Статті

Ягода з нікотином, або Трохи про баклажани. Рецепти приготування

Юрист Андрій Козлов про судову реформу: Привиди минулого повертаються, і, очевидно, з певним планом

Кілька тижнів тому з'явилася інформація, що Уповноважена Верховної Ради Людмила Денісова звільнила члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Андрія Козлова.

Як вивчати з дитиною літературу, якщо вона не хоче читати

Експерти сформулювали дев'ять кроків, які є запорукою появи у дітей любові до читання.
подкаст

Подкаст "Кляті питання": Перемога "Слуги народу" – це буйство демократії в умовах постправди

За півроку Володимир Олександрович Зеленський з простого ведучого гумористичного шоу перетворився на того, хто повністю перевернув картинку української політики. Від політичної картини, яка була останні роки, не залишились нічого.

Що постять в Інстаграм новоспечені мажоритарники Києва?

Як виглядають без п`яти хвилин народні депутати від столиці?

СБУ "розбушувалася". Що стоїть за гучними обшуками силовиків

Поточний тиждень ознаменувався обшуками Служби безпеки на низці державних підприємств та в одній з найбільших приватних компаній "ArcelorMittal Кривий Ріг". Чим пояснюється активізація правоохоронців, і чи задоволені такими діями СБУ в команді президента.

Посол Євросоюзу: Не хочу постійно говорити в Україні "корупція, корупція, корупція"

У детальному інтерв'ю ЄвроПравді Хюг Мінгареллі розповів про очікування від Зеленського та нової Ради, перерахував головні задачі України та пояснив, чому немає змін на лінії розмежування на Донбасі.

"Яка ти квіточка", зістарюючий FaceApp та інші фантастичні речі: перевірте свою цифрову безпеку. ТЕСТ

Уявіть, ви скролите стрічку у Facebook і бачите: директорка школи, у якій ви вчилися, постить результати тесту "Яка ви квітка?"; ваш керівник ділиться тим, ким він був у минулому житті, а ваш дідусь – який він звір у ліжку. Це весело, якщо не думати про нашу цифрову безпеку. Пройдіть тест, який допоможе перевірити свої знання та зрозуміти, де варто бути обережнішими.

"Я програв Зеленському": Литвин, Третьяков, Кононенко, Грановський

"Якщо коротко – польова робота не в ціні, старошкільні методи роботи неефективні. Працює телевізор і інтернет. Але на сьогоднішній день ними навчився користуватись тільки Зеленський".
аналітика

Лузери парламентських виборів. Як донедавна популярні партії програли новим політсилам

"Українська правда" вибрала п'ятірку партій, які на цих виборах зазнали найбільшого провалу. Коротко аналізуємо причини їхнього програшу.

Офіси – уже не місце для роботи. Що відбувається з ринком офісної нерухомості?

У сегменті офісної нерухомості сталася тиха революція: як гриби, у світі ростуть простори з робочими місцями для креативного класу. Нова хвиля докотилася до України і підкорює Київ. Львів – на черзі.

Від Сандерса до Оказіо-Кортес: "майже комуністи" кинули виклик політиці США

Запит на соціальну справедливість у США привів до влади нову генерацію політиків. То звідки ж приходять нові ліві, чого від них чекати і як вони вплинуть на президентські вибори 2020 року?

Медреформа 2020: чого чекати усім лікарям, лікарням і пацієнтам. Відповідає Павло Ковтонюк

Коли критикують медреформу, зазвичай кричать, що нічого не змінилося і стало лише гірше. Одна з причин такого обурення – частина українців досі не розрізняє "первинку" (сімейні лікарі, педіатри, терапевти), де реформа почалася і триває, і "вторинку" (вузькі фахівці, лікарні), яку ще навіть не чіпали.

Колишній топ-менеджер "Нафтогазу" Ігор Діденко: Тимошенко хотіла отримати контроль над облгазами

Чому Коломойський "насправді непогана людина", як голова українського "Газпрому" порівнював українських колег з "мишами", і як українські та європейські чиновники дурять один одного.

Допит без черги. Чому Порошенко раптово нагрянув у ДБР

Допит колишнього глави держави був запланований на наступний день – 25 липня. Однак він вирішив поспілкуватися зі слідчими на день раніше.

Євроінтеграція де-факто: наскільки просунулася Україна у впровадженні УА

Ключові положення економічної частини Угоди мають бути виконані до кінця 2023 року – протягом каденції президента Зеленського і нового складу Верховної ради.

"Тобі плювати. Ну і хай, звільнять швидше": як українка пережила професійне вигорання

"Спочатку я йшла на роботу бадьоро і з радістю. Згодом почала відчувати не такий піднесений настрій. Хочеться працювати менше, у той час як раніше хотів робити все по максимуму і якнайкраще, проявляти ініціативу".

"Поразка Путіна" та перші сумніви щодо Зеленського: як світові ЗМІ оцінили вибори в Україні

Ніхто не ставить під сумнів, що Зеленський щиро прагне віддалитися від Росії і навіть вступити до НАТО, але здатність "Зе-команди" на це вже не видається очевидною...

Салони манікюру, татуювання, ін'єкції "краси": як вберегтися від гепатиту

Пам'ятайте: лише у незначної частини хворих при інфікуванні з'являються симптоми, які дозволяють запідозрити та діагностувати вірусний гепатит В чи С. У більшості хвороба протікає у прихованій формі.

Чотириденний робочий тиждень чи 120 годин на тиждень. Як люди працюватимуть невдовзі

Праця з дев'ятої ранку до шостої вечора відходить в минуле. Їй на зміну ідуть вільний графік та короткий робочий тиждень. Правда, не скрізь і не для всіх.

Смартфон Honor 20 від Huawei: плюси і мінуси нового "молодіжного" флагмана

22 липня в Україні був представлений новий флагманський смартфон Honor 20. ЕП вже протестувала його і розповідає про свої враження.

Дикий Brexit та підтримка України: чого чекати від Бориса Джонсона на чолі уряду Британії

Полум'яний прихильник Brexit з розкуйовдженою зачіскою є чи не найбільш упізнаваним британським політиком у світі. Але яким він буде прем'єром?

Налітай, подешевшало! Скільки коштує земля під мораторієм

Попри законодавчу заборону, в Україні жваво торгують сільськогосподарською землею. Автор проаналізував понад п'ять тисяч онлайн-оголошень про продаж паїв на OLX і виявив цілу низку факторів, що впливають на вартість землі.

Чому наші міста такі незручні для пішоходів і як це виправити

Пропонуємо пройтися Берліном – містом, яке так часто порівнюють з Києвом, а також ще кількома європейськими містами, і спробуємо знайти там поради, як нам зробити українські міста більш зручними та затишними.

Формула Brexit: з якими викликами зіткнеться новий прем'єр Британії

Якщо ще навесні більшість британців виступали за відкладання Brexit, то нині виборці радше підтримують або вихід Британії без угоди, або ж повне скасування Brexit.

Обитель Зе! 11 фактів про новий парламент

"Українська правда" зібрала десять найцікавіших фактів про ці унікальні "зелені" вибори.
інтерв'ю

Дмитро Разумков про переговори з Вакарчуком, звільнення Авакова і майбутню коаліцію

Про майбутнє фракції партії Зеленського, можливі призначення в уряді, потенційних союзників і їхніх опонентів. (рос.)

Міжнародка та євроінтеграція: хто пройшов та хто "пролетів" на виборах до Ради

Більшість парламентарів, що досі опікувалися напрямками європейської та євроатлантичної інтеграції, програли на виборах або й взагалі вирішили не брати у них участь.

Краще розуміти лікаря: нейрохірург Ярослав Зінькевич

Ярослав розповів "Українській правді. Життя" про свою роботу, специфіку професії та перспективи нейрохірургії в Україні.

Податок на "трубу". По кому вдарять мита на дизель і автогаз з Росії

Київ через три місяці відповів на "нафтові" санкції Москви і запровадив спеціальні мита на дизельне пальне та скраплений газ з Росії. ЕП дізналась, кого найбільше зачепить це рішення, і як можуть відреагувати АЗС.
Фоторепортаж

Вище 5%. Що відбувалось у штабах партій-переможниць

"Українська правда" побувала у штабах усіх партій, які змогли взяти планку прохідного бар'єра у 5% підтримки і потрапити у наступну Раду. Як це було, читайте в матеріалі.

Вибори до Верховної Ради України 2019. Результати підрахунку голосів

Реклама: