У НАТО ще не знають про Януковича

Четвер, 21 лютого 2008, 14:17

У НАТО ще немає інформації про можливу зустріч представників Партії регіонів з генеральним секретарем Альянсу Яап де Хооп Схеффером під час візиту делегації українських парламентаріїв у Брюссель 26-27 лютого.

У даний час у штаб-квартирі відсутній і генсек Альянсу, який на чолі Північно-Атлантичної ради з 19 по 21 лютого знаходиться в Афганістані.

Разом з тим, основною подією в рамках перебування українських депутатів у Брюсселі стане їх участь у 10-му засіданні делегації парламентського комітету зі співробітництва Україна-ЄС.

Раніше народний депутат Ганна Герман повідомила, що делегація Партії регіонів під час зустрічі з керівництвом НАТО в Брюсселі має намір обговорити питання про зняття з порядку денного Бухарестського саміту в квітні питання про приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО.

До складу делегації увійшли представники Партії регіонів Віктор Янукович, Анатолій Кінах, Юрій Бойко, Сергій Льовочкін, Леонід Кожара, Олександр Лавринович, БЮТ: Олег Шевчук, Віталій Корж, Володимир Філенко, Євген Шаго, Зоя Шишкіна.

Фракцію НУ-НС буде представляти Ірина Геращенко, Роман Зварич, Юрій Ключковський. Компартію представляє депутат Валерій Бевз. Українську делегацію очолює Борис Тарасюк (НУ-НС).

Відповідно до порядку денного, українські та європейські парламентарії мають намір обговорити хід переговорів по новій поглибленій угоді і виконанню Плану дій Україна-ЄС.

Політики також обговорять політичний і економічний аспекти розвитку двосторонніх відносин Україна-ЄС у сфері внутрішньої ситуації в Україні після дострокових парламентських виборів, а також перспективи конституційних, юридичних реформ і реформування місцевого самоврядування. Особливу увагу буде приділено питанню боротьби з корупцією.

Окремим питанням буде обговорення внутрішнього розвитку Європейського Союзу після підписання Лісабонської угоди.

У сфері економіки депутати мають намір обговорити перспективи створення зони вільної торгівлі.

Також до порядку денного включені питання співробітництва в сфері юстиції і внутрішніх справ, реадмісії та перспективи створення безвізового режиму.

Сторони також мають намір обговорити можливості співробітництва Києва і Брюсселя в енергетичній сфері і боротьби зі зміною клімату, а також у сфері спільної політики безпеки.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування