СКІН ДЛЯ КАРТОК ВІД "УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ" ТЕПЕР В MONOBANK

Герман питає, де Плющ позичив очі і ким приватизоване його ім'я

Вівторок, 29 травня 2007, 19:28

Член фракції Партії регіонів Ганна Герман критикує заяву секретаря РНБО Івана Плюща про незмінність позиції президента щодо призначення в. о. генпрокурора, звільнення суддів КС, перепідпорядкування внутрішніх військ та оцінки дій міністра внутрішніх справ.

"Що трапилося з вами, Іване Степановичу, нині? Чому вашими руками, авантюристи, що є тепер наближеними до президента, виконують найбруднішу роботу", - питає Герман Плюща у своєму коментарі.



"Вас що зрівняли з Гелетеєм, прізвище якого, як влучно висловився журналіст Савік Шустер, вже стало лайкою в Україні", - додає вона.

"Чи гелетеїв забракло в секретаріаті і брудну роботу тепер доручають вам – вибирай, мовляв, Іване Степановичу, а не хочеш – знайдеться формулювання і для твого звільнення, якесь порушення присяги, чи просто без мотивацій", - запитує Герман.

"Указ на сайт – і йди собі, Іване Степановичу, далі на дачу капусту вирощувати. Можна буде при цьому і О'Генрі почитувати", - додає вона.

За словами депутата, "тепер, ви, не знаю в кого позичивши очі, дивитеся на чорне і називаєте його білим".

"Скажіть, Іване Степановичу, вам ще дають читати те, що підписують вашим прізвищем, чи ім'я Плюща вже приватизоване як якийсь там заводик у Мукачеві?", - запитує вона.

Герман, відзначивши складність досягнення компромісу лідерами держави, зазначила: "І тут ваша заява, як вчорашня гроза – перунами розкидаєте ви звинувачення, блискавками видаєте неприхований гнів...Чий і проти кого?".

"Проти конституційного правосуддя? Проти закону? Проти міліції, яка знову стала на бік народу? Ви гелетеїв захищаєте, Іване Степановичу? Для цього використовують ваш досвід і вашу сиву голову? Ваш авторитет, ваше ім'я?", - запитує депутат.

"Шкода, Іване Степановичу, мені справді шкода. В новітній українській історії не так багато імен, які мали б залишатися камертонами для всього суспільства. Ще донедавна ваше було серед них", - закінчила вона.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування