Так кого боїться влада?

Понеділок, 09 січня 2012, 08:47

Вовків боятися – до лісу не ходити,
Так у народі люблять промовляти.
А може краще в ліс їх не пустити?
Щоб їх не довелося виганяти. 

А дійсно, кого? Усі діяння новітньої влади свідчать про те, що нікого вона не боїться. Принаймні складається таке враження.

Але деякі спостереження свідчать про інше.

Боїться, ще й як боїться! Власного народу. Підтвердженням цього є закладене в державний бюджет збільшення витрат на правоохоронні органи, при недостатньому фінансуванні Збройних сил України. Як підмітив один із ведучих на телебаченні, "влада переймається більше захистом себе від народу, ніж держави – від зовнішніх загроз".

Народ України – найбільша загроза для цієї знахабнілої, антинародної влади.

Бо із самого початку свого правління й до сьогоднішнього дня, влада регіоналів та їхніх спільників розпочала методично здійснювати антисоціальні грабіжницькі "реформи". Переважна більшість населення на собі відчула оте "реформування".

Та не всі. Україна виявилася найунікальнішою державою у всьому світі. Попри світову кризу, деякі "державні діячі" умудрилися розбудовувати власні маєтки, а "бізнесмени" – збільшувати свої статки.

Парадокс? – Ні. Закономірність. Недаремно російський прем'єр назвав їх "кровососами".

Влучно.

Новітня влада в Україні, устами свого керманича намагається переконати український народ, що цьому народові пішли на користь антисоціальні реформи. "В недалекому майбутньому громадяни України відчують результати цих реформ",запевняв у своєму виступу гарант.

Нічого не нагадує? Ага, вірно: "Наше поколєніє будєт жить прі комунізмє". Уже це проходили.

Згідно виступу головного регіонала – покращення життя відбудеться вже не сьогодні, але дуже скоро, може навіть і в наступному році.

От тільки невдячні "чорнобильці", "афганці", діти війни, багатодітні матері, тобто більшість українців, чомусь не бажають чекати отого "дуже скоро". Вони хочуть гідно жити вже зараз. Хворобам не накажеш чекати до кращих часів. Та й діти хочуть їсти "вже сьогодні". Вихваляння сумнівними здобутками влади – на хліб не намажеш.

То може краще б не "виставлятися", промовчати про такі "перемоги"...

Намагання застосувати прислів'я: "Скажи на людину дев'яносто дев'ять разів – свиня, то на сотий вона зарохкає" – у цьому випадку не спрацює.

Народ порозумнішав. І він пам'ятає інше прислів'я народів Сходу: "Скільки не кажи слово халва – у роті солодше не стане".

Нікому ще не вдавалося нескінченно дурити народ. І влада регіоналів це теж розуміє. Тому й намагається, у своєму улюбленому стилі, роз'єднувати його, нацьковуючи пенсіонерів – на "чорнобильців" та "афганців", Схід – на Захід і навпаки.

По телебаченню, на радіо, у виступах чиновників, депутатів правлячої коаліції, президента, прем'єра йде повнісінька дезінформація населення. Проголошується одне – робиться інше.

Боїться влада.

Ще і як боїться. Тим паче, що попереду вибори до Верховної Ради. А рейтинг її добряче підупав. Фальсифікувати, за звичкою, вибори – лячно. Після подій у "північного сусіда". А програють вибори – декому, замість щоби їхати на Канари – прямісінька дорога на нари.

Тому, питання – чи когось, або чогось боїться влада – є риторичним.

І лише нам, тобто українському народові, згідно Конституції України, вирішувати – кому й кого боятися.

А народові нема чого боятися. Крім своєї байдужості, аполітичності, відсутності громадянської позиції. Таки ж – разом нас багато, нас не залякати!

Пам'ятаймо про це!

Олександр Денисов, голова Харківської обласної (крайової) організації НРУ, спеціально для УП

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

"Кагарлицька справа". Історія розкриття

Аграрні ноти: інструмент для залучення фінансування в агросектор України

Кадровий голод загрожує відновленню готельного сектора в Україні

Захистимо Пейзажку від забудови: історія боротьби за спадщину Києва  

Фатальна безсилість

Соціальний бюджет-2025