🎄 Скін для карток від "Української правди" тепер в Monobank 🎁

Українців турбують ціни, зарплати і корупція в ЖЕКах

Вівторок, 26 червня 2007, 17:19

Серед соціально-економічних проблем країни, що потребують першочергового вирішення, більшість громадян найсерйознішими вважають зростання цін і низький рівень зарплат.

Про це свідчать результати опитування проведеного Центром Разумкова з 31 травня по 18 червня 2007 року.

Проблемою зростання цін переймаються 59,0% опитаних, низькою зарплатою - 42,3%.

Також до трійки найбільш серйозних проблем респонденти віднесли проблему безробіття (38,5%), незважаючи на те, що офіційний рівень безробіття у країні є відносно низьким.

Очевидно, значна частина громадян проблемою безробіття вважають скоріше не відсутність робочих місць, а складність знайти роботу відповідної кваліфікації та з відповідним рівнем оплати, йдеться у прес-релізі Центру Разумкова.

Відсутність реального соціального захисту людей похилого віку, малозабезпечених, багатодітних сімей вважають першочерговою проблемою 34,0% опитаних, підвищення тарифів на послуги житлово-комунального господарства - 27,5%.

Недоступність та низьку якість медичного обслуговування відзначили 25,4%, відсутність стимулів для всебічного розвитку дітей та молоді - 23,9%, високий рівень побутової корупції (ЖЕКи, лікарні, ДАІ, навчальні заклади тощо) - 23,3%.

До соціально-економічних проблем країни, що потребують першочергового вирішення, 23,0% опитаних віднесли зростання злочинності, 13,5% - поширення наркоманії та алкоголізму, 13,3% - посилення поділу суспільства на багатих та бідних, 11,3% - незадовільну екологічну ситуацію.

Поганий стан житлово-комунального господарства вважають першочерговою проблемою 11,1% респондентів, велику кількість бездомних - 10,3%, несприятливі умови для розвитку бізнесу - 6,2%, несправедливий розподіл коштів між регіонами України - 5,9%, проблеми освіти та науки 5,2%.

Варіанти відповіді "інше" вибрали лише 1,4% опитаних, важко відповісти було 0,3%.

Опитування здійснювалося у 403 населених пунктах (із них 212 міських та 191 сільських поселень). Методом особистого інтерв’ю (обличчям-до-обличчя) у помешканні опитано 10 956 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки без врахування дизайн-ефекту з імовірністю 0,95 не перевищує 1,0%.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: