СКІН ДЛЯ КАРТОК ВІД "УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ" ТЕПЕР В MONOBANK

В Одесі хочуть влаштувати Львів-2?

Неділя, 15 травня 2011, 13:40

Намічений активістами "Свободи" на 21 травня соціальний марш вулицями Одеси проти продажу землі вирішили зірвати низка проросійських організацій.

Лідер Одеської облорганізації ПСПУ Ольга Соловенко оприлюднила заяву про те, що місцеві активісти ПСПУ також мають намір 21 травня провести мирну акцію протесту, повідомляє УНІАН.

Акція ПСПУ має пройти в той же час і за тим же маршрутом, що й активістів "Свободи". Її мета - "не допустити проведення ходи націоналістів 21 травня в Одесі й пропаганди нацизму, що проводиться партією "Свобода".

Більш того, підкреслила Соловенко, вітренківці "вимагатимуть негайного ухвалення законів, що забороняють націоналістичну й націонал-фашистську ідеологію, політичні партії та рухи, створені на їх основі, притягнення до кримінальної відповідальності не лише носіїв цієї людиноненависницької ідеології, але й представників ЗМІ, які прямо або опосередковано її поширюють".

За словами начальника Управління внутрішньої політики Одеської міськради Альберта Байжанова, заявки на проведення ходи та мітингів 21 травня подали також місцеві осередки КПУ, "Родини", об`єднання "Дозор" та інших організацій, указуючи схожі цілі акцій: "не бажаємо, щоб профашистські молодчики чинили беззаконня в Одесі й принижували одеситів..." тощо.

Байджанов повідомив, що про ситуацію було поінформовано керівництво Одеського міськУВС. За його словами, 16 травня має відбутися зустріч із лідерами цих партій і організацій, де буде повідомлено неможливість проведення запланованих акцій в один і той самий день.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
14:29
біатлонIBU змінив графік та формат етапу Кубку світу в Поклюці через погодні умови
14:24
"Русский мир" це мрія для Путіна і кошмар для решти Європи – Міністр оборони Нідерландів
14:18
Генштаб розповів, які стратегічні об'єкти РФ уразили Сили оборони в ніч на 11 березня
14:15
"Нафтогаз" найняв рекрутерів для пошуку кандидата на голову правління за майже 3 мільйони
14:14
Кабмін спростив процедуру виплати одноразової допомоги постраждалим волонтерам і їхнім родинам
14:07
Росіяни намагаються прорвати оборону на Сумщині біля Журавки і Новенького
13:59
Міноборони Франції закликало відмовитись від демілітаризації України
13:58
Найбільший автовиробник Європи повідомив про зниження прибутку через слабкі продажі
13:57
Аварія суден біля Британії: один з членів екіпажу зник безвісти, пожежу досі гасять
13:57
Маск каже, що його залученість у DOGE ускладнює керування бізнесами
Усі новини...
Реклама: