Відщепенців НУ-НС можуть вигнати з Ради
Депутати "Народного Союзу "Наша Україна", які вийшли з партії, повинні скласти свої депутатські повноваження.
Про це в інтерв'ю журналістам заявив депутат від НСНУ Роман Зварич, повідомляє Ліга.
"Я переконаний у тому, що наступним кроком, який ви побачите, буде складання депутатських повноважень... Це послідовна позиція", - сказав Зварич.
За його словами, цього буде вимагати керівництво фракції. Відповідаючи на питання, чи могли депутати вийти з НУНС для того, щоб об'єднається з фракцією Партії регіонів у парламенті, Зварич сказав: "Я не виключаю цього".
Водночас депутат Оксана Білозір не планує виходити з фракції "Наша Україна - Народна самооборона" і коаліції в зв'язку з виходом з "Народного союзу "Наша Україна".
Як повідомила Білозір в інтерв'ю "5 каналу", про причини виходу з партії вона повідомить у другій половині середи.
"Щодо моєї діяльності в парламенті, то мої особисті відносини з партією не мають жодного відношення до парламенту, до коаліції, і до фракції, у якій я працюю. І я, як член фракції, яка підписала всі угоди і зобов'язання, буду їх дотримуватися", - заявила депутат, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
У свою чергу член фракції НУ-НС Михайло Полянчич, який покинув партію, не має наміру виходити зі складу фракції і коаліції.
В інтерв'ю журналістам у середу, коментуючи рішення залишити партію, Полянчич зазначив: "Якщо людина з чимось не згодна, то вона встає й іде геть".
Депутат заявив, що, незважаючи на вихід з партії, він не має наміру залишати фракцію і коаліцію.
Як відомо, у вівторок п'ять депутатів - членів партії НСНУ: Михайло Полянчич, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Оксана Білозір і Василь Петьовка вийшли з лав партії.
Раніше з НСНУ вийшли також члени політради партії - голова секретаріату президента Віктор Балога і заступник голови секретаріату президента Роман Безсмертний.