Радіо "Мелодія" захопив Ложкін за сфабрикованим рішенням суду?
До силового захоплення центрального офісу всеукраїнської радіо мережі "Мелодія" причетний Український медіа холдінг Бориса Ложкіна, який заявляє про конфлікт "винятково господарюючих суб'єктів".
Як йдеться в повідомленні УМХ, 50% акцій АТ Онікс - мовця радіо "Мелодія", належить цьому холдингові.
"У результаті Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області 30 березня 2005 року прийняв рішення про припинення господарської діяльності АТ "ОНІКС" і призначив ліквідатором підприємства ЗАТ "Український Медиа Холдінг", - йдеться в повідомленні.
"Є рішення суду. Є наказ про вилучення документації, яке здійснював судовий виконавець, у присутності наших людей", - сказав у коментарі Українській правді віце-президент УМХ Григорій Шверк.
За його словами, судовий представник надав документи і запропонував добровільно виконати наказ. Як відзначив Швець, добровільно прохання виконане не було. Він також підкреслив, що відповідно до рішення суду, УМХ призначено ліквідатором "Онікса".
У повідомленні також зазначається, що менеджмент АТ "Онікс", який "неодноразово порушував вимоги законодавства і статутних документів у взаєминах з акціонерами, відмовився в добровільному порядку виконати рішення суду, що вступило в законну силу, і його виконання відповідно до закону здійснює відповідна виконавча служба".
"Група компаній "Український Медіа Холдинг" офіційно заявляє, що ситуація, яка виникла навколо АТ "Онікс" є тільки конфліктом інтересів господарюючих суб'єктів власників акцій підприємства і має бути дозволена винятково відповідно до чинного господарського законодавства України", - сказано в повідомленні.
"Будь-які спроби додати цьому конфліктові політичний підтекст є грубою спекуляцією. УМХ закликають усі ЗМІ та органи влади підходити до цієї ситуації винятково з таких позицій", - йдеться в документі.
УМХ також звинувачує Онікс у тому, що не дивлячись на те, що з 2001 року володіє 50% акцій Онікса, він був "цілком позбавлений можливості не тільки брати участь в акціонерних органах АТ "Онікс", але й одержувати будь-яку інформацію про його діяльність", а також "холдингу, як акціонеру підприємства, не надавалася звітність і не виплачувалися дивіденди".
У свою чергу начальник юридичного відділу Онікса Олександр Крижний заявляє, що судові виконавці "не надавали ніяких документів і рішень судів". " Усно нашим співробітником було зазначено, що це рішення суду дніпропетровської області", - сказав він.
Він також назвав рішення сфабрикованим. Крижний також повідомив, що у володінні УМХ знаходяться всього 2% акцій Онікса.
Крижний також повідомив, що підготовлено скаргу до суду на дії судового виконавця, а також звернення до генпрокурора і керівників інших правоохоронних органів про порушення кримінальної справи проти і судді, і людей, які сприяли захопленню.
"Українська правда"