СКІН ДЛЯ КАРТОК ВІД "УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ" ТЕПЕР В MONOBANK

Кучма закликав плювати в очі наклепникам на Януковича

П'ятниця, 1 жовтня 2004, 15:32
Президент України Леонід Кучма закликає не вірити заявам, що підвищення пенсій буде тільки перед виборами.

Спілкуючись з мешканцями Чернігівської області, під час своєї робочої поїздки, на запитання "Чи правда, що пенсії буде підвищено тільки на два місяці?", Кучма відповів: "Плюньте тому в очі, хто розповсюджує цю брехню", - цитує його прес-служба президента.

Глава держави сказав, що, коли пенсії і будуть змінюватися, то тільки в бік підвищення, і це відбудеться вже наступного року, а до нарахування пенсій застосовуватиметься диференційований підхід.

Як відомо, уряд України ввів надбавку до мінімальної пенсії, довівши її розмір до 284 гривень. Опозиція назвала такі дії уряду Януковича передвиборчим піаром, який лише спровокує інфляцію та зенцінення гривні.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: