Відповіді чиновниці на запитання ЕП дозволяють наблизитися до розуміння "кухні" комітету і його залежності від політиків, з'ясувати природу аморфності відомства щодо одних резонансних справ і небаченої активності — щодо інших.
11 червня 2019, 15:59 — Економічна правда — Юрій Ніколов, Дмитро Рясний
Трамп звернувся до керівництва Польщі з двома вимогами, успішне виконання яких може стати запорукою розміщення у країні американської бази. Остаточна згода сторін має посилити міжнародні позиції Варшави.
11 червня 2019, 10:59 — Європейська правда — АНТОН НАЙЧУК
Штучне існування коаліції при нездатності внести кандидатуру прем'єра президенту має бути ознакою фактичного припинення її діяльності, з відповідними правовими наслідками.
"Вже за кілька годин інсектицид досягне Білоцерківщини. Виловлювати рибу, купатися та випасати худобу в акваторії річки Рось небезпечно. Будемо інформувати надалі про ситуацію".
10 червня 2019, 14:43 — Життя — Українська правда. Життя
Посада спікера стала трампліном для Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана до статусу самостійних політиків та зайняття більш високих владних посад – обидва стали прем'єр-міністрами.
У вересні очікується запуск першої поромної переправи через Дунай між Румунією і Україною — проект, який обговорювався з 1998 року. Хто її побудував, як це полегшить життя туристам і скільки коштуватиме перебратися на той бік Дуная? (рос.)
10 червня 2019, 09:46 — Економічна правда — ОЛЕКСАНДР КОЛЕСНІЧЕНКО
Сьогодні існує лише один загальнонаціональний критерій ганебної поразки: якщо Україна офіційно визнає анексований Крим російським. Причому цей критерій – заслуга не стільки вітчизняної, скільки кремлівської пропаганди. (рос.)
8 червня 2019, 07:00 — Політика — Михайло Дубинянський
Результатом вірменської реформи має бути те, чого так і не вдалося зробити Україні – глибоке, майже повне оновлення суддівського корпусу. Але чи варто чекати від Єревана зміни зовнішнього курсу?
7 червня 2019, 18:00 — Європейська правда — Юрій Панченко
Конституційний суд задовольнив скаргу Запорізького заводу феросплавів, який контролюється олігархом Ігорем Коломойським. Тепер Національне антикорупційне бюро не зможе оскаржувати в судах корупційні угоди.
7 червня 2019, 15:09 — Економічна правда — Олена Щербан, Олексій Бойко, ОЛЕКСАНДР ЛИТВИН
Професор зі стратегічного управління та підприємництва в університеті Каліфорнії Майкл Пешкам розповів про особливості ведення бізнесу в умовах Четвертої індустріальної революції.
7 червня 2019, 12:16 — Економічна правда — Яніна Корнієнко
В "Чорному квадраті" немає жодного зв'язку з ілюзорним предметним світом, він є результатом чистого творчого акту, а художник стає рівним природі, адже створює щось, чого не існує в природі, створене лише власним креативним даром.
Ми поговорили з журналістами з різних кінців світу, щоб дізнатися, крізь призму яких тем вони бачать Україну та як вони "продають" своїм редакціям репортажі з Авдіївки чи Сімферополя.
7 червня 2019, 07:00 — Політика — Тетяна Катриченко
У розпорядження ЕП потрапила бюджетна декларація на 2020 рік. Якою бачать чиновники мінімальну зарплату, соцстандарти, субсидії та податки та чим ми ризикуємо.
6 червня 2019, 18:30 — Економічна правда — Галина Калачова
Проєвропейські платформи визначили пріоритетні напрями реформ, які потребують першочергової уваги та спільних скоординованих зусиль майбутніх парламентарів та очільників уряду.
Слідом за керівниками провідних країн світу розкручену тему 5G почали обговорювати і українські політики. Щоб розібратися у значимості нової технології ЕП наводить п'ять "українських" міфів про 5G. (рос.)
6 червня 2019, 10:31 — Економічна правда — Всеволод Некрасов
Рішення Міжнародного суду ООН має допомогти нам втримувати непорушними санкції проти Росії. Воно стане на користь у відновленні суверенітету України і в Криму, і на Донбасі.
6 червня 2019, 10:22 — Європейська правда — МИКОЛА ЮРЛОВ, ДМИТРО ГАДОМСЬКИЙ
Попри те, що Верховна Рада дуже часто приймає рішення під впливом президента та політичних обставин, люди здебільшого списують всі біди держави переважно на депутатів.
Яке українське вино варто пити, а яке – ні. В Україні це вирішує не споживач, а комісія дегустаторів при Мінагрополітики. Чи варто їй довіряти? Винороби вважають, що ні.
5 червня 2019, 10:14 — Економічна правда — Оксана Пирожок