СКІН ДЛЯ КАРТОК ВІД "УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ" ТЕПЕР В MONOBANK

Азаров вирішив зняти ганебне тавро

П'ятниця, 11 серпня 2006, 18:21

Основними задачами Державної податкової адміністрації України є виконання держбюджету, завершення податкової реформи і боротьба з корупцією.

Про це заявив перший віце-прем'єр Микола Азаров під час представлення центральному апарату податкової нового глави відомства Анатолія Брезвіна, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу ДПАУ.

"Насамперед - виконання бюджету-2006. Непроста задача, але ми не можемо допустити його невиконання", - цитують слова Азарова в прес-релізі.

Щодо вдосконалення податкового нормативного поля, перший віце-прем'єр відзначив, що задачею податкової служби є також завершення податкової реформи протягом двох-трьох років.

"Найголовніше тут - зробити механізм адміністрування податків простим і зрозумілим, щоб не допускати можливості корупції", - заявив Азаров.

"У цілому ми повинні викорінити в податковій службі це явище - корупцію. Я ставлю податковій задачу: зняти із себе це ганебне тавро", - додав він.

Крім того, за його словами, податкова система повинна сприяти створенню привабливого інвестиційного клімату в державі.

"Податкова з карального, фіскального органу повинна стати партнером платника податків, домагатися зростання рівня добровільності сплати податків", - підкреслив Азаров.

Представляючи Брезвіна, перший віце-прем'єр охарактеризував його як глибоко професійного фахівця, що має значний досвід і здатний впоратися з найбільш складними задачами.

При цьому Азаров подякував екс-голові ДПАУ Олександру Кірєєву за роботу на цій посаді - "за відповідальне ставлення і глибоку порядність".

Відповідно до прес-релізу ДПАУ, нинішній керівник відомства Брезвін підкреслив необхідність створення високопрофесійної, злагодженої команди.

"Підхід до підбору кадрів буде вкрай зваженим і ґрунтуватися на принципах професіоналізму і порядності", - цитує його прес-служба.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: