Янукович втратив Гайдука, не вписавшись у кривий поворот?
Член фракції Партії регіонів у Верховній Раді Володимир Ландик розкритикував політику його сили у підборі кадрів як на керівні посади, так і при вступі у саму партію.
У час, коли Ландик очолював Луганський осередок Партії регіонів, секретарем виконкому партії був Віталій Гайдук: "Я з ним неодноразово зустрічався в Донецьку, в офісі "Індустріального союзу Донбасу". Мені було цікаво: як розбудовувати партію".
"Я знаю, як створювати бізнеспроекти - я цьому навчався, у тому числі й за кордоном. Навчався рекламі, маркетингу. Партія - те ж саме, тільки це дуже брудно. От якби партії вибудовувались, як бізнес - було б набагато чистіше!", - сказав він в інтерв'ю "Україні молодій".
"Коли ми з Гайдуком обговорювали ці теми - мені дуже подобався його підхід. Що ось така має бути стратегія, і ми в жодному разі не маємо кривити лінію, маємо йти прямо. І в опозиції має бути єдина лінія - пряма! Коли ж почала творитися "Єда" і почалися підкилимні угоди - Гайдук пішов", - додав він.
На уточнення, чи пішов Гайдук через незгоду, Ландик відповів: "Так. Тому що від початку пряму лінію ми почали міняти на криву. Ми втратили одного з найкращих менеджерів в Україні, а може, й у Європі".
Депутат розповів, що на останній партконференції, "буквально перед Новим роком, я сидів у президії - і бачив у залі, в основному, чиновницьку рать - чиновники (в Партії регіонів) давно витіснили тих, хто партію створював, розбудовував, робив її імідж".
"І що ми почули? Партія в області втратила близько 200 тисяч голосів. З них 100 тисяч ми втратили в Луганську. Нам кажуть, що винна в цьому неправильна політика міської ради на чолі з мером - але чомусь це не обговорюється на конференції", - заявив Ландик.
"Відбулися одним реченням: "Була зроблена помилка у створенні міського штабу"... Чому це не обговорюється, чому не робляться висновки і ніхто не несе відповідальності?", - додав він.
"Ми втратили голоси і потрапили до опозиції. Але опозиція - це також пряма лінія. Вона не може йти вправо, вліво, вгору - інакше це буде називатися "болото", - продовжив депутат.
"То ж на яких підставах, перебуваючи в опозиції, наші представники перебувають на державних посадах? Я маю на увазі всі ці управління в державних адміністраціях, різноманітні інспекції і т.д., і т.п.", - запитав Ландик.
На питання відносно чиновників у міськвиконкомах, депутат зауважив: "Це - місцеве самоврядування. Ради обрані, вони формують свої виконкоми, призначають людей - нехай вони їх і контролюють. І за все відповідають".
"Тому за всі ці "непорозуміння" із землею має нести відповідальність міська влада - члени партії. І треба розібратися: а хто привів ту чи ту людину, хто її до списку вписав? Той нехай і відповідає", - заявив Ландик.
"Куди сьогодні голова земельної комісії Луганської міськради подівся? Якими він зараз сумами оперує, купуючи в Києві нерухомість? А я це напевно знаю...", - додав він.