Тимошенко попередила саботажників: "Я мало чого в житті боюся!"

Понеділок, 4 квітня 2005, 17:15
Прем'єр Юлія Тимошенко обіцяє не звільняти чесних керівників державних підприємств, натомість для нечесних обіцяє проблеми із правоохоронцями.

"Ті керівники, які у важкий період утримали підприємства – я особисто не дам пальцем до них доторкнутися, тому що це золотий фонд держави!", - сказала Тимошенко під час великої наради з директорами держпідприємств в Палаці "Україна".

"Але ті директори, які зруйнували, розбазарили підприємства – там буде інша розмова: керівників буде змінено, і вони будуть відповідати перед законом. Закінчився час, коли держвласністю можа було приторговувати на сторону!", - пообіцяла Тимошенко.

Вона також сказала, що ті, кого виганятимуть з роботи, можуть влаштувати акції протесту. "Не думайте, що мене злякають демарші! Я мало чого в цьому життю боюся! Тому на ці виходки мало звертатиму увагу", - запевнила Тимошенко.

На прес-конференції Тимошенко сказала, що її попередження стосується всіх директорів держпідприємств без винятку, незалежно від того, кого вони підтримували на президентських виборах.

Водночас Тимошенко сказала, що "особлива увага буде до тих держпідприємств, де керівники були змінені протягом останніх років під впливом політичної кон'юнктури".

Тимошенко також підкреслила символічність, що ця нарада проходила в Палаці "Україна", де за часів прем'єрства Пустовойтенка директорів заводів тримали під арештом, поки вони не розрахуються з бюджетом.

"Ми хотіли показати, наскільки різними бувають концепції. Наша мета – спільна робота, а не тиск і не приниження директорів", - додала Тимошенко.

Загалом щодо держпідприємств Тимошенко сказала, що "ми починаємо абсолютно новий відлік часу".

За словами прем'єра, уряд має визначитися, що він робить з держпідприємствами. "Буде три групи підприємств. Перша група – це стратегічні, які ніколи не змінять державну власність. Я думаю, їх буде немаленька кількість", - сказала Тимошенко.

Тимошенко також повідомила, що, крім стратегічної важливості підприємства, критерієм для заборони продажу є прибутковість. "Жоден власник не продає власність, якщо вона є прибутковою", - додала вона.

Друга група підприємств – це ті, які "найближчим часом будуть приватизовані". "Це те, що не має відношення до стратегічних інтересів або з якими держава не змогла впоратися".

Третя група – це підприємства, де держава уже не має визначальної частки акцій. "Якщо є сенс тримати їх заради дивидентів – то будемо це робити. Якщо ні – продаватимемо їх відкрито", - сказала Тимошенко.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування