543
19421 423
salomay _ 05.04.2013 14:59
супер:)
patron _ 02.04.2013 17:12
patron:
Як правильно харчуватися і займатися, щоб схуднути
Головне затвердження всіх фахівців з дієтології: якщо ви зважилися почати худнути, до процесу потрібно підійти з науки, з усією серйозністю. Інакше ваші зусилля будуть витрачені даремно. Про те, як правильно харчуватися і займатися, щоб схуднути, і піде мова нижче.
Нескінченні дієти, виснажливий підрахунок калорій, виснажливі тренування - здається, ви робите все, щоб повернути минулу форму, але зрадницька стрілка завмерла на одній позначці або ж рухається зовсім не в бажаному напрямку ...
patron _ 02.04.2013 17:10
Як правильно харчуватися і займатися, щоб схуднути
Головне затвердження всіх фахівців з дієтології: якщо ви зважилися почати худнути, до процесу потрібно підійти з науки, з усією серйозністю. Інакше ваші зусилля будуть витрачені даремно. Про те, як правильно харчуватися і займатися, щоб схуднути, і піде мова нижче.
Нескінченні дієти, виснажливий підрахунок калорій, виснажливі тренування - здається, ви робите все, щоб повернути минулу форму, але зрадницька стрілка завмерла на одній позначці або ж рухається зовсім не в бажаному напрямку ...
Хто винен, що схуднути не вдається?
продовження на
Thing85 _ 10.01.2013 23:17
ФОТО
OfstyleInUa _ 17.10.2012 19:47
Да оригинально сделано прям как на все для фанов lonsdale купить футболки одежда,кроссовки,толстовки,ультрас
Денис Раневский _ 12.08.2012 18:32
да, замечательное фото, и посмотреть ест на что и ассоциацию словить _)
кому надо оборудование для общепита http://eq-vip.com.ua прошу заходите.
Ovod _ 21.06.2012 20:06
Посмотреть есть на что.
свідок _ 03.04.2012 23:34
Красиво
stas _ 30.11.2011 23:46
super
prezidentka _ 02.07.2011 11:35
Очень оригинально! Сказачно!
hanza _ 22.04.2011 20:26
объявлен новый экологический фотоконкурс - http://ecolifestyle.com.ua/ - ловите моменты в природе, замечайте краски, рисуйте жизнь:)
mokarabia _ 11.04.2011 15:34
Красиво
Kergudu666 _ 10.04.2011 13:11
Видел эту работу и на vkgraffiti.ru
Cristafari _ 05.04.2011 11:11
мені подобається
BOCMAN 2011 _ 14.03.2011 23:30
ГАРНИЙ ФОТО-МОНТАЖ.
Tom Cat _ 03.03.2011 18:50
неужели в мире не осталось ярких красок? почему все погружается в депрессию и поэзия и фото-искусство(
Tamozhnia _ 22.02.2011 12:59
Круто, але фото справді трохи мрачнувате)
Drimik _ 01.02.2011 23:51
Це дійсно, справжня булька, виготовлена з товстого шару поліетилену, або сгошого матеріалу, людина всередині якої може ходити по воді.
ja_malinko _ 28.01.2011 10:12
ja_malinko:
[url=http://www.starburnsoftware.com]iso burner[/url]
ja_malinko _ 28.01.2011 10:11
мрачновато, имхо...
download youtube videos
BOPOH _ 25.01.2011 09:16
Люди, коментуйте, якщо хоч приблизно в курсі що це таке.
Це дійсно бульбашка (спеціальна з клейонки), туди запускають людину, надувають спеціальним насосом, закривають і спускають на воду!
Гарне фото
elektrik-services.kiev.ua _ 13.01.2011 16:58
Milanoit:
Похоже что это все же фотография.
Milanoit _ 13.01.2011 02:49
І все ж таки, ця бульбашка сфотографовна чи зроблена на комп'ютері?
http://www.milano-it-eu.com/index.php/uk/ukr
uboz _ 09.12.2010 16:51
Красиво,а где ее можно взять такую буль-башку........))))))
pylypivan _ 28.10.2010 00:28
igor2006:
Кожен коментує в міру своїх комплексів. Якщо комплекси великі, коментар дуже негативний та іронічний. Зайдіть на будь-який форум та подивіться.
Morze_su _ 28.09.2010 20:13
Фотошоп аж из ушей прет.
это не фотография, а "курсовая по овладению фоторедактором"
German_Z _ 19.09.2010 13:24
ок
Baykal _ 31.07.2010 11:29
Интересная фотография. А как поучаствовать?
igor2006 _ 18.06.2010 16:18
Не заходив на сторінку десь місяць, зараз випадково клацнув. Просто в шоці, цілісінький місяць брудом обливаєтесь. Самі зробіть висновки. подивіться зі сторони. Цілий місяць - обсмоктувати. Не забувайте ви ж люди.
igor2006 _ 18.06.2010 16:15
Не заходив на сторінку десь місяць, зараз випадково клацнув. Просто в шоці, цілісінький місяць брудом обливаєтесь. Самі зробіть висновки. подивіться зі сторони. Цілий місяць - обсмоктувати. Не забувайте ви ж люди.
andypit _ 10.06.2010 20:05
Хах, це ж Франківськ)) біля озера якраз.
yakabuka _ 10.06.2010 17:53
і шо?
if-ro _ 10.06.2010 17:51
вибачте, що зіпсував Вам допит, "пишутся слитно слова с различными наречными значениями, если между предлогом (приставкой) и существительным, из которых образовалось наречие, не может быть без изменения смысла вставлено определяющее прилагательное, местоимение, числительное или если к cyществительному не может быть поставлен падежный вопрос ", к наречиям этого типа принадлежит "наліцо". Вибачте, що знову доводиться "учить людей": я б і рад пєрєстать, та Ви ж не даєте
yakabuka _ 10.06.2010 16:44
[B]if-ro:[/B]
Мне пофиг твой Айпад. Он мне НЕ НУЖЕН и я рад за тебя, что ты его выиграл. Имей так же уважение к людям - я на тебя не гнал. А ты в ответ только ГОНИШЬ. При чем, гонишь пургу заоблачную. Ни одного достойного и хоть чуток конкретного ответа. На лицо нервный срыв. Перестань учить людей жизни - сами давно научены.
if-ro _ 10.06.2010 16:35
[B]juhim:[/B]
та дай людей полікувати, бо їм якась "пєна у рта" ввижається, а серед ночі прокидаються в серцевих екстрасистолах від якогось гігантського Фтошопу, шо їх душить у сні, пропускає через фільтри і відрізає голову айпадом)
коменти для того й придумані: заміщувальна арттерапія, скоро їх психіатри призначати будуть в обов'язковому порядку, доза визначатиметься кількістю слів на одиницю ваги бальнова
yakabuka _ 10.06.2010 16:06
Собственно, Я не утверждал, что Автор дорисовывал "бульбашку" или еще чего-то на этой фотке.
Я к тому, что нельзя использовать "фотошоп в цифровій фотографії те саме, що проявка плівки - в аналоговій." - надо УМЕТЬ снимать так, что бы фотография выглядела интересно не требуя дополнительной обработки, кроме минимально подтянуть "Уровни" и сделать "Ресайз". Не говоря уже о том, что такое фото НЕ МОЖЕТ участвовать в Конкурсе (ИМХО).
В то же время Автор нарулил уйму фильтров, что "подняло ценность" фото до небес. Поставь это фото без обработки - первым местом и не пахло бы. Сюжет - да, все супер.
И опять же - Автор с пеной у рта доказывает, что пост-обработки здесь не присутствует.
Собственно, все претензии к Автору не потому что ЭТО фото выиграло. А потому, что он ДОКАЗЫВАЛ отсутствие пост-обработки фото.
denka_2 _ 10.06.2010 16:06
и шо ты с этим быдлодевайсом делать будешь?
http://i.piccy.info/i4/8f/2f/325b8614b410f5b8076cff348473.jpeg
juhim _ 10.06.2010 14:41
Іфро, бачу тобі окрім цяцьки подарували можливість побути трошки ісусом хрістом, шо проповєдує людям аспєкти фотошопа і з радістю купається в лайні коментів. ггггг. будь више. дай їм в ньому захлинутися
evhen.lv _ 10.06.2010 00:27
+професіональна цифрова фотографія без фотошопу не можлива. Це як дивитись плівку в негативі, замість того, щоб надрукувати фотокартки.
Навіть з найпрестижнійших світових конкурсів, фото можуть зняти хіба за те, якщо автор щось лишнє домалював, або затер якусь деталь.
evhen.lv _ 10.06.2010 00:23
2yakabuka - фотошоп в цифровій фотографії те саме, що проявка плівки - в аналоговій.
Фото без фотошопу = автоматична проявка в мінілабі
Фото з фотошопом = ручна професіональна проявка.
"ясно, что была включена на фотике функция сепии." - так переважно вважають власники мильничок. Для якісної сепії або ЧБ використовується фотошоп, а фото робиться в звичайному кольоровому режимі.
if-ro _ 09.06.2010 20:29
[B]VitalKherson:[/B]
думка зкомпільована так само, як поспіхом народжене слово "штукатурство". Завбачлива укр.мова запаслась готовим словом "самодурство": це коли бачиш тільки те, що хочеш бачити, тобто те, на чому стоїш
VitalKherson _ 09.06.2010 16:25
Є в українській мові таке слово як штукарство. Буль-башка - це не світлина, а зліплена на компі картинка.
yakabuka _ 08.06.2010 19:11
ну, все ясно. ответа нет, значит я прав. ))
yakabuka _ 07.06.2010 14:30
ок. промыльте пожалуста следующее: марка фотоаппарата и оптики, которыми была запечатлена данная фотография.
ясно, что была включена на фотике функция сепии.
if-ro _ 07.06.2010 13:24
[B]yakabuka:[/B]
готовий милити будь-шо, лиш би сприяло очищенню умів, особливо від шор
yakabuka _ 07.06.2010 12:44
[B]if-ro:[/B]
Да, чесать языком и мылить глаза - Вы мастер. Спору нет. ))
if-ro _ 07.06.2010 12:19
[B]yakabuka:[/B]
бачу, "фотошоп" для Вас - це фантомний біль, вітряк-привид.
Ви пробуєте змусити мене визнати те, чого немає, просто тому, що а Вас такий "бзік"? то боріться з ним якимось іншим шляхом, бажано не медикаментозним.
бо питання настільки непрофесійне, некоректне і дрімуче, що диспутувати з його приводу - все одно що мух з китайцями лапати
yakabuka _ 07.06.2010 12:09
[B]if-ro:[/B]
Друже, не надо считать тут всех дебилами и поучать фотографии/фотошопу. Вам конкретно обвинили в том, что Вы использовали Фотошоп для коррекции изображения, наложив несколько эфектов или плагинов (не дорисовывали ничего, а факт цветокррекции, как минимум, присутствует). Вы можете доказать обратное. Но Вы, явно, этого не хотите. И то, как Вы защащаете "чистоту" фотографии - говорит об одном - она реально ФОТОШОПЛЕНАЯ. А зная Вас, как фаната/любителя Фотошопа - это усиливает подозрение. Признайтесь, будьте честным. )
if-ro _ 07.06.2010 11:23
[B]yakabuka:[/B]
перед тим, як звинувачувати, добре б поцікавитись, що таке фотошоп.
а запідозрювання цієї фотографії в фотошопі тільки робить їй одразу кілька компліментів, дякую
yakabuka _ 07.06.2010 11:08
Вот не понятно, а почему в Конкурсе учавствовала настолько ЗАФОТОШОПЛЕННАЯ фотография? Тут же конкурс ФОТОГРАФИИ, а не Фотошопа? Или все настолько наивные, что поверили Автору, что тут только Resize присутствует, а "шарів тут нема ... бла-бла-бла... як на сплячій третьокласниці". Я выступаю не против Автора, не против фотографии, а против использования Фотошопа в Конкурсе Фотографии.
Но, результаты оглашены и я только могу Автора с победой. А "Укрправде" посоветовать в будущем фотографии с обработкой не допускать к Конкурсу. Ибо, таким образом можно любую фотографию превратить в "конфетку".
askatla _ 05.06.2010 23:57
[B]Редактор777:[/B]
вас кто-то обидел в жизни?!
че вы пенитесь как ребенок за жвачку?!
Кстаті-дарєчі _ 05.06.2010 11:45
Ро! Ти заслужив! Гратулюю! Далі буде?..
Редактор777 _ 04.06.2010 19:05
Девочку зря обижаете. Я такой же блоггер как вы.
if-ro _ 04.06.2010 18:38
[B]Редактор777:[/B]
Назбиралось питань до Вас.
А чому Ви пишите такими великими буквами такі дрібні тексти?
А у Вас правда всьо на продаж і все міряється продажністю? І хто купляє Ваші, вибачте, тексти? Бачу, маєте інтернет, чимось же його оплачуєте? Чи то наслідок безплатної медицини, проходите курс арттерапії?
І одна відповідь: Відомий ефект психологічного бумерангу: діючий психопат підозрює і звинувачує в тому, на що хотів би піти сам.
І одне привітання: вітаю Вас з третім, все-ж призовим, місцем в конкурсі Вашої доньки
Редактор777 _ 04.06.2010 17:40
ТОЧНЕЕ ДАТЬ ДЕНЕГ, С МИРУ ПО НИТКЕ СЕБЕ НА АЙПАД
Редактор777 _ 04.06.2010 17:39
ОН КАК НИЩИЙ НА ПЕРЕКРЕСТКЕ, ЗАБЫВ О ДОСТОИНСТВЕ И ЧЕСТИ, ПРОСИЛ НА САЙТАЙ, ФЕЙСБУКЕ ПРОГОЛОСОВАТЬ ЗА НЕГО.
igor2006 _ 04.06.2010 13:48
[B]Наз:[/B]
Скиньте будь-ласка ссилку фотоконкурса. Цікаво, можливо теж прийму участь.
igor2006 _ 04.06.2010 13:47
До Наз:
Скиньте будь-ласка ссилку фотоконкурса. Цікаво, можливо теж прийму участь.
MAFIAAAA _ 04.06.2010 13:22
вітаю!
if-ro _ 04.06.2010 12:38
[B]Гуцулик:[/B]
дякую.
той, шо на фотографії, напрягав? котрий з них? і яким чином можна "напрягти" у фейсбуці? погорозами? відлученням від інтернету? чи дамокловим мечем кришки ноутбука? в чому нечесність гри?
Гуцулик _ 04.06.2010 12:19
Гарне фото! Навіть дуже.
Хоча цей чувак, хоч і мій земляк, хоч і ніби розумний чоловік, проте всіх напрягав через фейсбук щоб за нього голосували.
Нечесна гра - нечесна країна!
ptaxam _ 04.06.2010 11:53
вітаю!
if-ro _ 03.06.2010 20:41
[B]Редактор777:[/B]
ПАНІ, ЦЕЙ СКРІНШОТНИЙ ТЕКСТ ВИ НАПИСАЛИ ДАВНО ВЖЕ ПІД КОЖНОЮ ФОТОЮ, ЯКА ПОБУВАЛА В ЛІДЕРАХ, КРІМ ОДНОЇ. Здогадайтесь, якої. ЧИ ТО ПУСТИРНИК ПУСТИВСЯ ЦІНОВОГО БЕЕЕРЕГА І ПОДОРОЖЧАВ, ЧИ ТО ВСЬО ЗГІДНО НІЦШЕ: "ЗА ВУХОМ ВОРУШИЛОСЬ ШОСЬ МІЗЕРНЕ, ЖАЛЮГІДНЕ Й КВОЛЕ. ЦЕ БУЛА ЛЮДИНА..."
Редактор777 _ 03.06.2010 19:55
ПОЗОР, ПОКАЖИТЕ МНЕ ХОТЬ ОДНО ИЗДАНИЕ КОТОРОЕ НАПЕЧАТАЕТ ЭТО ФОТО. КРОМЕ УКР ПОЛУПРАВДЫ. ОН ТЕПЕРЬ ЕЩЕ СЕБЕ ГИМНЫ ПОЕТ, НАЗЫВАЯСЬ РАЗНЫМИ ИМЕНАМИ, ПРО СУПЕР ФОТО ЦЕНА КОТОРОЙ 5 КОПЕЕК.
фригат _ 03.06.2010 15:25
приятная работа и весьма сбалансированная, ну а шарики такие вот прозрачные штука хотя и новая, но довольно распространенная.
if-ro _ 03.06.2010 15:05
TMO:
та вже якось прийміть на віру: без монтажу, без ГМО, ТМО ітд
розлогіше про це - в початкових коментах
TMO _ 03.06.2010 14:32
Незнаю, що тут гарного, звичайний фотомонтаж. Нехай автор викладе exif файл, тоді можна буде сказати.
Yurko01 _ 02.06.2010 17:31
Бульбашка ... як це робилось ... )))
http://community.livejournal.com/bryhada_ua/98607.html
... вітаємо Переможця ;)
if-ro _ 02.06.2010 17:02
Наз:
дякую!
перемога не чиста, а кришталево чиста, а фото трактується, як внутрішня безвихідь при зовнішній перспективі
Наз _ 02.06.2010 13:46
Вітаю переможця з успіхом
чесний цей успіх був чи ні не знаю
але з поваги і виховання привітаю вас
не розумію чому тут люди розводять такий шум
скажу правду мені важа робота не сподобалась її зміст не дуже зрозумілий ніби ця дитина що в бульбашці це наша Україна і її котять вперед
я як учасник фіналу ввійшов в топ 10 і цілком радий результатом своїм так як подавав на цей конкурс спонтанно
вітаю вас з айпадом хай довго служе
іншим учасникам хто не виграв бажаю творчих успіхів і мабуть неварто так побиватись що ви не виграли,хоч тут були достойні роботи авторів перед якими я знімаю капелюха)
пробуйте свої сили в інших конкурсах
я наприклад зараз ще в одному беру участь
треба пробиватись тоді буде результат
дякую за увагу
З повагою!
askatla _ 02.06.2010 01:27
amigo_pmi:
я там вже була тому можу із спокійною совістю казати хто ближче, а хто ні ;)
А якщо ви так болісно сприймаєте якісь там конкурси..ну то краще на двір не виходьте, бо там всі штовхаються, хамять, буває дощь через якій намокне одяг та вітер що розтріпує зачіску і єто нє прєдєл должна вамсказать...
amigo_pmi _ 02.06.2010 01:05
А забруднили не тільки своє лице, а і головну сторінку.
Уже як мінімум 4 рекламні банери висять, один з яких із самого верху, над надписом "Українська Правда", так, правда ви попустились. Заробляєте гроші на iPad. Доречі, він вже є в продажі, а те, що не хочеться переплачувати - всім відомо.
if-ro _ 02.06.2010 01:04
amigo_pmi:
ніхто з Вами не сперечається: Земля плоска
amigo_pmi _ 02.06.2010 00:55
askatla:
Наскільки хто близький до Бога, відомо самому Богу,
а цей конкурс для деяких людей значно віддалив цю близкість.
Як кажуть, "після бою руками не махають". Нехай усе залишається на совісті тих людей, які поступали нечесно. Найбільше забруднили своє лице Українська Правда, які створили оптимальні умови для махінацій і нерівної конкуренції.
iceice _ 02.06.2010 00:51
if-ro:
ну почему же, с юмором всё ок, у нас просто юморы разные
хороший, кстати, чат вышел, по-другому теперь ПУ не смогу воспринимать.
и пожалуй добавлю вас в друзья, буду следить за творчеством, так как треш я действительно ценю)
Detor2 _ 02.06.2010 00:47
if-ro:
тут пишеться енциклопедична методичка-посібник "Як ВИГРАВАТИ негідно"
askatla _ 02.06.2010 00:46
if-ro:
кобилі в тріщину - як каже моя бабуся, такі методичкі ;)
if-ro _ 02.06.2010 00:45
askatla:
тут пишеться енциклопедична методичка-посібник "Як програвати негідно"
askatla _ 02.06.2010 00:34
iceice:
та яка там іронія!
то є істина!
if-ro _ 02.06.2010 00:31
iceice:
життя без почуття гумору- то, напевно, така гризота, правда?
iceice _ 02.06.2010 00:30
надеюсь это ирония
askatla _ 02.06.2010 00:25
iceice:
ну як шо perkalaba_real каже то 100% тре без усіляких сумнівів!!!!!
ахахахаха
iceice _ 02.06.2010 00:21
Пишет perkalaba_real ([info]perkalaba_real)
@ 2010-05-14 15:23:00
"проголосуйте за фудуграфію іф-ро
бо казав Бог у церкві шо тра "
askatla _ 02.06.2010 00:19
Про те що if-ro ближчий до Бога, писала я!
тому всі питання на цей рахунок до мене. Я вам поясню.
А перше пояснення те що він не ображає нікого ганебними словами. Друге він з тих людей які вірять. третє: він робить вчинкі і речі для людей задарма. Можу продовжувати список але ваше затьмарене, озлобленне, зіпсоване світосприйняття затьмарює здоровий глузд!
Тому перестаньте довбати людину за те що вона не говорила і говоріть по суті!
І ще є таій вислів "Кому я не вдавсі - тому я си всравси" Якщо щось не влаштовує то всі претензії до організаторів які допустили деякі помилкі стосовно якіх ви всі розводити демагогію!
if-ro _ 02.06.2010 00:16
katrinka_ua:
відмінний триголовий бестіарій
katrinka_ua _ 02.06.2010 00:12
ще б гріхи пропонували відпускати за голос
katrinka_ua _ 02.06.2010 00:09
if-ro:
та перегляньте Вашу агітацію, усюди написано "що ви близький до бога" та "Бог сказав що тре голосувати за світлину іфро"
навіщо робити вигляд, що Ви нічого не розумієте
if-ro _ 02.06.2010 00:09
iceice:
В мене Укртелекомівських і моб.операторських голосів видалили в останній день більше, ніж у Вас, але відмінність між нами, за Вашою логікою, в тім, що це були "підробки", а у Вас, безперечно, чесні. Ні я, ні мої друзі не написали жодного звинувачувального коменту під Вашою фотою, у мене ж цього від Вас - як блох. Де Ваша чистоплотність? А те, що Вас дратує обробка,- може варто попрацювати над власними смаками, розширити світогляд і подавити зайву дратівливість пу? А нестачу гідності нічим не подавиш, Ви не боєць
Detor2 _ 01.06.2010 23:59
if-ro:
На мою думку Ви просто гній, чесно, так і хочеться Вас образити, бо по іншому не скажеш. Ви отримаєте свій iPod чи як його там, і будете тішитись, але більше нічого Ви не досягнете. У Ваші 30 років красти у студентів шанси отримати гарне майбутнє, або той самий iPod...це просто ганебно, Ви, напевно, просто не в змозі придбати ту забавку за гроші і тому йдете на такі кроки, але якщо чесно то я не здивуюсь якщо Ви Ельф 80 ЛВЛ, я таких бачив, дуже схожі на Вас. Ті люди які дійсно заслуговують на перемогу підуть далі, а Ви залишитесь тут, і будете топтатись на одному місці, все життя, а потім здохнете, перед тим усвідомивши який Ви гній, і можливо, Вам стане соромно, за те життя яке ви прожили таке ганебне. У цьому світі багато тролів і Ви у їхньому числі. Я знаю Ви будете виписувати мені багато розумних фраз і таке інше, але чим більше людина хоче сказати розумніше тим більше вона низько ціниться у цьому світі, але просто знайте Ви гній.
Дякую.
iceice _ 01.06.2010 23:57
ещё:
на сайте лайф.правда.ком.юа висит достаточно развёрнутая статься о победителе и его фото-проекте с украинскими писателями в роли бомжей, что я считаю довольно не честно. Можно сделать вывод, что пользователи УП были ознакомлены с творчеством автора ещё до начала конкурса, что делает шансы конкурсантов не равными.
есть ещё целая куча других фактов.
Самым ярким из них, пожалуй, является то, что укртелекомовские айпи адреса, которые являются динамическими, с помощью которых можно было бы накручивать голоса начинаются с номера 95.
Будьте добры, зайдите в "Віддані голоси" под моим фото, и проверьте, что все такие айпи были удалены практически подчистую. И загляните к победителю, у него они по прежнему в списке.
Достаточно слов. Раскройте глаза и будьте объективными!
if-ro _ 01.06.2010 23:55
iceice:
на що я "повинен" відповідати? На Ваше навязливе питання про сусідство з Богом? Це, мабуть, Ваша ідея, принаймні мені невідомо звідки взята, Ви і відповідайте, якшо потребуєте таких відповідей, можна навіть говорити подумки з собою від мого імені. А щодо Ібіґдана: не всюди вирішує, уявіть, винагорода, а історія добрих стосунків і особистісний, а не матеріальний, інтерес.
iceice _ 01.06.2010 23:43
ещё:
повторюсь, но если бы у меня удалили голоса, тогда, когда это сделали у победителя, я бы не стал дальше стараться и пиарить этот конкурс с этим ресурсом. Почему-то на 27-е число у меня не сняли ни одного голоса, в то время как у победителя сняли около 30-40.
Зато за 3 часа до финала у меня нашлось больше 70 голосов, якобы не честных, которые были удалены вместе с теми, которые добавлялись законно, так как мы оставили на финал некоторое количество знакомых, которые должны были дать резкий рывок на финише.
ещё: в жж есть популярный блоггер iBigdan, знаменитый тем, что продаёт свои посты. Вначале конкурса я слал ему письмо, с просьбой о бескорыстном пиаре моего фото на конкурсе, ответа не получил. За день до финала нашего конкурса блоггер iBigdan запостил фото победителя с призывом к голосованию. На мой вопрос проплачен ли пост, ответа не последовало. Выводы делайте сами.
iceice _ 01.06.2010 23:34
давайте по порядку.
я согласен с тем, что моё фото не было лучшим на этом конкурсе, если судить чисто о фото. был бы я сторонним наблюдателем, не отдал бы за него единственный голос, были и лучше представители. НО фото победителя в их список не входит абсолютно не по каким критериям. Особо раздражает обработка, я о ней писал задолго до оглашения результатов конкурса. И не я один, заметьте)
на лепре, да, просил эффекта, но он не состоялся, пост благополучно сначала слили, а потом удалили, от туда пришло около 5-и голосов.
все голоса, которые я получил были честными, и получены посредством оповещения моих друзей, а дальше их друзей в соц сети вконтакте. всё делалось добровольно, в общей сумме о конкурсе узнало около 10 000 людей.
дальше, победитель любитель развести полемику, при этом не отвечает ни на один простой вопрос, к примеру о его приближенности к богу, по сравнению с другими участниками.
katrinka_ua _ 01.06.2010 23:34
по пуститесь. откуда такое пренебрежительное отношение к другим людям с критикой к вам? в детстве плохо относились к вам? девушки смеялись? продолжают?
if-ro _ 01.06.2010 22:21
Редактор777:
Психіатри дорахувались, що з появою інтернет- форумів та комент-сервісів психічна злочинність та частота контактної агресії зменшилась на третину, бо перейшла в мережевий, в принципі нешкідливий для живого середовища формат. Тому я дуже радий, що прийняв частину шкоди, яку Ви б могли зробити суспільству, на себе, тобто нейтралізував, пані Повєдєнчєскій Матєріал ака Рєдактар
Редактор777 _ 01.06.2010 22:00
Кстати, честное имя стоит дороже IPada
Редактор777 _ 01.06.2010 21:58
Кстати фото автора vaganos вошло в десятку лучших фотографий мира по версии ведущих американских изданий. НО не то что попало в финал а то что было отброшено на этапе отбора редакцией Укр. ПРавды.
Остаюсь при прежнем убеждении что IF-RO украл победу. Теперь знаю, что Шпунько или как вас зовут, не тот человек которому можно верить
if-ro _ 01.06.2010 21:38
vaganovs:
Вам дякую, взаємно
vaganovs _ 01.06.2010 21:30
Поздравляю победителя с заслуженным результатом! Успехов!
Пані Ганн@ _ 01.06.2010 17:44
B]iceice:
Ну что ж вы так, а? Честно, я о Вас была лучшего мнения.
Согласна с Вами, фото-победитель - не совсем то отражение десятилетнего отрезка жизни страны, а вернее, совсем не то. Но, и Ваше фото совсем не то. Скорее, победитель - фото Ваганова с его шахтерами, или, тот же Андрий Атаманив со своим контрастом, или, фотографии Игоря Бурбелы. Но, простите, никак не Ваша бабулька на мотороллере.
Селяви такова, что выигрывает тот, у кого френдлента больше и доступ к сетевым ресурсам неограниченный.
Проигрывать нужно уметь красиво.
Думаю, не секрет, что и Вы получили приличное количество "левых" голосов (случаем не тех, которые были удалены, и по которым Вы тут страдаете?), а также просили помощи на Лепре ;). Говорят, что лепроэффект - вещь сильная ;).
Просто, доступ в этот форум не так легко получить, как к тем форумам, где свой пизыв размещал if-ro.
Как говорится, победителей не судят :-). Так, что расслабьтесь, и получайте удовольствие от жизни.
gruvv _ 01.06.2010 15:32
iceice:iceice:
я был в той теме на 0дее, всё видел своими глазами, до того как её стёрли, плюс ко всему у меня есть знакомые на вашем форуме. так что отрицать факт покупки голосов - очень глупо с вашей стороны.
к сожалению или к счастью, я в той теме не был - на форуме о котором вы говорите регистрации у меня нет, а ваша безапелляционность она пройдет )))
VVG2010 _ 01.06.2010 15:21
Вітаю, Ростиславе!
Залишив коментар у Вашому ЖЖ.
if-ro _ 01.06.2010 14:28
iceice:
я навіть не сумніваюсь в щирості тої неправди, яку Ти пишеш: існують риси психічного характеру (вони називаються істеричними), які примушують їхнього власника повірити у свою вигадку настільки, що вона витісняє внутрішню істину за межі свідомості (так зване витіснене знання, яке залишається "чергувати" на порозі свідомості). звідси зароджується неусвідомлена схильність до обману, pseudologia phantastica. таким чином, істерики говорять неправду, взагалі не усвідомлюючи своєї брехні
iceice _ 01.06.2010 14:22
писать здесь правду меня мотивируют все те люди, которые отдали за меня свой голос, который был удалён.
на этом и остановимся. удачи и побольше правды вам по жизни!
iceice _ 01.06.2010 14:19
я был в той теме на 0дее, всё видел своими глазами, до того как её стёрли, плюс ко всему у меня есть знакомые на вашем форуме. так что отрицать факт покупки голосов - очень глупо с вашей стороны.
моё отношение к Иф-Ро сформировала фраза, которую я не раз встречал тут в комментариях, а так же в нескольких постах в жж, она звучала "Він ближчий до бога" а ещё " як казав бог, тре голосувати за іф ро".
с детства я думал что пред богом все равны, но оказывается есть люди особо приближенные.
gruvv _ 01.06.2010 14:08
iceice:
вы в это верите? - я нет, это раз
второе - за комментарий под фото с УП спрос - нельзя обвинять человека в том чего он не делал, и не имеет к этому отношения, о чем и было направлено письмо той самой УП
так что считаю ваши комменатрии о моралности излишними - не в праве вы их давать
более того, обиду вашу понимаю, но это не повод хамить мне или другим участникам
спасибо за внимание ;-)
if-ro _ 01.06.2010 14:05
iceice:
з мене знімали голосів значно більше, не менш чесних, і в той же останній момент.
А виставляння Тобою себе в такому світлі тільки множить поразку, бо надто прозорі і ниці мотиви того, що Ти пишеш.
iceice _ 01.06.2010 13:59
gruvv:
ну что ж вы как маленький, покупка голосов за карму или как там это у вас зовётся на 0дее
gruvv _ 01.06.2010 13:57
iceice:
А голоса снимала редакция, к чему же такая переадрессованная агрессия в сторону другого участника.
gruvv _ 01.06.2010 13:55
gruvv:
И еще, Айс, если обращение ко мне на ты со стороны иф-ро я расцениваю как проявление дружелюбия, то с вашей стороны не вижу для фамильярностей оснований. Так что пожалуйста "Вы" ок?!
igor2006 _ 01.06.2010 13:52
Вітаю! Радий, що серед "фіналістів" перемогло Ваше фото, одне з найкращих і навіть серед тих що не попали до "фіналу". Взагалі був в ШОЦІ коли "відібрали" фіналістів. Довго думав над критеріями відбору,-марно. Нехай буде на совісті "професіоналів" з редакції. Ваше фото цілком заслужено перемогло, тому, що судили не ті з редакції.
gruvv _ 01.06.2010 13:52
iceice:
поступок какой? с этого места по подробнее
iceice _ 01.06.2010 13:50
gruvv:
будь уверен, жалобы не писал. но поступок твой не одобряю.
зависти нет, есть только глубокое разочарование. снять больше 60 честных голосов в последние 3 часа конкурса - как минимум подло. сняли б на старте, я бы и не ввязывался в этот лохотрон.
комментарий про благотворительность вполне оправдан, вещь добытая путём махинаций и подтасовок будет портить карму и мучить совесть, если она есть конечно.
if-ro _ 01.06.2010 13:29
gruvv:
звичайно, поразка і не поразка, якшо не втрачаєш лице
gruvv _ 01.06.2010 13:28
if-ro:
В подобном конкурсе победа одного не значит проигрыш другого. Если не циклиться на призах конечно ;-) так что не за что.
if-ro _ 01.06.2010 13:25
gruvv:
дякую, класно що Ти так гідно тримаєшся, виявляється, це рідкісний випадок
gruvv _ 01.06.2010 13:20
А иф-ро поздравляю с победой! )))
gruvv _ 01.06.2010 13:20
Айс, после вашего комментария в адрес победителя, вы стали лично мне откровено несимпатичны, в отличие от вашего фото. Зависть плохое чувство. Это все равно что я винил бы вас (кстати не были ли вы в числ участников- желобщиков на мое фото?) в том что его сняли с голосвания. Это глупо.
syntez _ 01.06.2010 13:19
УРА!!!! ВІТАЮ!!!!!
demokrator _ 01.06.2010 13:17
фигня!
if-ro _ 01.06.2010 12:22
scooter13:
ВНУТРІШНЯ БЕЗВИХІДЬ ПРИ ЗОВНІШНІЙ ПЕРСПЕКТИВІ
scooter13 _ 01.06.2010 11:51
"Якою я побачив Україну за минулі 10 років". - была тема конкурса, если это фото соответсвует этой теме, то я карлсон
Imre _ 01.06.2010 09:20
Якщо це підсумки проведеного конкурсу УП, то негусто. В редакції не знайшлося часу чи фантазії проаналізувати тематику надісланих світлин, відмітити найактивніших учасників конкурсу. Насправді переможцями є всі учасники конкурсу. Фотовиставка пронизана любов"ю до Батьківщини, правдиво висвітливши непросте наше сьогодення. Спасибі організаторам.
iceice _ 01.06.2010 01:53
Ростислав, вы же близкий к богу успешный бизнесмен, зачем вам эта мелочь? Отдайте приз в детский дом например.
Small Animal Medicine _ 01.06.2010 00:27
А щоб ви з'їли, щоб менше триндiли?
iceice _ 01.06.2010 00:04
позор ещё тот.
правда такая не правда
Редактор777 _ 31.05.2010 23:51
ПОЗОР
Редактор777 _ 31.05.2010 23:50
Согласен песик с писюном был по круче как СИМВОЛ УКР.ПРАВДЫ но и это фото подойдет.
Символ того, что правды в Укр. правде нет. Сплошная ложь. Любому понятно, что голоса накручены. стоит посмотреть статистику
Noylf _ 31.05.2010 22:19
УРРРРА! Победа!))))
Enki _ 31.05.2010 21:12
Прэлестно! Борщаговский песик, безусловно, был вне конкуренции, но и эти юные зорбонавты займут достойное место на Аллее фотографической славы УП.
p-ok-ahontas _ 31.05.2010 21:08
Найщиріші привітання переможцю!
Imre _ 31.05.2010 20:55
Вітання переможцю. Те що відбувалося в інтернеті ми бачили. Хто і як голосував у редакції це вже на совісті у колективу. Так хочеться, щоб в УП була правда.
morozzz _ 31.05.2010 20:41
до чого тут шарик, коли україну ми бачимо низьку,бідну і знедолену...
morozzz _ 31.05.2010 20:38
ну от, саме такою ми бачимо україну вже 10 років - нерозсудливу і підкупну , яка якщо не зміниться то пропаде.
Українська правда!-продовжуйте в тому ж дусі, і закіньчите так як україна...або вас знищать або ви самі себе знищите і ви ВЖЕ стоїте на цьому шляху занепаду.
задумайтесь
ihorhryn _ 31.05.2010 19:33
А тепер подивіться на всі світлини, співставте не за кількістю набраних голосів, а за тим, що ми шукаємо у житті, чого нам бракує, і побачите де Світло, Думка і Гармонія.
amigo_pmi _ 31.05.2010 17:35
УП, вам треба 2 iPad-а один для if-ro, а інший для Nikon 25, Ви ж також використали його роботу для своєї публікації.
Це правда не "Андрухович БОМЖ", але теж фото-робота.
Natis _ 31.05.2010 17:34
А вот и другие фото с шариком...
http://picasaweb.google.ru/koloprime/HVdViK#
Natis _ 31.05.2010 17:25
Май, 26, 2010 Украина за 10 лет- вот именно такая
ЖЖ проти Однокланіков.ру
для перемоги жжистів над однокласнікістами.ру потрібен ваш голос
(голосування з простою реєстрацією в 2 кліка).
Допоможіть "Українській Правді" отримати гідного переможця,
проголосуйте, будь-ласка, за фотку if_ro ТУТ
.....
May. 30th, 2010 02:09 pm (UTC)
гвириночка, а проголосуйте за нас
а то мы почти но никак)
.....
Підтримати автора в конкурсі світлин можна тут
http://community.livejournal.com/frankiwsk/144067.html
enote _ 31.05.2010 16:49
Поздравляю с победой, держи открытку
http://s60.radikal.ru/i167/1005/c0/4d43bf8a1794.jpg
amigo_pmi _ 31.05.2010 16:43
if-ro _ 28.05.2010 16:36
Daniella:
оскільки комент без звертання, значить приймаю на себе.
яке я маю відношення до того, хто що пише і кого ображає?
мій нік if-ro, і під іншими я нічого не пишу, якщо Ви надто підозріливі, то перевірте по IP
А нік Konkretna нерахується? =)))))))
amigo_pmi _ 31.05.2010 16:29
Small Animal Medicine:
Дотепно =)))
Хочу вас розчарувати, я хлопець.
Small Animal Medicine _ 31.05.2010 16:28
amigo_pmi: Не девушки? Типа уже (извините за выражение) женщины? - Ха! Нашли чем гордиться... :-(
amigo_pmi _ 31.05.2010 16:27
truefill:
Така несправедливість є. Я ще бачу як мінімум 40 накручених голосів у if-ro, але ігнорування продовжується.
Може адміністратор hala1 все таки займеться цим питанням??
truefill _ 31.05.2010 16:25
молодцы, УП! так держать! снять оппоненту 60 голосов, когда он обгонял на 2 голоса это псевдохудожественное дерьмо-хдр фото. молодцы! УКРАИНА ВПЕРДЕ! ой, т.е. ВПЕРЕД!
amigo_pmi _ 31.05.2010 16:12
hala1:
А Ви точно не адмін УП? )) Негарно маскуватись під дівочі ніки =)))
Дякую за картинку, і все одно не знаю де ви її взяли.
amigo_pmi _ 31.05.2010 16:07
Small Animal Medicine:
Я не дівчина, і hala1 теж, хоч і нік дівочий =))))
Дивіться коментар до фотографії користувача gnick1
hala1 _ 18.05.2010 07:57
2 amigo_pmi _ 18.05.2010 01:31
И в чем преимущество предложенной вами системы?
Наример, я пришел на фотоконкурс, фото мне понравилось, но я никогда ничего не комментировал на УП, хотя читал регулярно. Почему я был бы лишен права голосовать?
hala1 _ 31.05.2010 16:03
amigo_pmi:
Ось вам з 2007 http://i.li.ru/i/s/1d0WUC.png тут пік так само на лютому
Small Animal Medicine _ 31.05.2010 16:02
Дiвчата! Зробiть нарештi одна однiй PrintScreen та й заспокойтеся!
hala1 _ 31.05.2010 16:01
:) Ваше право вважати і читати
amigo_pmi _ 31.05.2010 15:54
hala1:
Графік був від 2007 року і до сьогоднішнього дня. Справді неможу знайти його, сподіваюсь це просто випадковість (=
Ваше бажання допомагати тим хто не міг проголосувати порадами убивати куки і відповіді на питання, які принципі були "болючими" для УП, чимось здались мені схожими на звичайну ІТ підтримку. У цьому я і так не розчарувався. А от УП читати більше не буду =).
Small Animal Medicine _ 31.05.2010 15:25
IF-RO! Я Вас благаю! Не слухайте цих п... i ст.ср. Франкiвщина завжди була багата на таланти, i як часом бездарно ми ними розпоряджаємося! Шедеври завжди декому як кiстка поперек горла...
amigo_pmi _ 31.05.2010 15:12
hala1:
треба було PrintScreen зробити, тепер неможу знайти графік.
Ваша ссилка теж не працює.
Ви адміністратор УП?
hmarynka _ 31.05.2010 14:03
ne moju progolosuvaty!
nrand _ 31.05.2010 13:36
Мега кльова фота!! +1
amigo_pmi _ 31.05.2010 13:28
hala1:
Раніше не цікавився рейтингом УП, тому не можу впевнено сказати займали 1 місце чи ні, проте,
якщо глянути на статистику сайту за довший період, можна побачити картину різкого зростання відвідувачів в період квітня-травня 2010 року.
amigo_pmi _ 31.05.2010 13:11
Українська Правда займає 1 місце у категорії «Новини та ЗМІ»
http://www.liveinternet.ru/
t_h_e _ 31.05.2010 12:31
супер
abakabok _ 31.05.2010 12:20
успехов! очень талантливо!
rajina _ 31.05.2010 12:16
гарно!
ban02 _ 31.05.2010 12:09
IF-RO дава!
amigo_pmi _ 31.05.2010 11:39
Я ще напишу пару слів, не у сторону автора, а до УП.
Шановна Українська Правда, я вважаю, що місія, яку ви планували - успішно виконана (внизу зайту є лічильник відвідувачів сайту bigmir)net можна пропоніторити збільнення рейтингу).
А для того, щоб все таки залишитись "Правдою", зберіть комісію і виберіть справді достойну для перемоги фотографію.
askatla _ 31.05.2010 11:27
від обговорення фото давно всі відійшли, тому скажу одне...
Те що українці (не знаю чи всі хто тут пише на 100% українці) насправді доброзичливі та щирі! Щірість можете побачити у заздрості яка тут в кожному другому слові присутня. Щирість можна побачити у ненависті до автора. У щірій підозрі автора у накручуванні, підставах і тп. Доброзичливість тільки в тому..що щиро зичать щоб все обнулили і виграв автор банального фото (конкретно ні до кого не маю претензій тому приклади наводити не буду).
Хочу зазначити, що кожний власникблогу мріє про популярність і звичайно ж всі попросили своїх знайомих проголосувати за його витвір...і ніхто не винен тому що if-ro трішечки цікавіший за всіх, всі добре знають його творчість і захоплюються його роботами.
Тому демогогій достатньо, всі хто хтів побрищати жовчю вже це зробили, головне тепер в тій жовчі не захлинутися!
Salaud _ 31.05.2010 10:59
Уважаемые! А вы знаете, что сейчас в моде завидовать (автору этого снимка) молча?!
Редактор777 _ 31.05.2010 10:53
Обидно не то что обманом побеждает автор, это в этой стране норма жизни, даже у автора который себя позиционирует как интеллигент. Обидно то что УП оказалась такая же как и большинство изданий, Главное больше кликов а то рейтинг упадет и спонсоры денег не дадут. Почемй я раньше думал, что в Укр. Прав. работают профи??????
amigo_pmi _ 31.05.2010 10:42
Konkretna:
Шановний, я навіть не намагався шукати у вікіпедії переклад Ваших мудрих слів, і як виявилось цього робити було і не варто, бо вони просто ширма. Як кажуть, злочинця шукають по почерку.
Пане if-ro, Ваша маленька буква після крапки і наголошення на деяких фразах ВЕЛИКИМИ буквами, схильність використовувати фрази, які нікому невідомі, дали змогу побачити Ваш новий нік.
Отже, Konkretna = if_ro
А ще у Вас яскраво виражений франківський акцент, коли ви намагаєтесь спілкуватись російською.
"Konkretna _ 31.05.2010 01:19
amigo_pmi:
считайте меня наблюдателем ПАРЕ
Вам, все-таки, трудно освободиться от продажной заробитчянской психологии дистимической личности.
да "
if-ro _ 29.05.2010 21:37
Naska-paska:
на дитячі ігри, здається, все перетворюєте Ви: з моєї фоти ТАК САМО ЗНІМАЛИ ПІДОЗРІЛІ
if-ro:
Naska-paska:
дякую.
планка розмови все вище
негарно так поступати.
Konkretna:
Poppel_PhD _ 31.05.2010 10:40
Гадаю, редакції УП треба зважитися на вольовий і навіть волюнтаристський крок)) Звинувачень в необєктивності і так не уникнути але принаймні приз дістане достойний автор.
amigo_pmi _ 31.05.2010 10:30
Konkretna:
Konkretna _ 31.05.2010 01:19
amigo_pmi:
считайте меня наблюдателем ПАРЕ
Вам, все-таки, трудно освободиться от продажной заробитчянской психологии дистимической личности.
да человек приводит свои аргументы НЕ ЗА ЧТО-ТО, как здесь принято в оппонентских комментах, а потому, что ему есть что сказать. а ЗА ЧТО-ТО - это уже не аргумент, а вторсырьевая отработка.
Потому здесьникто из оппонентов ни одного умного аргумента не привел
amigo_pmi _ 31.05.2010 00:58
Konkretna:
не 10, а як мінімум 50, причому усі голоси із ІР укртелекома розміщені підряд та із невеликим інтервалом. Дивіться "Віддані голоси".
Вирішальне слово і так за адміністрацією УП.
Вам автор пообіцяв кілограм макаронів чи гречки за підтримку ? =)
Konkretna _ 31.05.2010 00:43
amigo_pmi:
"працивнык" газеты или "её человек" - в общем контексте не имеет значения.
Повторим:
какой ФАКТ накрутки? кем он установлен, где и когда? или вы о тех 10 голосов с айпи Укртелекома, которые вы скриншотили? -как будто кто-то не знает, что Укртелеком обеспечивает почти 60% украинского интернета, и большинство инетклубов. правилами и здравым смыслом не воспрещено пользоваться ни клубами, ни Укртелекомом. а с этого автора голоса снимали не меньше, чем с остальных.
а т, как здесь себя ведут допысувачи, называеься РЕ-ВАН-ШИЗ-М
katrinka_ua _ 31.05.2010 00:40
"привілеї" это уже не сильно к месту, особенно в таком мероприятии как конкурс. особенно честный.
да не такая уж и плохая редакция. уберут как и у всех убирали ранее левые голоса.
amigo_pmi _ 31.05.2010 00:33
Konkretna:
Я не вважаю, що автор світлини являється працівником УП,
проте його роботи були використані для публікацій, а ігнорування факту накрутки голосів можна трактувати хіба що як привілеї за надані для статті матеріали.
private11 _ 31.05.2010 00:27
ви єдиний з трьох лідируючих фото за яку я зміг проголосувати
за інші чогось не пускає(
може я шось неправильно тисну
доречі класна бульбашка - спочатку зпутав з зорбом)) а де то таке озеро? я щось не дуже люблю сепію - було б цікаво побачити як воно у кольорі
дякую
Konkretna _ 31.05.2010 00:23
amigo_pmi:
Хотите объясню? здесь срабатывает извечная ненависть наших соотечественников к Успеху, которая имеет глубоко рустикальные корни, маргинальный психический стебель и гроздья из пронизывающей общество бедности.
посудите сами: в комментах автора ОДНИ И ТЕ ЖЕ ЛЮДИ обвиняют:
1.в том, что он человек УКР.ПРАВДЫ
2.в том, что он ворует голоса
3.в том, что он выпрашивает (другие, конечно же не выпрашивают, а занимаются самопиаром и рекламной кампанией)
Вдумайтесь: зачем воровать человеку редакции, если они сами могут это сделать? Или зачем выпрашивать, если имеешь легкую возможность своровать?
Ну нельзя так не пользоваться головой и самому себе претить в соседних предложениях
amigo_pmi _ 31.05.2010 00:10
kasta nedo:
Якраз і дозволяють фальсифікувати.
Модель чесного інтернет голосування я бачив тільки одну: дозволити голосувати тільки зареєстрованим до початку конкурса користувачам.
Або ж внутрішнє голосування працівниками УП.
Обидва варіанти були відкинуті.
kasta nedo _ 31.05.2010 00:06
amigo_pmi:
а шо раптом сталось з довірою? впала від того, шо не позволяють фальшувати і всім порізали голоси чи шо? не врубався
amigo_pmi _ 31.05.2010 00:00
Natis:
УП якраз і проводить PR рекламу).
результати мали бути наступні:
* Зростає рейтинг у пошукових системах у звязку із збільшенням посилань на УП з інших інтернет ресурсів
* Зростає відвідуваність сайту на кількість зареєстрованих користувачів, що дозволятиме заключити вигідніші рекламні контракти із фірмами, які будуть мати намір рекламувати себе на сайті УП.
Треба ж якось компенсувати вартість iPad =))
Получили наступне: Довіра до сайту впала, із 3867 новозареєстрованих користувачів думаю не більше 1% авторизуються повторно після конкурсу =)
Natis _ 30.05.2010 23:50
Редактор777:
...... Уверен, что администратор УП знает об этом.
Не только знает, но и поддерживает такой способ .... Думаю, УП требуется как можно больше зарегистрированых пользователей.
gruvv _ 30.05.2010 23:34
хотя нет, ошибся - сутки + 30 минут ))
gruvv _ 30.05.2010 23:31
if-ro:
Да не обращайте внимания, УП действительно поступает не лучшим образом, но на отношение к участникам конкурса, лично у меня это не сказывается, вам удачи, надеюсь голоса не снимут, по идее осталось 30 минут до окончания голосования, хотя с УП уверенным в этом быть нельзя - вспоминая нарушения правил изменения и т.д.
if-ro _ 30.05.2010 22:54
Редактор777:
Пане Редактор, а Ви саморедагуванням ніколи не пробували займатись? або хоча-б мінімальним самоконтролем? пожалійте свою карму хоча-б, якшо Вам вербальний нудизм, тобто голослівність, миліша гідності. падайте не так низько, бо не вистачить довжини рук всіх Ваших вболівальників, щоб Вас витягнути
Редактор777 _ 30.05.2010 22:50
Увы верить УП нельзя, уровень упал. Заврались и других подталкивают врать
Редактор777 _ 30.05.2010 22:47
Нет сомнений, что автор фотографии, так же как лидеры голосования занимались подтасовками.
Автор ШАРИКА утверждает, что он честь и совесть нации.....хотя в реальности вор. Он как бомж просит голоса и считает что жалостью выиграть это правильно. Впрочем проблема другая гораздо важнее это то что раньше авторитетное издание УП стала изданием которому верить нельзя!!! Для УП главное количество кликов (регистраций) А то, что автор накачал голосов так это понимают как даже школьники.
Уверен, что администратор УП знает об этом.
katrinka_ua _ 30.05.2010 22:34
о, действительно, глубоко извиняюсь, автор больше любит слово аллегория, а про дегенератов писал его друг. да ну не важно.
из-за интернет конкурса действительно воевать не следует)
akovtuna _ 30.05.2010 22:24
to: katrinka_ua
вы не могли бы процитировать потому что я проверил и нигде не нашел
вы понимаете что вы сейчас говорите? кажется это клевета
amigo_pmi _ 30.05.2010 22:24
Kag0r:
Oksana Larina 95.135.70.--- 2010-05-18 19:02
Саша Виборг 95.135.248.--- 2010-05-18 19:08
galaya 95.135.179.--- 2010-05-18 19:10
dobrobutok 95.135.255.--- 2010-05-18 19:12
Fagot Fagot 95.135.79.--- 2010-05-18 19:17
РОМАН 899 95.135.83.--- 2010-05-18 19:23
GUDVIN GUDVIN 95.135.190.--- 2010-05-18 19:29
OKSANA FEDORKO 95.135.90.--- 2010-05-18 19:33
Fedir Korsun 95.135.172.--- 2010-05-18 19:38
Sashko sotnyk 95.135.96.--- 2010-05-18 19:42
Марина899 95.135.58.--- 2010-05-18 19:43
pl_magazin 95.135.142.--- 2010-05-18 19:46
Сашко.Кох 95.135.101.--- 2010-05-18 19:52
Як бачите, інтервал всередньому 5-7 хв.
Цього цілком достатньо для того, щоби
1) Зареєструвати нову поштову скриньку
2) Стерти куки
3) Перез'єднати інтернет (aDSL модем перегрузити наприклад)
4) Зареєструватись на УП
5) відкрити повідомлення про активацію акаунта, перейти по ссилці
6) автотизуватись
7) проголосувати
katrinka_ua _ 30.05.2010 22:16
тогда откройте мне и остальным же его))
хотя может и не права,смысл можно высосать везде
да просто обзывал всех даунами, отсталыми и что-то подобное, как-то не воспитанно. если интересно там внизу где-то, случайно свидетелем стала
главное что автор "близок к богу" ведь
akovtuna _ 30.05.2010 22:06
to: katrinka_ua
разве он использовал мат? но если смысл не виден вам, он же может быть виден другим? Может?
katrinka_ua _ 30.05.2010 22:01
ну если автор пытается донести смысл глубинный-не глубинный, то он обычно виден. хотя бы его отголоски должны доноситься, а тут ..дети, шарики. недохдр. вау. у меня такие в парке по 30 штук каждый день. и что?
я конечно понимаю что сейчас в очередной раз появится это бизнесмен успешный и обнесет всех матом. ну что уж тут поделать, повторюсь
akovtuna _ 30.05.2010 21:54
to: katrinka_ua
откуда вы знаете?
katrinka_ua _ 30.05.2010 21:24
так він нічого і не мав на увазі. принаймні точно нічого близького до тематики конурсу)
що вже тут зробити можна
Marichka2003 _ 30.05.2010 21:24
Фотографія супер! Надіюсь, що конкурс справедливий і виграє найкращий, а значить If-ro
zuzichka _ 30.05.2010 21:13
Meni podobaetsya!)
askatla _ 30.05.2010 19:44
ага
Для тих кому не подобаються, не розуміє що фотограф мав на увазі:
Не подобається - просто не ставте галочку та мовчіть!
Стосовно фотошопу..або ви не вкурсі на що зараз здатні хороші камери з хорошими фільтрами в руках хороших фотографів...бо мильниці зазвичай у вас стоять на автоматичному режимі ;))
askatla _ 30.05.2010 19:31
lool:
йо браза! буде накручувати про накручувати! світлина має душу - а це головне! тому за неї і голосів так багато! а ще if-ro близька до Бога людина тому багато хто його знає, любить і підримує!
аска ака хуна
lool _ 30.05.2010 19:16
оу малый хоре накручивать с левых айпи адресов ты проиграл!!!!!!!
g.frimen _ 30.05.2010 18:51
2 dangerousFregat
Та ну неправий, дуже хочеться щоб пеерміг ІФРО
dangerousFregat _ 30.05.2010 18:48
Развод!
andreistp _ 30.05.2010 18:41
сама краща світлина
interaturaspolt _ 30.05.2010 18:28
за Вас
Pasha_Ang _ 30.05.2010 18:09
супер!!!!!!!!!!!!!!!
w1nd _ 30.05.2010 18:03
)))кльово
g.frimen _ 30.05.2010 18:02
ІФ-Ро ми з тобою
Kag0r _ 30.05.2010 17:51
yevan:
реально видно що тут голоса половину фальшиві! Як по айпішках так і по часу!!!!
Мій ІР ще мають пів-тисячі користувачів мого провайдера - ЩО тоді їм робити?? НЕ голосувати, чи що?!
irina080390 _ 30.05.2010 15:21
а я не від ОГО інтернету і проголосувала...) красива фотографія) і маму зараз покличу, щоб вибрала для себе красиву...)
Natis _ 30.05.2010 14:08
На мое письмо в редакцию УП по поводу голосов и рекламы на всевозможных форумах, мне ответили, что кто виноват в том, что вы не можете организовать рекламную компанию своей работе и даже в парламенте побеждает не лучший, а тот кто лучше организовал свою рекламную компанию… Поэтому виват всем, кто организовал ее! Пиар-конкурс… Кроме того УП получила огромное к-во зарегистрированных пользователей!
sanchik) _ 30.05.2010 14:01
Безсумнівно фото варте уваги. +5))
Taras Zerebecki _ 30.05.2010 13:36
you have my voice)
yevan _ 30.05.2010 13:05
реально видно що тут голоса половину фальшиві! Як по айпішках так і по часу!!!!
amigo_pmi _ 30.05.2010 12:46
Якщо уважно переглянути розділ "віддані голоси". Можна зробити висновок, що голосували переважно із ІР адрес 95.135.х.х Дані адреса належать інтернет провайдеру "ОГО" укртелеком.
inetnum: 95.135.0.0 - 95.135.255.255
netname: UKRTELNET
descr: Ukrtelecom IP network
descr: NCC#2008124632 Approved IP assignment
country: ua
remarks: E-mail for SPAM and abuse postmaster@ukrtel.net
admin-c: ARM42-RIPE
tech-c: ARM42-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: AS6849-MNT
source: RIPE # Filtered
Можете перевірити інформацію на сайті http://2ip.ru у "Информация про ІР адресу"
Із кожним перез'єднанням PPPoE відбувається зміна динамічного ІР адреса, причому не тільки останнього блоку цифр.
Можна зробити висновок, що половина голосів сфальсифікована.
Але скоріш за все, адміністрація закриє на це очі, оскільки сайт УП використав роботи і статтю автора про "Адрухович бомж" (Див. перша ссилка у google.com.ua).
if-ro _ 30.05.2010 11:47
ontone:
я колись вже обіцяв, шо не зроблю жодної фоти з "нєзавалєним горізонтом", цей аргумент - довічна в'язниця снобів. горізон завалєн давно, ше після падіння Тунгузького метеориту, і не завдання фотографів його піднімати чи рівняти, і Вам раджу сидіти перед монітором не з будівельним "отвєсом", буде краще видно. а аргумент, що сепія створюється для того, щоб уникнути якоїсь цвєтокорєкциї (це якась клумба цвєточьна така?) - взагалі з галузі сюру, як і сама фота, практично
ontone _ 30.05.2010 11:38
сепия была сделана потому что не смогли сделать нормальную цветокоррекцию?
в сочетании с псевдо-хдр и заваленным горизонтов вообще хз, как эта фотография может лидировать да еще и с таким отрывом.
party1111 _ 30.05.2010 10:57
еще б шарик летал - цены б ему не было. и тому, кто внутри)
petro_o _ 30.05.2010 01:19
буль-башка... чудово!
if-ro _ 30.05.2010 00:47
lool:
класний імператив, а ше я люблю слово "положено"
а нарахунок "я думаю" - боюсь, Ти собі лестиш
lool _ 30.05.2010 00:44
нечего тут расписывать на
lool _ 30.05.2010 00:43
я думаю ты спамщик малой
frantyszek _ 30.05.2010 00:12
Файна світлина))
nickname11 _ 29.05.2010 23:14
отличное фото! а бабка на мопеде полный бред , ктому-же накручивают глоса по злому, удачи!
if-ro _ 29.05.2010 21:37
Naska-paska:
на дитячі ігри, здається, все перетворюєте Ви: з моєї фоти ТАК САМО ЗНІМАЛИ ПІДОЗРІЛІ для організаторів ГОЛОСИ, і кожен голос розглядається через лупу (ви теж за лупою перед моїми голосами сидите), але жодного стогону і скарги від мене ніто не чув, крім організаторів. ви ж перетворили все на бездарний балаган і конспірологічну чорнуху, в якій жодного слова правди.
не треба робити з дилетанства релігію, та ще й загальнообов'язкову, Україна і без Вашої допомоги потерпає від непрофесіоналізму. вибачте за надто пряму мову
Naska-paska _ 29.05.2010 21:28
akovtuna:
to: noisa
to: katrinka_ua
to: Daniella
to: becka
to: Fiana
to: Редактор777
to: Morze
to: ronaldino89 _
и проч.
судя по всему Украину за десять лет обнулили и все вы и я находимся в этом большой и жирном нуле.
история про мальчика- про нас. а вы это только доказываете
як нам правда очі ріже, правда ж? ))а все могло бути набагато простіше,якби всі, і ваш улюбленець в тому числі, бавилися чесно)але хто в наш час поводиться чесно) якщо є змога всіх обставити) так тримати! аплодую укр правді зі вміння показати хто є хто
Naska-paska _ 29.05.2010 21:25
if-ro:
Naska-paska:
дякую.
планка розмови все вище, стає просто недосяжною. І Вам радості, добра і душевного спокою
) як це зворушливо) і Вам не хворать)
проте мушу зазначити, що до висот Ваших вчинків, як ото з цим конкурсом, мені ще тре наглості набиратись і набиратись)
а Ви мені тут щось про планки розмов розказуєте) погляньте на себе для початку
слова то так - вітер, а от вчинки..ех, вроді дорослий дядька, а бавиться в дитячі конкурси
Helgi69 _ 29.05.2010 21:24
Гарно! Франківськ рулить!
akovtuna _ 29.05.2010 21:22
to: noisa
to: katrinka_ua
to: Daniella
to: becka
to: Fiana
to: Редактор777
to: Morze
to: ronaldino89 _
и проч.
судя по всему Украину за десять лет обнулили и все вы и я находимся в этом большой и жирном нуле.
история про мальчика- про нас. а вы это только доказываете
amigo_pmi _ 29.05.2010 20:43
katrinka_ua:
А про Андрюховича Ви праві. Цікава ситуація получається).
if-ro _ 29.05.2010 20:40
Naska-paska:
дякую.
планка розмови все вище, стає просто недосяжною. І Вам радості, добра і душевного спокою
Naska-paska _ 29.05.2010 19:50
наро,. все вже ясно - тож нехай "успішний бізнесмен" успішно вдавиться тим айпадом
він же настільки успішний, що дозволити собі таку іграшку не може) а тут раптом конкурс, то чого б не забрати цукерку в дітей? іф ро жи ж праффесіанал
amigo_pmi _ 29.05.2010 18:45
katrinka_ua:
Насправді не тільки того автора використовується рекламка, на головній сторнці у флеш-аплікації три фотографії чергуються між собою, причому 2 з них автора vaganovs, мені це здалось дивнішим і впринципі нечемсним. Але як бачимо результат невражаючий навіть від такої "прихованої" реклами.
gruvv _ 29.05.2010 18:43
noisa:
да и не волнуйтесь за администрацию, если сильно им припечет то вы прочитаете что ифро предлагал рис (гречка уже была) за голоса и т.д. или тематика фото не соответствует заявленной
так что не нужно представлять ифро как какого-то демона, а администрацию считать беззубой, все далеко не так
Konkretna _ 29.05.2010 18:36
noisa:
Обследовать себя не помешает, на всякий случай. Проведите парочку тестов: -пригибаетесь ли вы непроизвольно-машинально, когда резко выходите из темноты на свет, -сколько голосов слышите в темном глухом помещении, -дрожат ли руки, когда даете кому-то деньги, и даете ли вообще
Konkretna _ 29.05.2010 18:18
noisa:
хіхі, у вас типова параноя на пункті зажерливості
noisa _ 29.05.2010 17:42
Очень интересно наблюдать статистику голосов в виде динамических айпи адресов, порядка больше 60% процентов это укртелеком, простой пример:
dobrobutok 95.135.255.--- 2010-05-18 19:12
Fagot Fagot 95.135.79.--- 2010-05-18 19:17
РОМАН 899 95.135.83.--- 2010-05-18 19:23
GUDVIN GUDVIN 95.135.190.--- 2010-05-18 19:29
OKSANA FEDORKO 95.135.90.--- 2010-05-18 19:33
Fedir Korsun 95.135.172.--- 2010-05-18 19:38
Sashko sotnyk 95.135.96.--- 2010-05-18 19:42
Марина899 95.135.58.--- 2010-05-18 19:43
pl_magazin 95.135.142.--- 2010-05-18 19:46
Сашко.Кох 95.135.101.--- 2010-05-18 19:52
Kontynuum 95.135.192.--- 2010-05-18 19:58
КОЛЯ РИТМ 95.135.110.--- 2010-05-18 20:04
Ivan Nenashehko 95.135.116.--- 2010-05-18 20:1
никого не хочу обидеть, но с таким интервалом явно видно, что рейтинг накручивают, притом накручивают по черному, еще раз прошу - администрация, примите меры!
katrinka_ua _ 29.05.2010 17:10
Украинская Правда! Будьте же вы правдой, а не ганьбой!
Вы на своих же ресурсах пиарите выставки и серии работ этого автора, а потом даёте ему за это призы.
Позор!
http://fs23.www.ex.ua/get/301478150160/2544968/POZOR%20PRAVDE.jpg
это принтскрин статьи, ссылку не могу приложить, пишет "Ваше повідомлення не було додане через використання забороненої лексики."
4ornodyx _ 29.05.2010 17:06
katrinka_ua:
Разве это честно, когда журналист пусть и другого издания, но принимает участие в подобных конкурсах?
______________________
а що тут нечесне??
katrinka_ua _ 29.05.2010 16:55
Мне кажется редакция уже выбрала своего победителя и совсем не обращает внимания на то, что происходит с голосованием. Как вам такое?
Septenkov 62.122.207.--- 2010-05-29 16:01
madonnalicious 62.122.206.--- 2010-05-29 16:02
mariachi_boy 62.122.207.--- 2010-05-29 16:33
Rudik L. 62.122.206.--- 2010-05-29 16:37
а ещё:
Ростислав Шпук – фотомитець, успішний бізнесмен, літописець «станіславського феномену, оглядач газети «Галицький Кореспондент».
Разве это честно, когда журналист пусть и другого издания, но принимает участие в подобных конкурсах?
dangerousFregat _ 29.05.2010 15:31
Мото-бабця лучше!
dangerousFregat _ 29.05.2010 11:53
В чем прикол?
zuhunter _ 29.05.2010 09:30
Подобається :)
dzzvinka _ 29.05.2010 09:26
оце так фото!!!!
4ornodyx _ 28.05.2010 18:08
Daniella:
4ornodyx:
ну незовсім :)хе,бедете пробігати біля франківська маякуйте.
Об(л)язательно!))) Вже вибігаю зі Львова)
незабудьте парасольку.
Daniella _ 28.05.2010 18:06
4ornodyx:
ну незовсім :)хе,бедете пробігати біля франківська маякуйте.
Об(л)язательно!))) Вже вибігаю зі Львова)
4ornodyx _ 28.05.2010 18:00
Daniella:
4ornodyx:
може якось на каву сходим??
Побакланилися, а тепер миритися вирішили?)
;) ну як вам сказати...
Ефект страуса) Ггг...)
ну незовсім :)хе,бедете пробігати біля франківська маякуйте.
Daniella _ 28.05.2010 17:58
4ornodyx:
може якось на каву сходим??
Побакланилися, а тепер миритися вирішили?)
;) ну як вам сказати...
Ефект страуса) Ггг...)
Daniella _ 28.05.2010 17:51
4ornodyx:
Сказати як є)
4ornodyx _ 28.05.2010 17:50
Daniella:
4ornodyx:
може якось на каву сходим??
Побакланилися, а тепер миритися вирішили?)
;) ну як вам сказати...
Daniella _ 28.05.2010 17:47
4ornodyx:
може якось на каву сходим??
Побакланилися, а тепер миритися вирішили?)
4ornodyx _ 28.05.2010 17:42
Daniella:
4ornodyx:
Не пиши тут всякої фігні. "Детский лепет", чесне слово".
може якось на каву сходим??
Daniella _ 28.05.2010 17:37
4ornodyx:
Не пиши тут всякої фігні. "Детский лепет", чесне слово".
4ornodyx _ 28.05.2010 17:36
Daniella:
4ornodyx:
Не кіпішує - то не кіпішує.. Це його справа. Йому то голоси не знімали!..
А ти давай не розкидуйся фразами про те, шо справедливо, а шо нє... Не знаєш чому зняли голоси, то не пиши тут всякої фігні!
__________________________
нехвилюйся, Сонце, я тобі цукерку дам.
Daniella _ 28.05.2010 17:32
4ornodyx:
Не кіпішує - то не кіпішує.. Це його справа. Йому то голоси не знімали!..
А ти давай не розкидуйся фразами про те, шо справедливо, а шо нє... Не знаєш чому зняли голоси, то не пиши тут всякої фігні!
4ornodyx _ 28.05.2010 17:30
Daniella:
figaro380:
Видлубувати будеш з носа)
Ніхто не ображений! Всі обурені!!!
_______________________
на обурених балкони з водою падають.
Daniella _ 28.05.2010 17:28
figaro380:
Видлубувати будеш з носа)
Ніхто не ображений! Всі обурені!!!
4ornodyx _ 28.05.2010 17:28
от що дивно, Іceice не панікує, не наводить кіпіш хоча відрив між його роботою і даною роботою не такий суттєвий як в "буль-башки" і "бригади в намордниках".
Іceic"у треба віддати належне за спокій.
4ornodyx _ 28.05.2010 17:24
Daniella:
4ornodyx:
Поясни мені тоді чому ж то з Anastasia Silk зняли голоси?!!
__________________________________
ех, дарлінг, був би с адміном все би розказав... а так, звичайний юзір.
lotrek _ 28.05.2010 17:23
зачёддд
figaro380 _ 28.05.2010 17:23
От ще цікавинку видлубав: автору дорікають, що він відверто просив проголосувати за його фоту. Це не є неправильно, це тільки інформування, оскільки про конкурс багато хто не знав, неможливо знати про всі події. А до "ображених": а вам ніхто не забороняв дати лінки друзям і знайомим, хіба не так?
katrinka_ua _ 28.05.2010 17:12
успішний бізнесмен Ростислав Шпук намагається виграти айпад
Daniella _ 28.05.2010 17:10
4ornodyx:
Ше один розумник знайшовся.. Не чіпляйся до слів! Ти хоч знаєш за шо бали зняли? Видно, знаєш з твоїх слів! Поясни мені тоді чому ж то з Anastasia Silk зняли голоси?!!
4ornodyx _ 28.05.2010 17:05
Daniella:
За справедливість!)
Все цілком справедливо... з вас бали зняли справедливо ;)
Daniella _ 28.05.2010 16:55
Довлатов, Довлатов, розумнику.. На мене такі речі не діють, якшо ти хош мене образити цією цитатою:Р
Я все одно відстоюю свою думку! За справедливість!)
if-ro _ 28.05.2010 16:48
Daniella:
здається, Довлатов казав: "последней умирает в человеке низость"
Daniella _ 28.05.2010 16:44
Нічим ти мені не допоміг, розслабся, не лести собі...Тобі ітак забагато полестили, підтримуючи твою світлинку:DDD
Я висловила свою думку і не зверталася до тебе, огидно читати такі речі "дегенерати убогі" і т.д....
Ше раз кажу: шанувальники Anastasia Silk хочуть, щоб все було справедливо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
п.с.На "знакоокличному сейлз промоушні" не була!
if-ro _ 28.05.2010 16:36
Daniella:
оскільки комент без звертання, значить приймаю на себе.
яке я маю відношення до того, хто що пише і кого ображає?
мій нік if-ro, і під іншими я нічого не пишу, якщо Ви надто підозріливі, то перевірте по IP
а чим мій легітимний і відкритий (під ти ме ніком навіть) пост в ЖЖ доклавсядо Вашого загального розвитку - не доберу, але радий, що допоміг страновленню ще одної особистості
Daniella _ 28.05.2010 16:25
http://if-ro.livejournal.com/tag
"Оскільки вже чогось так сталось, шо фота увійшла в фінал "УКР.ПРАВДИ", то кому
не важко / не ліньки / не впадлу,-
проголосуйте, плз, .......
Це для загального розвитку)))
figaro380 _ 27.05.2010 19:33
"Читаю негативні коменти і не дивуюсь, це (пато)психологія убогих, які підписуються у своїй меншовартості. Не вперше стикаюся з такою "критикою", але бризкання слиною і стікання жовчю - це єдине, що можуть деґенерати протистатавити здоровому глузду"
Не соромно людей обзивати? Діагнози ставити?! Це так огидно, шо людина може писати такі ненависні речі!!! А люди, які підтримують фотографію Anastasia Silk хочуть, шоб все було справедливо! Нема чого анульовувати голоси!!!!!!!!!!!
Viktoria_Vikki _ 28.05.2010 16:20
Отличная работа. Вы просто умница!
becka _ 28.05.2010 14:04
и что вы этим хотели доказать?
if-ro _ 28.05.2010 13:46
Fiana:
ну і схильність до перебільшень у Вас! бо Ви собі не уявляєте, який то океан - інтернет, туди, в мережевий доступ, вже перейшли майже всі сукупні знання людства, від нього нічого не втаїш
becka _ 28.05.2010 13:39
http://fs23.www.ex.ua/show/767510115642/2526338/2526338.jpg?
Fiana _ 28.05.2010 13:37
хлопцы, ну вы даёте. заспамили весь интернет. Это успех!!
becka _ 28.05.2010 13:31
заспамили весь жж. находит 180 упоминаний вашей ссылочки) ай молодцы
if-ro _ 28.05.2010 06:58
Morze:
в коменти вирядили цілу експедицію фотошопошукачів, ніяк не знайдуть. Це фото відноситься до категорії реєстрових, не без сюрринки щодо стилю сприйняття, але без монтажу ітд - точно
Morze _ 28.05.2010 03:38
это конкурс фотографий, или искусства пользования фотошопом и подобным инструментом обработки?
if-ro _ 27.05.2010 23:01
Редактор777:
у Вас з'явились етимологічні негаразди. Розберемось, полікуємо:
"мошенничество — хищение чужого имущества или приобретение права на чужое имущество путем обмана или злоупотребления доверием". Хто в кого коли що вкрав? Як Ви вважаєте, для чого інтернет-видання оголошує конкурс? Для того, щоб привернути до себе, свого ювілею, і як наслідок - спонсорів призу максимум уваги, інакше для APPLE не було б сенсу вписуватись. Як привертається увага? голосуванням випадкових перехожих? ні, посилами і кліками на конкурс. завдяки кому? правильно, учасникам, які поширюють інформацію. тому це правилами конкурсу не заборонено. Як і завжди в будь-яких інтернет-конкурсах. А скільки буде закликіві від кого - залежить, хто ви, і які у вас друзі (моя промоінфа є лише у мене в жж, більше ніде). А вже відгукнутись на заклик чи ні, тобто чи проголосувати - це вирішує вплив самої фоти. Бо якби мені чи Вам не сподобалась фота знайомого, ми б за неї не проголосували, ніхто нікому не винен
4ornodyx _ 27.05.2010 22:43
Редактор777:
Проголосуйте за хорошу людину на фотоконкусі
forum.te.ua/showthread.php?p=1333761 - Cached
і що?
ще ще не все я ще пару ссилок кину
Редактор777 _ 27.05.2010 22:40
а это значит, что автор фотографии мошенник. Впрочем он на этом конкурсе не один.....впереди еще захватывающий финиш
Редактор777 _ 27.05.2010 22:39
Глибока гуцулія - [ Translate this page ]
проголосуйте за фудуграфію іф-ро бо казав Бог у церкві шо тра http://www.......view_comments/ ...
perkalaba-real.livejournal.com/
ПАРАЗИТАКУСОК: The Ukrainians - 6 albums + 2 ep's - [ Translate this page ]
проголосуйте за фудуграфію іф-ро бо казав Бог у церкві шо тра http://www.......com.ua/konkurs/2010/04/23/4961061/view_comments/. 1 day ago ...
parazitakusok.blogspot.com/.../ukrainians-8-albums-2-eps.html
Потрібен ваш голос :) - Форум Файного Міста - [ Translate this page ]
4 posts
Проголосуйте за хорошу людину на фотоконкусі УП http://www..com.ua/konkurs /2010/04/23/4961061/ Реєстрація займе не більше 1хв. Дякую ...
forum.te.ua/showthread.php?p=1333761 - Cached
4ornodyx _ 27.05.2010 22:29
Редактор777:
автор этой фотографии модератор на сайтах....легко проверить достаточно сделать поиск по фото
вот откуда голоса а теперь еще он и песни хвалебные себе поет
а іщьо автар етой фотографії бог і нада правєріть нє он лі терор єгіптянам замутіл...
Naska-paska _ 27.05.2010 22:13
4ornodyx:Nikon-25:
мені от цікаво шо - якшо б ви з свого жж забрали "добру справу на ніч" у вас дійсно була б зараз лідерська позиція?
таки цей конкурс лише визначення в кого більше друзів в френдстрічках... ганьба!
ну ти клоун... чи ти думаєш конкуренти мовчки сидять і нікого з своїх знайомих не просять голосувати???
наївний?
ну то хай в вас теж заберуть голоси)
Редактор777 _ 27.05.2010 21:22
кстати надо проверить не знаком ли он с модератором Укр Правды?
Редактор777 _ 27.05.2010 21:18
автор этой фотографии модератор на сайтах....легко проверить достаточно сделать поиск по фото
вот откуда голоса а теперь еще он и песни хвалебные себе поет
if-ro _ 27.05.2010 20:15
ronaldino89:
правда? значить Тобі ще гірку тілесну правду не повідомили, то можеш вважати, що озера - це води,що відійшли з передродових бульбашок
ronaldino89 _ 27.05.2010 20:10
if-ro
з бульбашки діти беруться,з бульбашки....тепер ти розумієш,що твоє фото належить до іншої тематики???
if-ro _ 27.05.2010 20:08
ronaldino89:
"звідки беруться діти..." - чудова тема наступного фотоконкурсу)
ronaldino89 _ 27.05.2010 20:03
4ornodyx _ :
якшо питань нема,то свабодєн...чорнодущ далі...
придумаєш квешчин,залюбки поясню,звідки беруться діти...
if-ro _ 27.05.2010 20:01
Ajnochka:
ага, очей ні відвести, ні відвезти)
4ornodyx _ 27.05.2010 19:52
ronaldino89:
я гребу!!!!просити допомоги в лєвих людей....а не низько???
ну ти і приблуда...
ви в якому світі живеш?? якщо в світі коміксів то до тебе питань нема.
ronaldino89 _ 27.05.2010 19:49
я гребу!!!!просити допомоги в лєвих людей....а не низько???
слабо френдів підписати??? чи так затьмарив всіх своїм умом,шо важко знайти тих,хто в*їде в твою тєму???
грош ціна такому конкурсу...ти би ше дірект-мейлом адресу Укр.правди всім порозсилав....
я то думаю,чому ти такий спокійний...ну-ну...Так само,як ганьба цьому виданню називатись Укр.правдою,так само буде тобі ганебно носити титул переможця....
Ajnochka _ 27.05.2010 19:46
коментарі - просто очей не відвести!)))))))
успіху! :)
Nikon-25 _ 27.05.2010 19:44
http://if-ro.livejournal.com/291970.html
http://if-ro.livejournal.com/
а то так - для размишлєній...
4ornodyx _ 27.05.2010 19:43
Nikon-25:
наївний?
ronaldino89 _ 27.05.2010 19:40
to figaro380
нуууу...побавимось в інтелігентів....
.....жовчю ніхто не бризкає...це твоя суб*єктивна думка, що це фото не заслуговує на негативні коменти...проте є й такі, що вважають в інакше...і вартість та *сорт* людини не тобі визначати...
Протиставленням здорового глузду є його абсолютна втрата в тій чи іншій ситуації....діагнози тут недоречно ставити...якщо твоє звертання адресоване дегенератам,то ти електрон.адресою помилився (-лась)....постукай в інші двері...там твій крик душі залюбки вислухають....
Nikon-25 _ 27.05.2010 19:40
мені от цікаво шо - якшо б ви з свого жж забрали "добру справу на ніч" у вас дійсно була б зараз лідерська позиція?
таки цей конкурс лише визначення в кого більше друзів в френдстрічках... ганьба!
figaro380 _ 27.05.2010 19:33
Читаю негативні коменти і не дивуюсь, це (пато)психологія убогих, які підписуються у своїй меншовартості. Не вперше стикаюся з такою "критикою", але бризкання слиною і стікання жовчю - це єдине, що можуть деґенерати протистатавити здоровому глузду.
ronaldino89 _ 27.05.2010 19:31
ей, пацан, розслабся...хватіт блєстати своїм умом...погуглити про відомих піплів, а потім Ctrl+C – Ctrl+V може і спляча третьокласниця без макіяжу....
не спіши дерти носа...сам знаєш,хто сміється останнім...тримай кулачки,шоб ситуація різко не змінилась...із грязі в князі....і пам*ятай:твоя мильна бульбашка теж може лопнути....
4ornodyx _ 27.05.2010 19:30
2Неподарок
Пишем як хочем, не твого свинського рила справа.(це особисте і конкурсу не стосується)
А що до конкурсу то я скажу що те за що ти агітуєш це пластмаса, без моційна, без живна, глевка, позбавлена смаку пластмаса, без форми, без змісту. Фотографія відображає того хто фотографує??
if-ro _ 27.05.2010 19:20
gonsa:
казати, що "живі фото кращі за постановочні" - це все-одно, що сказати "небо краще за сонце". це різні жанри, техніки, і в них різні інформаційні та естетичні "завдання".
корифеї Саудек, Хельмут Ньютон, Девід Гамільтон, Ірвін Пенн працювали виключно в жанрі постановкового фото. це не означає , що їх роботи поступаються з роботами таких ікон як Діана Арбю, Альфред Ейзенштедт чи Стів МакКаррі, вони просто не перетинаються
gonsa _ 27.05.2010 18:50
ха-ха, тобто на вашу думку - постановочні фото кращі за живі чи зняті випадково?
фотографія повинна зупиняти миттевість, живу а не постановочну
кому як не вам того не знати
Неподарок _ 27.05.2010 18:48
Я вижу Вы тут все такие крутые! Так, да?!Не вопрос. Решили поиграть в слова-пожалуйста, только научитесь сначала правильно писать на украинском языке. Значит "фотка в намордниках"-попса, "тётя на мопеде"-случайность,а это что тогда вообще?Обыкновенный мыльный пузырь,сразу видно,что буль-башка!!!
4ornodyx _ 27.05.2010 18:33
Неподарок _ 27.05.2010 16:30
Смотря на работу Anastacii Silk или iceice человеку становится ясен задум автора!
Да якій в дупу - задум афтара!?
Якщо там є задум то в квадраті Малєвічя є стіхі Анни Ахмєтової.
Фотка в намордніках це просто попса для бембі а підстаркувата тьотя на мапєді це випадковість... про який ти задум говориш?? Чи ти маєш на увазі що в них є "задом" ???
if-ro _ 27.05.2010 18:23
Daniella:
))) і добре, що "втримуєтесь", інтелігентність - це перш за все бездоганна витримка.
правда, не пам'ятаю, коли ми на брудершафт пили, але це наживне)
Daniella _ 27.05.2010 18:18
if-ro:
Бла-бла-бла... В словесний пінг-понг я з вами "бавитися" не збираюсь... Які характерні знаки оклику, блін!!! Я ледве втримуюсь від не дуже гарних слів!!!!! А гарними словами ти вмієш оперувати... Секонд - це твоє місце на цьому конкурсі!!! Я все сказала!!!
if-ro _ 27.05.2010 18:09
Daniella:
Ви це повторюєте не перший раз, тому я теж повторюю (гратимем в словесний пінг-понг): Фотошопу тут не більше, ніж макіяжу на лиці сплячої третьокласниці. Але відомо, що якшо немонтоване фото запідозрюють в монтажі - значить знято вдало.
шАри шарування зображення тут немає, присутній лише один "шар" - куля, тобто шарів тут - "шаром каті", що може створити певні конотації з "українською проблемою", достатньо задатись ціллю (тільки не цвіллю).
А Вас (Настя?), скільки б ніків Ви не приміряли, я вже впізнаю по характерній щедрості щодо знаків оклику (десь був знакоокличний сейлс промоушн? чи це секонд-хенд?)
Daniella _ 27.05.2010 18:03
Я вже писала: оцей фатограф думає, шо шарік в фотожопі надув і IPad на шару отримає?!
З кожної фотки можна зробити цукерку, накладаючи слои!!! Правдиво те, що ЖИВО!!!! Живо, розумієте?!!!!!!!!!!! Я просто дивуюсь, чесне слово дивуюсь, як цього можна не розуміти?!!!
syntez _ 27.05.2010 17:38
gonsa:
а квадрат Малевича как вам?
gonsa _ 27.05.2010 17:37
а скажіть но як то зі схожих айпішок віддано голоси в один і той самий час???
st.jo 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
toriv 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
фу на вас
gonsa _ 27.05.2010 17:35
дивіться як у вас все чудово - я можу голосувати за всякі гівняні фотки типу вашої - проте не можу голосувати за ту яка мені подобаеться
українське Неправду - втопку
gonsa _ 27.05.2010 17:33
jaaskaa:
я ж те ж про те, що фото в масках- це нудно і неодноразово повторювано
а фотка if_ro-це креативно і правдиво)
а те, що багато голосів- так просто людям подобається і вони голосують. значить фотографія варта уваги
а поясніть мені в чому цікавість тої фотки з шаром? до того ж фотошопленої???
if-ro _ 27.05.2010 16:49
Неподарок: "Люди хотят ... не смотреть и вдумываться"
))))))) Ви українців за даунів маєте?
dzvinochok _ 27.05.2010 16:43
гарно ), франківська естетика, може того, що впізнаю рідні края )))
Неподарок _ 27.05.2010 16:30
Смотря на работу Anastacii Silk или iceice человеку становится ясен задум автора! Люди хотят смотреть и видеть,а не смотреть и вдумываться, искать какие-то скрытые смыслы, ловить неосязамые нити восприятия страны как перезрелого плода в яйце!И если Вы плохо видите,то это не намордники, а повязки!Советую проверить зрение!
Zhdankka _ 27.05.2010 16:22
4ornodyx:
mda, dvoje v namornikah - ce zhest'. a ce foto wykarne)))
4ornodyx _ 27.05.2010 15:17
Неподарок:
Неужели Украина за последние 10 лет-это ребёнок в шарике?Где логика???
А двоє в намордниках гдє логіка??
Черный гусь _ 27.05.2010 15:00
Считаю, что работа соответствует теме конкурса!!!! Что хотел показать автор - понятно, за что такое количество голосов-тоже понятно! Не возникает сомнений в честности и открытости голосования! Почему у одних учачтников снимают голоса,а у других - тоже снимают???? Может быть это никому не нужно ???!!!Или это такая правда по-украински? А ты,автор, булькай, и если,всё-таки, набрал свои счастливые голоса,то не сиди тихонько, а оскорбляй чужие работы! С уважением, ваш Черный Гусь.
Andrushkiv _ 27.05.2010 14:48
2 Неподарок
Украина за последние 10 лет-это ребёнок в шарике -- так і є
мало того цю бульку-Україну ще й котять невмілі діти
Неподарок _ 27.05.2010 14:43
Я, как вы выражаетесь, "не лягаю коментами під чужі фоти"! Просто несправедливо получается! Обидно за конкурсантов,которые достойны победы,а её у них отнимают! Я не говорю,что фото плохое. Я говорю,что оно не соответствует теме и не должно находиться в одном ряду с лидирующими работами. Неужели Украина за последние 10 лет-это ребёнок в шарике?Где логика???
if-ro _ 27.05.2010 14:41
Неподарок:
А щодо „не по темі” повторю для Вас, тільки коротше: сучасна фотографія - це в останню чергу можливість фіксації, а в першу - креативний продукт, в якому ідеологізацію краще залишати за рамками прямої дії, бо ідеологія - це взагалі мета невидима, і фотографія в цьому сенсі є видимим засобом, який має вдовольнити або зобразити цю невидиму мету. Зрозуміло, що цього можна досягти посередством символів, тобто не традиційною, а ігровою, непрямою мовою. І ясно, що не всіх це влаштовує, але ж не знижувати ж рівень конкурсу із-за тих, хто чогось не розуміє. Вважайте це фото є однією з багатослівних алегорій, кому їх не видно - може обрати для себе одну, як іконку у німого продавця в потязі: -об'єм життєвого середовища в нестійкому стані, -яйце, з якого важко вилупитись, тому плід вже розвинутий, перезрілий і приспаний нестачею повітря, але ще не вивільнений, -"недосяжна досконалість мильної бульбашки"; -оболонка, що робить тебе видимим, але не дозволяє бути почутим, ітд.
if-ro _ 27.05.2010 14:33
Неподарок:
дякую за пораду, Ваші заповіти я виконую з дитинства, і якщо Ви мені покажете хоч один випадок, де, коли і кого я образив у цьому конкурсі, буду вдячний назавжди. а голоси у мене віднімали так само, і це мені теж не подобалось і було несправедливо, але я з цією "проблемою" не лягав коментами під чужі фоти. може, тримайтесь гідно?
Неподарок _ 27.05.2010 14:20
Считаю, что работа вообще не соответствует теме конкурса!!!! Что хотел показать автор-непонятно,за что такое количество голосов-тоже непонятно!Непроизвольно возникают сомнения в честности и открытости голосования! Почему у одних учачтников снимают голоса,а у друних-нет????Может быть это кому-нибудь нужно???!!!Или это такая правда по-украински? А ты,автор,не булькай, и если,всё-таки,набрал свои несчастые голоса,то хоть сиди тихонько и не оскорбляй чужые работы!
4ornodyx _ 27.05.2010 12:28
Dimka Cvig:
Огромная просьба к редакции Ураинской Правды прекратить эту хрень!!!!!,,,,,,Следите хоть немного за ходом голосования.....Зачем этот цирк с ip если за этим никто не наблюдает кроме самих участников!!!!!!!!Почему у остальных фото голоса на месте,а у фото Anastasia Silk уже 70 пропало!!!!!!!???????????
______________________
Да нє ачькуй всьо будеть - йолка!
Dimka Cvig _ 27.05.2010 12:24
Огромная просьба к редакции Ураинской Правды прекратить эту хрень!!!!!,,,,,,Следите хоть немного за ходом голосования.....Зачем этот цирк с ip если за этим никто не наблюдает кроме самих участников!!!!!!!!Почему у остальных фото голоса на месте,а у фото Anastasia Silk уже 70 пропало!!!!!!!???????????
Timoh _ 27.05.2010 11:21
Гарне фото!!!
amigo_pmi _ 27.05.2010 10:08
manchester:
по-перше: Коментар був не до цієї фотки, ви що справді думаєте, що коментуючи фотографію, ви робите це одночасно для всіх робіт?
Про модераторів - не дарма. Хтось із учасників конкурсу знайшов посилання на форумі де було розміщено оголошення про допомогу підтримати роботу, але відразу після виводу "на чисту воду" повідомлення були замінені крапками, автор оголошення - модератор.
Lastik _ 27.05.2010 08:46
Народ скажу Вам чесно!!! Той хто дуже хоче «АЙПОД» і його робота не цікава! Це стосується всіх конкурентів даної роботи! Особливо тих які пищать що IP однакове і так далі! Навіщо Вам АЙПОД?? Ви себе поводите як «ПОЦИ», Вам потрібен не «АЙПОД», а АЙПОЦ))
manchester _ 27.05.2010 04:08
amigo_pmi _ 27.05.2010 01:36
Vania1989:
"Рейтинг і так не піднімається коментарями до фоток конкурентів, але всі мають право висловлювати
Все це більше схоже на цирк. І лідирують у ньому ті, в кого друзі - адміністратори\модератори сайтів\форумів та інших інтернет ресурсів."
А скажіть будь ласка,на якій підставі грунтується це твердження?
Або оце-"Я не хочу образити автора, вважаю це неетичним з мого боку, але ті люди, які за проханням друга-модератора форуму, голосували, могли би просто зробити це, а не намагатись зробити із даної роботи вершину творчості усіх весільних фотографів."
Про якого друга модератора йде мова?
Ви вже всі від омріяного призу здоровий глузд втратили?
І ніхто PR-компанію не проводив.Може в фотографа підпільний модератор в Северодвинске сидить ;))Вам самому не смішно?
if-ro _ 26.05.2010 23:43
редактор999:
і Вам бажаю швидкого одужання і міцного психічного здоров'я
gruvv _ 26.05.2010 22:33
manchester:
TAJNA:
Дописувач, що обрав нікнейм "Редактор" - не може висловлювати помилкову думку.
Варто прислухатись.
это почему ? ))) сам бог выбрал себе такой ник? ;-)
редактор999 _ 26.05.2010 21:52
С нетерпением жду когда лидеры фальсификаций вцепитесь в горло друг другу. Спасибо Украинской Правде научила что по честному ничего не добьешься.
manchester _ 26.05.2010 21:52
TAJNA:
Дописувач, що обрав нікнейм "Редактор" - не може висловлювати помилкову думку.
Варто прислухатись.
4ornodyx _ 26.05.2010 21:37
обси_рактор999
а ти за чьїх агітірушь??
TAJNA _ 26.05.2010 21:25
редактор999:
Вы на трех форумах выпрашиваете проголосовать за ваше фото!!!! IP генератор вы тоже используете. А по честному вы можете, или мама не научила, что так поступать не хорошо. Впрочем главная проблема не вы а Украинская Правда превратившая конкурс фотографии в конкурс обмана. Кто хитрее.....
Из всех подобных коментов ясно становится лишь одно -- вам всем завидно, что у человека шикарная фторабота и много друзей, которые за неё голосуют!
И ещё одно, кого и чему мама учила не ваше дело!!!! Научитесь сперва манере общения, и следите за тем, чему вас учили ваши родители и это всё видимо прошло мимо!
редактор999 _ 26.05.2010 21:04
Вы на трех форумах выпрашиваете проголосовать за ваше фото!!!! IP генератор вы тоже используете. А по честному вы можете, или мама не научила, что так поступать не хорошо. Впрочем главная проблема не вы а Украинская Правда превратившая конкурс фотографии в конкурс обмана. Кто хитрее.....
/// _ 26.05.2010 20:40
дуже гарно
juhim _ 26.05.2010 18:01
іфро луччий
figaro380 _ 26.05.2010 17:53
Не зарахували мій голос! Як було 267, так і не змінилося число.
syntez _ 26.05.2010 17:23
skiez:
повірте, якби технічна служба це допускала, голоси на сьогодні вже вимірювались би тисячами. в цьому питанні все на Вашій стороні. а заборонити людині зі Львова клікнути в той же момент, що голосуючому в Києві якось ніхто не в силі, так само як двом людям в одному офісі не заборонено синхронне клікання за різними компютерами
skiez _ 26.05.2010 16:51
дорогая редакция, вас не смущает то, что используются прокси сервера и динамические айпи для накрутки голосов?
ок, хорошо, если не можете посмотреть на айпишники, то обратите внимание на то, что в одно и то же время происходит сразу несколько голосований за одно фото.
jaaskaa _ 26.05.2010 16:40
я ж те ж про те, що фото в масках- це нудно і неодноразово повторювано
а фотка if_ro-це креативно і правдиво)
а те, що багато голосів- так просто людям подобається і вони голосують. значить фотографія варта уваги
Abby D. _ 26.05.2010 16:32
manchester:
Никакой фантазии..... и куда только редакция смотрит..о_О
st.jo 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
toriv 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
по поводу toriv -- 1000000% не st.jo !
Так что редакции, наверное, известно, что IP адрес состоит не только из первых трёх блоков цифр!
manchester _ 26.05.2010 15:42
gonkong:
а що, для редакції має основне значення не перші три блоки айпі???
просто багато хто з провайдерів дає однаковий перший і другий блок цифр....
gonkong _ 26.05.2010 15:10
manchester:
надо смотреть на полный адрес IP, а это удовольствие редакция оставила себе
manchester _ 26.05.2010 14:49
Никакой фантазии..... и куда только редакция смотрит..о_О
st.jo 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
toriv 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
headdram _ 26.05.2010 13:29
Чувак в цій кулі неначы святий по воді пройшовся)
if-ro _ 26.05.2010 12:51
iceice:
якщо питання до мене, то це не мій месадж, запитуйте в коментах спільноти
4ornodyx _ 26.05.2010 12:50
iceice:і хулі??
iceice _ 26.05.2010 12:48
"ЖЖ проти Однокланіков.ру
для перемоги жжистів над однокласнікістами.ру потрібен ваш голос
(голосування з простою реєстрацією в 2 кліка).
Допоможіть "Українській Правді" отримати гідного переможця,"
http://community.livejournal.com/frankiwsk/142770.html
скажите, а где вы одноклассников нашли?
4ornodyx _ 26.05.2010 12:29
noisa:
antiutopija 91.193.70.--- 2010-05-17 23:34
Caxa 91.193.70.--- 2010-05-17 23:38
if-ro _ 26.05.2010 12:24
noisa:
а шо, за себе не можна голосувати? тут вже такий контроль, що ті, хто голосував, можуть надати паспортні дані навіть
noisa _ 26.05.2010 12:17
Класс!!!
st.jo 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
toriv 62.122.200.--- 2010-05-26 12:01
И особо супер смотрится вот это: if-ro 95.135.203.--- 2010-05-26 11:52
Очевидно, что участник ведёт не честную игру и накрутил себе за последние дни больше 50 голосов. Администрация, примите меры!
6rnina _ 26.05.2010 11:52
6rnina:
уже есть)
if-ro _ 26.05.2010 11:51
6rnina:
чомусь не зараховує голоси
6rnina _ 26.05.2010 11:50
а чьо я не отображаюсь в списке проголосовавших?
Vadim S. _ 26.05.2010 11:43
нЄ,ну,лідери якісь зовсім вже дивні :)
a_stelmah _ 26.05.2010 11:41
۩
4ornodyx _ 26.05.2010 11:39
Бабка на лісапеті - випадкова поПсовість
selfhiker _ 26.05.2010 11:23
розширення незатвердлої шкаралупки
дитячого осягання світу
і добре, що є кому підтримати,
допомогти вийти
із води, аб ово, до світла
спочатку ж було Слово...
mess_in _ 26.05.2010 11:22
+
arcor _ 26.05.2010 11:05
Ура!
Lastik _ 26.05.2010 09:15
jaaskaa _ фото де цілуються в масках то баян!
Lastik _ 26.05.2010 09:14
jaaskaa _ фото не цілуються в масках то баян!
Lastik _ 26.05.2010 09:12
if-ro Круто поставив на місце всіх кого жаба давить, я б навіть сказав більш агресивніше:))) ДАВ СКОШТУВАТИ Х…
А, щодо великої кількості балів, то все дуже просто! Хіба не можна друзям та знайомим показувати дану роботу, яка висить на цьому сайті??? «Автомітічіскі», більшість людей яким подобається дана робота, що роблять??? ГОЛОСУЮТЬ! Не розумію в чому тоді проблема?
jaaskaa _ 25.05.2010 23:02
Фотографія дуже чітко відображає ситуацію в Україні і не варто закривати очі на те. що зараз тут твориться.
Вроді свобода слова. а проголосувати за фотографію майже нереально, то ссилка неактивна. то яийсь збій. то про які свободи і рівну Україну можна говорити???автор дуже гарно показав ситуацію і умови конкурсу дотримано.
Я взахваті від цієї фотокартки. Це значно оригінальніше від "щойно одружених. які цілуються в масках"
gruvv _ 25.05.2010 18:48
skazochka:skazochka:
"Воно хороше - але не по темі. А чим Ви поясните Ваші "американські гірки"вчрорашні"? І по яким форумам ви пішли ще за підтримкою,щоб за годину набрати все ,що з ВАс зняла редакція"?
В вашем вопросе чувствуется предвзятость. Или вы свято верите в незаангажированность редакции? Я вам намекну - когда речь идет об интернет голосовании такое АКТИВНОЕ вмешательство организаторов в результат может говорить лишь об определенных вещах. Догадайтесь каких.
if-ro _ 25.05.2010 14:57
skazochka:
А щодо „не по темі”: сучасна фотографія - це в останню чергу можливість фіксації, а в першу - креативний продукт, в якому ідеологізацію краще залишати за рамками прямої дії, бо ідеологія - це взагалі мета невидима, і фотографія в цьому сенсі є видимим засобом, який має вдовольнити або зобразити цю невидиму мету. Зрозуміло, що цього можна досягти посередством символів, тобто не традиційною, а ігровою, непрямою мовою. Зрозуміло, що не всіх це влаштовує, але ж не знижувати ж рівень конкурсу із-за тих, хто чогось не розуміє.
А питання про «гірки» - не за адресою
skazochka:
if-ro _ 25.05.2010 14:55
if-ro:
А щодо >"не по темі"
if-ro _ 25.05.2010 14:55
skazochka:(продовження)
А щодо >"не по темі"
if-ro _ 25.05.2010 14:54
skazochka: (продовження)
А щодо >"не по темі"
if-ro _ 25.05.2010 14:54
skazochka:
у Вас є певна напередвизначеність, яку Вам важко побороти внаслідок, надіюсь, всього-лиш нестачі на цю боротьбу часу.
>"Фотошопом користуюсься практичні всі, але для чого так запекло це заперечувати?"< - ці "всі" складають коло 1% від тих, хто бере до рук фотоапарат, бо фотошоп - це не ігрова приставка, це і технічно, і інтелектуально складний «гаджет». Де, коли і що я запекло чи то запекельно заперечував? як давно Ви за мною слідкуєте? вживання поняття Фотошопу в якості звинувачувального аргументу давно є моветоном. І більшість "викривальників" взагалі не знають, про шо йдеться.
В даному випадку – мова про конкретну фотографію, в якій з усіх можливостей фотошопу використана така, як зміна розміру (ресайз).
(мушу перейти на нову СМСку для Вас, бо тут обмежують кількість знаків)
skazochka _ 25.05.2010 13:18
"Фотошопу тут не більше, ніж макіяжу на лиці сплячої третьокласниці. Але відомо, що якшо немонтоване фото запідозрюють в монтажі - значить знято вдало. " Фотошопом користуюсься практичні всі,але для чого так запекло це заперечувати?Я говорила не про нашарування(наклядання декількох слоїв)-хлч воно у Вас також априсутнє.
Вибачте шановний,але Ваш коментар власне ,по суті - звичайнісіньке "окозамилювання",розраховане на делетантів.Так само і "шукайте алегорію ".Ви -зайняті ,розумні,а весь люд має догадатись ,що ж мав автор на увазі і що він хотів свказати своїм фото .Воно хороше- але не по темі.
А чим Ви поясните Ваші "американські гірки"вчрорашні"? І по яким форумам ви пішли ще за підтримкою,щоб за годину набрати все ,що з ВАс зняла редакція?
if-ro _ 25.05.2010 08:54
skazochka:
Фотошопу тут не більше, ніж макіяжу на лиці сплячої третьокласниці. Але відомо, що якшо немонтоване фото запідозрюють в монтажі - значить знято вдало.
шАри шарування зображення тут немає, присутній лише один "шар" - куля, тобто шарів тут - "шаром каті", що може створити певні конотації з "українською проблемою", достатньо задатись ціллю (тільки не цвіллю)).
що ж до "бачення України", то це фото є однією з багатослівних алегорій, кому їх не видно - може обрати для себе одну, як іконку у німого продавця в потязі: -об'єм життєвого середовища в нестійкому стані, -яйце, з якого важко вилупитись, тому плід вже розвинутий, перезрілий і приспаний нестачею повітря, але ще не вивільнений, -"недосяжна досконалість мильної бульбашки"; -оболонка, що робить тебе видимим, але не дозволяє бути почутим, ітд. Отже, ми бачимо ЇЇ і такою, тобто в тому числі, просто не кожному хочеться бачити
gruvv _ 25.05.2010 08:38
skazochka:
Тематика конкурса - "Якою я побачив Україну за минулі 10 років". Улавиливаете? Не вы, не редакция, а автор фото. Гидропарк говорите? Ну вот вам и Украина.
skazochka _ 25.05.2010 02:30
Очень хотелось бы от автора фото,получить хоть какое то объяснение "своему фотошопу".
Это все,что Вы увидели за последние 10 лет развития Украины-дешевый аттракцион в "Гидропарке" или где эту муть еще пропагандируют?
Если Вы действительно видите Украину в "замкнутом шаре",да который еще и кто-то другой крутит(и от Вас ,внутри сидящих ничего не зависит),простите,вибачте але Я і мої діти такою Україну не бачать.
gruvv _ 24.05.2010 16:25
как на космодроме каком-то - обратный отсчет пошел ))) скоро взлетим
покруч _ 24.05.2010 14:02
сволочний номер - не вдається чоловіка підтримати голосом
lool _ 24.05.2010 12:30
та не
VVG2010 _ 24.05.2010 11:54
конкурсу - бойкот!
skalioztro _ 22.05.2010 16:29
Очень даже. Но почему-то не могу проголосовать
Рудий мент _ 22.05.2010 11:30
Enki:
пісюн оказався фальшивим
Enki _ 22.05.2010 09:17
гИде моя любимая собака с торчащим писюном? УП, у вас пропала собака!
demiurg0 _ 22.05.2010 00:21
Уважаемая редакция Украинской Правды! Вы ведь все еще остаетесь правдой?
В правилах вашего конкурса сказано: "У конкурсі можуть брати участь громадяни України, яким виповнилося 18 років.". В то же время участие активно принимают и лица, которые не достигли этого возраста. К примеру, конкурсант "gnick1" с датой рождения "30 грудня 1992 р". Это элементарно можно проверить с помощью его страницы сервиса вконтакте - http://vkontakte.ru/gnick1 . На случай, если он закроет доступ к личным данным, остался скриншот.
Если вы устраиваете серьёзный конкурс, я считаю, стоит следить за соответствием вашим же правилам.
дочч _ 20.05.2010 14:57
хрень якась.
проголосував.
rainbow_girl _ 19.05.2010 16:11
оригінально!
СаШа Белый _ 19.05.2010 06:45
+1! Удачі!
lool _ 19.05.2010 00:30
та ну таке(((
smorgensen _ 18.05.2010 19:20
!!!!!!!!!!!!
Так вот откуда ноги растут !!!!
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1337456
andruk _ 18.05.2010 02:21
Треба в жж поставити якусь рекламку, хай нарід голосує.
AndrAndr _ 17.05.2010 23:11
АДМІНИ!!!!!!!!!!!!!!!!! Я хочу проголосувати, кнопка не активна! Так, я вже за неї голосував, але тож було до обнулення!!!!!
if-ro _ 17.05.2010 18:01
sawa:
дякую, мені теж)
sawa _ 17.05.2010 17:58
а чого я не можу "підтримати це фото??? не активна ссилка, ау, адміни!!!!!!!!!!!
sawa _ 17.05.2010 17:55
я зараз не про фото, про адмінів сайту)))) фото , власне, мені подобається, чесно
sawa _ 17.05.2010 17:53
хоть круть, хоть верть - а лажа, вона і в Африці лажа!))))))))))) Сижу і ржу. Лосі. ну нічого не вміють зробити правильно! Піпець, ось і все!!!)))) Ні, не буде толку, ну ніколи, ні через 15 років, а ні через 50((((
Cydor _ 17.05.2010 14:16
ok14ok:
ця вроді соотвєтствує: Україна - то бєзвоздушна куля тепер)
zvandrey _ 17.05.2010 12:46
Enki:
Я чет никак не врублюсь. Это зорб?
Так він самий =)
Enki _ 15.05.2010 18:29
Я чет никак не врублюсь. Это зорб?
dzvinochok _ 15.05.2010 15:33
не з одним бульбіком поспілкувався, щоб в таку буль-башку попасти:), гарно. психоделічні атракціони франика, напевно...
planetazemlyay _ 15.05.2010 14:18
Удачі if ro!!
gerka _ 15.05.2010 11:22
цікава задумка...
Para333 _ 15.05.2010 08:17
Очень романтично!
kotik25 _ 15.05.2010 02:28
Как по мне - то фото сильно пере фотошоплено . Такие шары в гидропарке видела .
numo _ 15.05.2010 01:25
стильно!
romabo _ 15.05.2010 01:08
das ist fantastisch!
dapix _ 15.05.2010 01:04
чувак, тобі тролінг та спамінг срочно вивчати тра. бо ці підратостки як почнут використовувати технологія "шоб на халяву" - швидко переграють.
по собі знаю.
удачі!
Zhdankka _ 15.05.2010 01:00
прекрасна фото, це на озері, по ходу?. вері гут
abessonov _ 15.05.2010 00:55
хорошо видно что вы голосуете с одного компа.......учите мат часть. очень плохая услуга автору фотографии
POLPOTKA _ 15.05.2010 00:50
AdminUkr: Уважаемый Самозванец! на УКР.ПРАВДЕ IP фиксируется всегда, и дважді проголосовать с одного адреса НЕВОЗМОЖНО
ejenko _ 15.05.2010 00:43
мене просто попросили друзі підтримати фото як це часто буває шляхом спаму в соцмережах або на милі,
але фото мені справді сподобалось
"добре шо хоч ця буль-ка не мильна%)" +1
успіху
POLPOTKA _ 15.05.2010 00:43
там вакуум?
AdminUkr _ 15.05.2010 00:43
Уважаемый if-ro
Вы нарушаете правила конкурса !!!
IP адресс одинаковый для всех голосов за ваше фото. Что означает вы голосуете сам- за себя много раз.
Partyciaololo _ 14.05.2010 23:36
возвращение Мак Кинли
mirek_b _ 14.05.2010 22:52
атлічно
flovergirl _ 14.05.2010 22:50
добре шо хоч ця буль-ка не мильна%)
bohdan_rachok _ 14.05.2010 22:30
Ok
if-ro _ 14.05.2010 20:22
vlodek-fm:
якби. у буль-башки земне тяжіння в ігнорі
if-ro _ 14.05.2010 20:20
fluer:
дя+кую
fluer _ 14.05.2010 19:56
успіху if+ro
vlodek-fm _ 14.05.2010 17:29
отак все життя - як бульбашка
if-ro _ 14.05.2010 15:04
Пані Ганн@:
сенкс
Пані Ганн@ _ 14.05.2010 15:02
If-ro: А Ви йому (БИВу) нічого і не пояснюйте ;). Цей пан пройшовся тут по фотках як тайфун. Багато бруду вилив (навіть організаторам перепало). Мені, навіть, стало цікаво, що він виставив на конкурс :). Піцду шукати.
От , одне тільки не зрозуміло, де цей пан був зі своїми каментами, коли йшов прийом заявок :).
А Ваше фото прикольне! Мені подобається.
Abby D. _ 14.05.2010 15:02
А для чого пояснювати?
Забий, це конкурс фотографії, а не пояснень "досвідченим" фотознавцям.
if-ro _ 14.05.2010 14:50
БИВ:
ну як Вам пояснити, що це не фотошоп?
Abby D. _ 14.05.2010 14:47
if-ro RO! U r the best!!!!
БИВ _ 14.05.2010 14:09
Здесь конкурс фотографии, ане фотошопа.
Марія Слободенюк _ 14.05.2010 11:51
Клас, а як таку бульбашкку зробити, я теж хочу? :)))
LOlena _ 24.04.2010 01:12
гарно