29
velmyshanovnyi
тоді ми ще мріяли....
5202 13
dgi _ 16.08.2010 01:40
як же може тошнити від свого написаного..тай неважливо на кого оріентувалися-головне що б незабували що щось можемо.
adas _ 22.05.2010 14:08
Ще не вмерла УКРАЇНА!!!
Forget Me Not _ 21.05.2010 14:35
Меня тошнит от :), как и 90% Украины.
sxeinjected _ 18.05.2010 17:28
sawa _ 13.05.2010 21:56
шановні, вас не тошнить?
Нас затошнить від ПРидунської гопоти і вже дуже скоро. Прикро, що той за кого ми стояли на майдані приклався до перемоги яника.
Poca _ 15.05.2010 16:58
і діяли!
velmyshanovnyi _ 15.05.2010 16:16
від чого?
sawa _ 13.05.2010 21:56
шановні, вас не тошнить?
velmyshanovnyi _ 29.04.2010 16:17
так, звісно..
і нажаль... нажаль це ВЖЕ історія...
LOlena _ 24.04.2010 02:03
Розчаровуюсь, або ні - це взагалі наша історія!
jozef121 _ 22.04.2010 12:47
Не розчаровуюсь взагалі, бо не зачаровуюсь. Наші проблеми в нас самих. Ми не готові до спокійного, виваженого аналізу, а в більшості випадків і політики і населення ( не плутати з громадянами!)реагує рефлекторно (мозок ще не проснувся, або й не думав просипатися), а язик вже меле. Ми не готові до постійної тривалої дії, у нас нема твердих усвідомлених переконань, а найгірше у нас немає віри.
velmyshanovnyi _ 22.04.2010 10:47
velmyshanovnyi:
в кому саме " не розчаровуємось"?
jozef121 _ 21.04.2010 23:30
А ми і тепер мріємо, надіємось, віримо, не розчаровуємось і не зачаровуємось, повноцінно живемо і робимо свою справу в міру можливостей.
На закінчення кілька цитат від Українських титанів духу:
" Захочеш і будеш, в людині, затям, лежить нерозгадана сила" О.Ольжич
"Як не я, то хто, як не сьогодні, то коли?!" І.Світличний
" Кожен думай , тут, в тім місці, де стою я у огні , важиться тепер вся доля величезної війни, як подамся, не достою, захитаюся мов тінь, пропаде кривава праця многих, многих поколінь..." І.Франко
"Воля людини лише тоді невгинна і залізна, коли вона свідома. Не вибух, не відрух, не акт ображеного почуття меншовартости. І взагалі, боєць - не той боєць, що мститься, а той, хто боронить право, правду й закон. І коли він робить це, знов таки, свідомо." У.Самчук "Чого не гоїть огонь"
velmyshanovnyi _ 21.04.2010 19:44
а зараз нам побарабану навіть те, що Яник подарував москалям Крим...
кожен з нас зараз думає "Я втомився від всього цього" - та й правий мабуть....