За законом банки повинні розкривати реальні умови кредитування. Утім, більшість фінансових установ декларують занижені або навіть нульові відсоткові ставки, а гроші дають під значно вищі відсотки. Як уникнути переплат?
19 лютого 2020, 16:53 — Економічна правда — В'ЯЧЕСЛАВ ГНАТЮК
Обіцянки повного перезапуску внутрішньої політики забезпечили Макрону тріумфальну перемогу. Але чому французьке суспільство раптом виявилося не готовим до таких змін?
19 лютого 2020, 15:10 — Європейська правда — Надія Коваль, Юрій Панченко
Намагаючись врятувати країну від дефолту у кризовому 2015 році, тодішня влада випустила цінні папери, виплати за якими залежать від зростання економіки. Що це означає і як може вплинути на державні фінанси?
19 лютого 2020, 09:31 — Економічна правда — Галина Калачова
Справа "Звіробій/Федини" цікава тим, що має дві площини – кримінально-правову та політичну. Це і ставить президента Зеленського у дуже незручне становище, бо, як не вчини, однаково пошкодуєш.
Італійська коаліція, і так не дуже міцна, отримала два надпотужних удари. Зокрема, одіозний міністр Маттео Сальвіні може отримати заборону на політичну діяльність чи навіть тюремне покарання.
17 лютого 2020, 14:32 — Європейська правда — Вікторія Вдовиченко
Авіаквитки чи квитки на потяг? Звісно, подорожувати в Україні поїздом або автобусом дешевше, але не завжди. В які українські міста простіше літати та наскільки сильно відрізняються ціни на авіа порівняно з автобусним та залізничним транспортом.
17 лютого 2020, 09:44 — Економічна правда — Микола Топалов
У новому епізоді подкасту "Кляті питання" разом з журналістами УП Романом Кравцем та Романом Романюком ми говоримо про те, чому Андрія Богдана замінили на Андрія Єрмака та яка між ними різниця.
Традиційно сильна українська документалістика вкотре показує результати якості та неповторності, які в такій кількості поки не здатне продемонструвати художнє кіно.
16 лютого 2020, 09:00 — Життя — Ярослав Підгора-Гвяздовський
Безпрецедентний доступ до інформації став нашим головним завоюванням. Хвороби можуть вбивати, попри успіхи сучасної медицини. Клімат може змінюватися, незважаючи на марні зусилля урядів. (рос.)
15 лютого 2020, 06:00 — Політика — Михайло Дубинянський
Малгожата Госевська: "РФ вміло грає на наших історичних суперечностях. У такій ситуації вкрай складно розвивати наші відносини, зокрема розбудовувати економічну співпрацю".
14 лютого 2020, 14:12 — Європейська правда — Юрій Панченко
Чим Коломойськй краще за Порошенка і де він прорахувався, наскільки глибоко Лещенко як депутат аналізував свої дії та ініціативи, та як він став членом наглядової ради УЗ і чи є у нього необхідні компетенції. (рос.)
14 лютого 2020, 09:50 — Економічна правда — Дмитро Рясний
"Українська правда" розповідає історію донеччан, чию любов не змогла вбити "російська весна", полон, побої і розлука, що тривала більше двох тривожних років. (рос.)
14 лютого 2020, 06:00 — Політика — Євген Руденко, Ельдар Сарахман
Чи не з'явиться на мапі Європи ще одна гаряча точка? Таку вірогідність створюють результати парламентських виборів у Ірландії, які показали різке зростання популярності націоналістів з Sinn Féin.
13 лютого 2020, 13:58 — Європейська правда — ОЛЕКСАНДР КРАЄВ
На початку лютого 2020 року Samsung частково заблокував роботу телевізорів власного виробництва, які придбали українці. ЕП дізналась, чому Samsung пішов на такий крок, що робити споживачам, чи може їх захистити держава.
13 лютого 2020, 10:19 — Економічна правда — Всеволод Некрасов
Вибори голови регіонального уряду в Тюрингії стали справжнім політичним землетрусом для німецької політики. Першою його жертвою стала лідерка християнських демократів Крамп-Карренбауер.
12 лютого 2020, 15:24 — Європейська правда — Віктор Савінок