Пастор Черновецького вже "обробляє" парафіян, які постраждали від Флетчера?
Київська міліція попереджає про кримінальну відповідальність за тиск у розслідуванні кримінальних справ у відношенні керівника групи Кіng's Capital Олександра Бандурченка і громадянина США, організатора проекту "Як стати мільйонером" Роберта Флетчера.
Про це заявив журналістам у понеділок начальник ГУ МВС у місті Києві Віталій Ярема, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Я знаю, що сьогодні проводиться відповідна агітаційна робота серед парафіян "Посольства Божого", щоб вони не йшли і не писали заяви в органи внутрішніх справ, проводяться відповідні пікетування", - сказав він.
"Таким способом тиснути на слідство я б не рекомендував, тому що у відношенні них (учасників пікету), особливо організаторів, що тиснуть на хід розслідування, передбачена кримінальна відповідальність", - заявив Ярема.
Він закликав мешканців Києва та інших регіонів, які постраждали від діяльності King's Capital і Флетчера, якнайшвидше звернутися в органи міліції з повідомленнями про факти шахрайства з боку цих структур.
"Це дасть можливість нам оперативніше відпрацювати, у тому числі і на користь громадян, яким будуть відшкодовуватися їхні збитки", - запевнив Ярема.
"Треба йти в міліцію з відповідними заявами, тому що потім може бути пізно, коли будуть відшкодовуватися збитки, ці громадяни залишаться без коштів", - додав він.
За словами начальника главку, у даний час у міліцію вже подано 180 заяв громадян, які потерпіли від фінансової діяльності Кіng's Capital, а також 30 заяв у зв'язку із шахрайськими діями Флетчера.
Ярема підкреслив, що ці цифри змінюються, оскільки продовжується робота зокрема й у регіонах.
Як відомо, 23 листопада, співробітники міліції затримали Флетчера за підозрою у здійсненні шахрайських дій.
Флетчер займався в Україні організацією тренінгів, залучаючи кошти українських громадян, рекламу його тренінгів можна було побачити на біг-бордах у містах України.
27 листопада 2008 року Шевченківський районний суд Києва заарештував главу групи компаній Кіng's Capital Бандурченка, обвинувачуваного в шахрайстві в особливо великих розмірах.
Приводом для затримання Бандурченка стали близько 60 заяв громадян про те, що вони вклали гроші у фінансову групу і не можуть їх одержати назад. Сума вкладених грошей перевищує $100 млн.