"Безпосередня демократія"

Середа, 07 серпня 2013, 14:07

Політичний пульс України

Узагальнюючи контент інформаційного простору, та враховуючи реальну соціально-економічну, політичну ситуацію в Україні сьогодення, необхідно зробити висновки: саме таку назву цілком обґрунтовано має новостворювана загальноукраїнська, відкрита громадська організаційна структура суспільноактивних громадян України, які своєю метою визначили боротьбу за виконання прав і свобод, що їх гарантовано Конституцією України.

Солідарна єдність спільноти базується на принципах високої моральності, справедливості, гуманності та мужності її учасників, вірності визначеній меті.

Членство в структурі є нефіксованим.

Інформаційним ресурсом структури є, насамперед, можливості інтернету, а також інші засоби зв'язку, спілкування та координації дій. Загальний моніторинг ситуації в країні забезпечується за ініціативою громадян, котрі самоорганізувалися в осередки народного контролю за будь-якими сферами суспільного життя.

Ефективним методом консолідованої боротьби кожного громадянина за свої права й свободи визнаються переважно форми прямої, безпосередньої демократії. При цьому, використання в середовищі структури інформаційних моделей байесовського типу гарантує можливість оперативно залучатися великій кількості учасників до різних заходів.

До речі, можна очікувати, що вже найближчим часом, у зв'язку з наближенням президентських виборів, реалізовуватимуться й нові політтехнологічні проекти з арсеналу кібервійн та теорії штучних катастроф.

Беручі до уваги політичні, соціально-економічні реалії сьогодення, важливим завданням для реалізації українського шляху побудови громадянського суспільства в Україні визначено необхідність активної участі учасників цієї структури в обговоренні змін до Конституції та способи здійснення контролю за дотриманням законності процедури проведення референдуму із цього питання.

Також, на часі, організація роз'яснювальної роботи серед виборців щодо оцінки програмових засад кандидатів на президентських виборах у 2015 році; забезпечення чесних, прозорих виборів; навчання методів боротьби проти використання адмінресурсу на виборах.

Сучасна чиновницька та політична еліта, психологія якої сформувалася на пріоритетах особистих матеріальних цінностей, неспроможна до поступу для усунення катастрофічної соціальної та правової нерівності між людьми. Це є небезпечним викликом, становлячи загрозу для існування незалежної України.

Тому глибоке усвідомлення цього факту невідворотно змушує громадян державницького світогляду, інтелектуалів нового покоління з нестандартним, конструктивним мисленням – активно діяти, щоб запобігти подіям за "арабським сценарієм", при накопиченні критичної величини потенціалу народного гніву.

Іменем України, як символом віри, надії, кожен громадянин країни захищає свої права й свободу вільної людини.

Іван Хоменко, Харківщина, спеціально для УП

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Фінансове планування для держкомпаній за новими правилами

"Турецький двір" та "міністерство саботажу". Реакція на "антиумєрівські публікації"

Грузія страждає і бореться: як проходять протести в Тбілісі і чому скоро буде загострення

Запити українізуються. Що та як українці шукали в Google?

Як стартапам триматися на плаву під час війни

Як Мінюст і законодавці "хакнули" судовий контроль у сфері реєстрації прав на нерухомість