У Британії не вірять, що за побоїще у Раді хтось відповість

Субота, 18 грудня 2010, 18:56

Учасникам бійки у Верховній Раді навряд чи вдасться висунути звинувачення.

Про це пише "Financial Times" у репортажі про бійку, повідомляє ВВС.

Як зазначається у публікації, "хоча сутички і стали достатньо звичним явищем в українській політиці, інцидент, що стався у четвер, виділяється за рівнем насильства та символізує ескалацію протистояння між політичними таборами Януковича та Тимошенко".

Видання наголошує, що навряд чи "комусь з депутатів висунуть звинувачення, адже вони захищені депутатською недоторканністю".

Крім того, британське видання Economist пише про "путінізацію Східної Європи", зазначаючи, що в регіоні, який подолав економічну кризу, спостерігається "похмура політична тенденція", яка "найяскравіше" виявляється в Україні та Угорщині.

Видання відзначає більш позитивні, аніж прогнозувалося, економічні тенденції, окремо описуючи, як "історії успіху", досягнення Польщі, Латвії та Естонії.

Водночас у публікації зазначається, що якщо вдивитися глибше, занепокоєння посилюється: відновлення після фінансової кризи здебільшого забезпечене значними скороченнями витрат та підвищенням податків, які часто ініційовані "аутсайдерами, як-от МВФ".

"Східноєвропейські політики, можливо, це зумовлено історичними причинами, звикли підкорюватися суворими інструкціями ззовні", - йдеться у публікації.

Видання порівнює реакцію на подібні заходи у Східній та Західній Європі, зазначаючи, що останні завжди реагують страйками.

Таку діяльність лідерів та реакцію на неї населення видання вважає несприятливими для демократичності суспільства та відзначає політичну тенденцію, яку "лише з невеликим перебільшенням можна назвати "путінізацією".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: