Яценюк вважає, що вибори виборами, а гроші заробляти треба
Міністр економіки Арсеній Яценюк закликає інвесторів не чекати результатів виборів до парламенту в березні 2006 року, а інвестувати в українську економіку.
Таку заяву він зробив, виступаючи на другій щорічній конференції інвесторів.
"Вибори в Україні продовжуються нескінченно, а гроші заробляти треба завжди. Тому я б радив вам не чекати результатів виборів, а орієнтуватися на ті активи, що поки відносно дешево продаються в цій країні", - підкреслив міністр.
Яценюк також назвав основні пріоритети розвитку економіки в 2006-2007 роках.
НОВИНИ ТаблоID |
Пригоди Тимошенко в Лондоні: вона не зраджує "Луї Віттон"Шуфрич облаяв Ющенка матюками Дочка Мороза стриже доньку Литвина, або Який бізнес у родичів головного соціаліста |
Першим блоком, за словами міністра, є високотехнологічні галузі, розвиток яких неможливий без участі великих транснаціональних корпорацій.
Другим пріоритетом є розвиток індустріального сектора. "Наша позиція полягає в тому, що треба зберігати позиції національних інвесторів в індустріальному секторі, а також зберігати інфраструктуру, тому що її залежність від зовнішніх факторів є великим ризиком", - вважає Яценюк.
Він також додав: "Металургія і хімія - це основна продукція, що буде експортуватися з України на найближчі п'ять років. Завдання держави - забезпечити цінову стабільність на енергоресурс".
Третім блоком пріоритетів, за його словами, є розвиток агропромислового комплексу, тому що "при надзвичайно низькому рівні дотацій продукція українського АПК усе ще конкурентноздатна".
Крім того, міністр вважає пріоритетним розвиток енергетичного сектора. За його словами, "унікальною" є можливість України робити електроенергію, її запаси вугілля і нерозвідані запаси інших корисних копалин.
За словами Яценюка, Україна могла б експортувати електроенергію в Європу.
"Без великих іноземних компаній, що свердлять дірки за великі гроші і щось там знаходять", розвиток цього сектора, на думку міністра, неможливий.
Крім того, Яценюк заявляє, що пріоритетний розвиток фінансового сектора, що є "кораблем", за яким у країну приходять інші інвестиції.