Головатий заборонив миритися з Пінчуком
Кабінет міністрів виступає категорично проти підписання мирової угоди по Нікопольському феросплавному заводу.
Про це заявив представник інтересів Кабміну Степан Мельник у вівторок перед початком розгляду Верховним Судом справи про законність приватизаційного продажу 50%+1 акція НЗФ консорціумові "Придніпров'я", повідомляє в середу газета "Дело".
Мельник підкреслив, що відповідно до вказівок міністра юстиції, що він одержав, підписання мирової угоди виключається.
Водночас, представник "Придніпров'я" Сергій Ульянов заявив, що консорціум згодний на примирення.
Однак, за словами представника Кабміну Руслана Кирилюка, під час розгляду справи в судах представники "Придніпров'я" усно заявляли прохання про мирову угоду, але сам проект угоди так і не був переданий Кабінету міністрів.
"Тому Кабмін не мав навіть основ для підписання мирової угоди", - відзначив він.
Представник "Придніпров'я" на це зауваження відзначив, що "оскільки принципової відповіді на сьогодні немає (від Кабміну), ми не вважаємо за необхідне пропонувати які-небудь конкретні умови". "Однак вони нами розроблені", - додав він.
В той же час Верховний суд закрив провадження по касаційній скарзі концерну "Придніпров'я", однак продовжить розгляд касації ВАТ "Нікопольський завод феросплавів".
Таке рішення винесла колегія суддів палати з адміністративних справ Верховного суду в середу, розглянувши клопотання представників Генпрокуратури.
Суд виходив з того, що розгляд однієї і тієї ж касаційної скарги не підлягає повторному розгляду, оскільки раніше палата по господарських справах Верховного суду відмовила концернові "Придніпров'я" у розгляді цієї скарги.
Як відомо консорціум "Придніпров'я" контролює бізнесмен Віктор Пінчук. Зараз пов'язана з "Придніпров'ям" корпорація "Інтерпайп" контролює близько 73% акцій НЗФ. Більш 25% акцій контролюють компанії, пов'язані з Приватбанком.