Тимошенко розповіла Європі, як вона стане прем’єром і що буде з Кучмою
Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко висловила переконання, що єдність помаранчевої команди в наступному парламенті буде відновлено.
Про це вона заявила 1 лютого на зустрічі в Європарламенті .
"Об’єднання помаранчевої команди обов’язково відбудеться в наступному парламенті. Я буду підтримувати Ющенка. Наше роз’єднання – не мій проект, ми намагаємося наблизитися один до одного", - сказала Тимошенко.
"Але на коаліцію з Януковичем ми не підемо ніколи, ми радше залишимося в опозиції. Я б хотіла, щоб команда Ющенка також не йшла на такі кроки як меморандум з Януковичем, бо це – шлях у нікуди", - додала Тимошенко.
Як повідомляє прес-служба БЮТ, стосовно подальших кроків у разі перемоги на парламентських виборах, Тимошенко пообіцяла продовжити політику реприватизації.
"Коли БЮТ отримає перемогу на парламентських виборах і буде формувати уряд, ми ретельно виконаємо всі рішення чесних судів, в тому числі і стосовно реприватизації", - заявила Тимошенко в Брюсселі.
"Не потрібно хвилюватися за те, як почувається Кучма і його колишнє оточення. Реприватизація – не питання виконавчої влади. Ці проблеми мусить вирішувати тільки суд, і жоден чиновник не повинен впливати на позицію суду", - додала лідер БЮТ.
На переконання Тимошенко, проблема реприватизації була піднята в Україні штучно.
"Головним чином усе це – галас і PR-кампанія", - зазначила Тимошенко.
Щодо майбутніх виборів Тимошенко сказала: "Ризики у виборчій кампанії є, і дуже великі. Янукович має досить багато шансів на реванш. Тож дуже важливо, щоб на виборах до Верховної Ради перемогли демократичні сили, а не сили реваншу і криміналу".
Водночас, виступаючи перед депутатами Європарламенту, Тимошенко згадала й про газову кризу.
"Те, що відбувається сьогодні навколо газової теми - це енергетичний тероризм, а не ринок. Угода від 4 січня – це не газова угода, там немає економіки і ринку", - зазначила Тимошенко. – "Ця угода – це механізм керування українською владою з іншої держави. Наша політична сила категорично проти цих газових угод".
Лідер БЮТ підкреслила, що стратегічна мета Росії – це газотранспортні мережі України і наголосила, що ніколи не піде на "жодні компроміси з політиками, які можуть завдати шкоди національним інтересам України".