Подарунок Україні чи фарс Хорошковського?

Четвер, 12 серпня 2010, 16:08

Днями телеканал Інтер запустив кампанію по "прирівнянню" всіх мов національних меншин до державної мови - української. Предметом пропаганди став національний гімн України. Так, було підготовлено гімн чотирнадцятьма мовами, у тому числі російською та ідиш.

На перший погляд, тут немає нічого поганого. Навпаки, національні меншини, таким чином, наче єдині з українським народом, роблять нам подарунок до Дня незалежності!

Проте - це лише на перший погляд.

Насправді гімн використовують із метою тотального наступу на українську мову та українську державність.

Цей елемент пропаганди впливає на підсвідомість громадян більше ніж будь-які заклики розмовляти російською чи вчитись в російськомовних класах колесніченковської "Русскоязычной Украины" чи інших українофобів-табачників. Адже мова національних меншин прирівнюється до державної мови, навіть на рівні такої святині як національний гімн.

Цей фарс пропагандистської машини цієї українофобської влади робиться з однією метою - нав'язати суспільству необхідність в "удержавленні" тільки однієї мови, тільки однієї національної меншини - російської. І, таким чином, ще більше просунути ідею "єдінства русскава міра". 

Передумови на законодавчому рівні для цього давно закладаються, зокрема, законом про судоустрій. Не кажучи вже про місцеві ради, які радо, усупереч конституції приймають норми про статус "регіональної мови" - саме російської.

А чому б не кримсько-татарської?..

Щоб показати всю сутність фарсу такого методу пропаганди, варто лише подивитись футбольний поєдинок національної збірної України по футболу. Хіба росіянин Алієв чи білорус Мілевський колись співали національний гімн України хоча б своїми національними мовами?

Олександр Аронець, спеціально для УП

Колонка – матеріал, який відображає винятково точку зору автора. Текст колонки не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, яка у ній піднімається. Редакція "Української правди" не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія. Точка зору редакції УП може не збігатися з точкою зору автора колонки.
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Сергій Богачук – Ішмаель Девіс: бій з поглядом у наступний рік

Майбутнє інвестиційної професії: як залишатися затребуваним у нових реаліях

Втрата документів під час війни: що робити, і як технології можуть допомогти

Міжнародна спільнота журналістів закликає президента України припинити залякування ЗМІ

Демографія – найбільший виклик повоєнної України

Дозвільна кухня: Реєстрація потужностей чи експлуатаційний дозвіл для бізнесу?