Відставка голови Німецького футбольного союзу Вольфґанґа Нірсбаха мало що прояснила в конфлікті довкола можливої купівлі Чемпіонату світу з футболу 2006 року, наголошують німецькі видання.
В Україні активно розпочався набір у кіберполіцію. Треба знати англійську та китайську мови, знатися на мережевій безпеці. Утім, знайти фахівців топ-рівня за пропоновану зарплату буде нелегко.
Київ несе частину відповідальності за трагедію МН17, бо не закрив повітряний простір над зоною бойових дій. Але значно більшу відповідальність несуть ті, хто розпалив війну в Україні, пишуть європейські видання.
Відсутність контролю з боку держави сприяє тому, що українці не надто переймаються екологічністю своїх автомобілів. Утім, на продажах Volkswagen в Україні може позначитися втрата репутації компанією.
Через півтора року після Майдану підсумки реформ в Україні залишаються мізерними. Старі сили демонструють надзвичайну здатність до самозбереження. Але вже незабаром це може змінитися, вважає Франк Гофманн.
Менш ніж за місяць авіасполучення між Україною і Росією майже припиниться через санкції. Жодних екстрених заходів у Києві не планують. Тож подорожі до Росії для сотень тисяч українців стануть неможливими.
Українські ІТ-компанії дедалі частіше замислюються над перенесенням бізнесу за кордон через незахищеність перед свавіллям правоохоронних органів. Цей бізнес мобільний і працює там, де сприятливі умови.
У Сирії Кремль захищає не стільки режим Асада, скільки принцип абсолютного суверенітету, за яким держава може робити з громадянами все, що їй заманеться, пише в своєму коментарі спеціально для DW Костянтин Еггерт.
Видання Старого Світу різняться у своїй оцінці пропозиції Жана-Клода Юнкера щодо опанування небаченого раніше потоку біженців.
Рекордний приплив біженців змінить Німеччину, прогнозує канцлерка ФРН Анґела Меркель. Вона сподіваться, що зміни будуть на краще. На утримання біженців буде виділено 10 мільярдів євро наступного року.
Угорський уряд не дозволяє численним біженцям їхати далі. Однак і не пропонує жодної альтернативи. Тому тисячі людей продовжують чекати на привокзальній площі Будапешта. Подробиці - у репортажі DW.
Відомий німецький публіцист, історик та дослідник сталінізму Карл Шлеґель поділився в інтерв’ю DW своїм баченням подій в Україні, а також розкритикував висвітлення конфлікту з Росією у німецьких ЗМІ.
Європейські видання обурено відреагували на вироки українському режисеру Олегу Сенцову і кримському активісту Олександру Кольченку. Багато з них переконані, що мета - залякати незгодних з режимом Володимира Путіна.
Соціологи відзначили напередодні 24 річниці Незалежності України значне зростання серед українців рівня громадянської свідомості. Поворотним моментом для багатьох стала Революція гідності та ланцюг подальших подій.
Майбутня відставка Володимира Якуніна з поста глави компанії "Российские железные дороги" може стати символічним початком зміни поколінь у владі РФ, вважає російський журналіст Костянтин Еггерт.
Кордон України та РФ перекриє комплекс інженерних споруд "Європейський вал", а на Донбасі між тим добудовують лінію оборони. Опитані DW експерти сумніваються в ефективності цих заходів та закликають модернізувати армію.
Попри скасування "Маршу рівності" в Одесі уникнути нападів на ЛГБТ-активістів не вдалося все одно. DW розпитала організаторку "Одеса Прайд-2015" Анну Леонову про труднощі під час боротби за права руху.
Туреччина відома насамперед як популярний туристичний курорт. Однак дедалі більше іноземців стурбовані зростанням терористичної загрози. Туристична галузь країни може втратити до п’яти мільярдів доларів.
На офіційних акаунтах міністерств у Facebook та Twitter в українців часто питають думку щодо того чи іншого законопроекту. Урядовці вважають це елементом демократії. Соціологи називають це "піаром і дурницею".
За місяць після виходу на київські вулиці нової патрульної поліції президент України Порошенко підписав закон про національну поліцію. Перші підсумки роботи нової правоохоронної структури - у матеріалі DW.
Туризм у Закарпатті - одна зі статей доходу регіону. Як впливають політичні та трагічні події в Україні на цей сегмент закарпатського ринку, чи досі відвідують регіон росіяни, дізнавалась DW.
На думку експертів, будь-якому українцю треба дати можливість тримати свої гроші за кордоном та інвестувати в іноземні активи. Натомість Україні варто налагодити обмін інформацією з податковими органами інших країн.
Ритуальна декомунізація - це психологічна віддушина для активістів, симулякр змін для влади, додатковий фронт робіт для чиновників, яскравий інформпривід для журналістів. (рос.)