Британія, яка однією з останніх у Європі запровадила жорсткий карантин, нині демонструє згуртованість перед "коронавірусним" викликом. Втім, чи не були ці кроки запізніми?
1 квітня 2020, 15:38 — Європейська правда — Олександр Краєв
В офіційному реєстрі "іноземних агентів" у США FARA можна знайти запис про лобістські послуги для України. Про які саме і чиї інтереси йдеться, а також скільки коштують послуги "політичних турне", зустрічі з американськими політиками на найвищому рівні, включаючи сенаторів та адміністрацію Трампа?
Як авіакомпанія "виживає" в умовах кризи, чи готовий Ігор Коломойський допомогти перевізнику і чого компанія чекає від держави – інтерв'ю з президентом МАУ. (рос.)
1 квітня 2020, 13:30 — Економічна правда — Микола Топалов
За останню добу парламент ухвалив низку важливих законопроєктів і замінив керівника Міністерства фінансів, однак депутати відмовились підтримувати перегляд бюджету для боротьби з COVID-19. Що відбувається?
31 березня 2020, 14:38 — Економічна правда — Галина Калачова
Чи допоможуть жорсткі карантинні заходи уникнути нових спалахів COVID-19 у тих регіонах, де пік захворюваності вже позаду? Адже жорстка ізоляція не може тривати дуже довго.
31 березня 2020, 10:16 — Європейська правда — АНДРІЙ СЕМ'ЯНКІВ, ЯРОСЛАВ КУДЛАЦЬКИЙ
Ціною цих голосувань для президента стала війна з Ігорем Коломойським та публічна демонстрація краху моновлади. Жодне з критичних рішень 30 березня не було проголосоване президентською фракцією "Слуга народу" самостійно.
31 березня 2020, 07:00 — Політика — Роман Романюк, Роман Кравець
Іспанську економіку вводять у "сплячку" – необхідність йти на роботу більше не є поважною причиною для виходу з дому. Що дадуть країні такі жорсткі обмеження?
30 березня 2020, 17:19 — Європейська правда — Андрій Якубув
Як довго триватиме епідемія і як зміниться світ після неї? Чого чекати від переговорів щодо Донбасу? Ким є Росія для України? Все це – в інтерв'ю нового очільника МЗС.
30 березня 2020, 13:01 — Європейська правда — Сергій Сидоренко
Кіноперегляди та читання книжок – як індивідуальне, так і колективне, – серед ключових методів, якими вчителі англійської в цій школі стимулюють школярів до вивчення мови.
Пандемія коронавірусу зачепила не лише нафтові та транспортні компанії. Непрості часи переживає і спортивна індустрія. Яких збитків зазнають клуби і федерації, та як намагаються вийти із скрутної ситуації?
30 березня 2020, 10:15 — Економічна правда — ОЛЕКСІЙ ПАВЛИШ
Бажання, які країна пов'язувала з Володимиром Зеленським рік тому, могли бути інфантильними, завищеними, суперечливими – але вони піддавалися виконанню хоча б теоретично. Бажання, що замінили їх в 2020-му, нездійсненні в принципі. Виконати їх не в змозі ніхто. (рос.)
29 березня 2020, 07:00 — Політика — Михайло Дубинянський
В Україні уже двічі створювався Стабілізаційний фонд – у 2006 та 2008 роках. Сьогодні уряд знову пропонує створити такий фонд – для подолання "коронавірусної кризи". Чи насправді це ефективний інструмент чи, навпаки, створення проблем для країни?
28 березня 2020, 21:00 — Економічна правда — ЮЛІЯ МАРКУЦ, ЦЕНТР АНАЛІЗУ ПУБЛІЧНИХ ФІНАНСІВ ТА ПУБЛІЧНОГО ВРЯДУВАННЯ КИЇВСЬКОЇ ШКОЛИ ЕКОНОМІКИ
Одна з головних інтриг цих вихідних поряд із анонсованим переглядом бюджету – голосування Ради за законопроєкт про банки, якій крім іншого, остаточно заборонить колишнім власникам повернути націоналізований Приватбанк та дозволить отримати від МВФ кошти на боротьбу з коронавірусом.
27 березня 2020, 10:46 — Економічна правда — Галина Калачова
"Українська правда. Життя" спробувала розібратися у питанні поховання і розпитала представників Міністерства охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я, Всесвітньої організації охорони здоров’я та релігійної спільноти.
35% підприємств Києва готуються припинити роботу, а 40% найманих працівників у наступні тижні ризикують залишиться без роботи. Результати онлайн-опитування.
Якою буде Україна після коронавірусу? Чи загрожує нам диктатура? Які можливості відкриває пандемія? Чому відходить час хіпстерів і тусовщиків? Діагноз і прогнози від соціопсихолога Покальчука. (рос.)