Тимошенко підтримала заяву опозиції і передала вказівку
Юлія Тимошенко підтримала заяву опозиційних сил про спільні дії, оприлюднену в понеділок.
Про це повідомив її захисник і голова фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Кожем’якін під час брифінгу у Харкові, повідомляє прес-служба "Батьківщини".
За його словами, Тимошенко наголосила на своїй готовності боротися з фальсифікаціями виборів, доки вони не будуть визнані нелегітимними разом з цим парламентом.
"Але вона підтримала вчорашнє рішення політичних партій. Більше того, вона зобов’язала мене передати майбутнім колегам по фракції перелік перших 12-ти законів, які повинні бути прийняті першочергово", - сказав Кожем’якін.
Він повідомив, що ці законопроекти стосуються виключно соціально-економічних проблем.
"Дані законопроекти стосуються пенсійної реформи, податкового кодексу, питання української мови, питання землі – тобто ті питання, які реально зможуть покращити життя українського народу", - сказав Кожем’якін.
У свою чергу, перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов зазначив, що рішення, яке опозиційні політичні сили ухвалили 12 жовтня, не стосувалося входження чи невходження до Верховної Ради.
"Рішення перш за все стосувалося продовження боротьби і того, що ми це будемо робити разом", - наголосив він.
"Ми не знімаємо з порядку денного невизнання виборів на вкрадених у наших друзів мандатів у мажоритарних округах", - сказав Турчинов.
Він наголосив, що опозиція вимагає "повернути вкрадені відсотки у політичних партій, які чесно перемогли на виборах".
"Головне, що ми почули через Андрія Кожем’якіна від Юлії Тимошенко – це те, що вона повністю підтримує єднання опозиційних сил", - додав Турчинов.
У свою чергу, Арсеній Яценюк наголосив, що "три опозиційні партії прийняли чітке рішення і підписали спільну заяву, як діяти разом – і дискусії в цьому питанні завершені", повідомляє "Фронт змін".
12 листопада партії "Батьківщина", "Свобода" та УДАР оприлюднили спільну заяву про те, що опозиція не визнає результати виборів, доки опозиційні кандидати не будуть визнані переможцями в округах, де вони перемогли.
Про обнуління списків опозиційних партій і перевибори по всій Україні вже не йдеться, однак опозиція залишила за собою право домагатися дострокового припинення повноважень нового парламенту.
Анатолій Гриценко був не згоден із такою стратегією, але підтвердив, що рішення прийнято.