НАДзвичайні герої нашого часу розповідають про свої професії, особливості роботи під час карантину та про власні лайфхаки як зберегти спокій у складні часи.
13 травня 2020, 18:00 — Політика — Михайло Кригель, Анна Синящик
"Укранська правда. Життя" вирішила дізнатися, як працюватиме найбільший дозвільний комплекс країни і погуляла його територією генеральним директором Експоцентру Євгеном Мушкіним.
13 травня 2020, 10:33 — Життя — Катерина Скуридина
Карантинні обмеження не призвели до падіння рейтингів уряду, швидше навпаки. І одночасно – завдали чималого удару по популярності праворадикалів. Щоправда, під ударом опинилася й репутація ЄС.
13 травня 2020, 10:26 — Європейська правда — Катерина Зарембо
Що буде з органом, який славився найбільшими хабарями і земельними "схемами", чи буде він нарешті ліквідований, де зникає державна земля і як українцям вирішувати свої питання без контактів з чиновниками. Розповідає голова земельної служби Денис Башлик.
13 травня 2020, 09:23 — Економічна правда — Дмитро Дєнков
Розмова була непростою. Створюється враження, що з нардепом працюють політтехнологи, які рекомендують, як йому варто спілкуватися з журналістами. (рос.)
Всупереч очікуванням рейтинг Зеленського не завалився. Якщо його попередники втрачали за перший рік від третини до половини своїх виборців, то з шостим президентом все інакше. (рос.)
10 травня в Польщі стався унікальний випадок – вибори без голосування. Офіційно президентські вибори ніхто не скасовував, проте виборчі дільниці залишилися закритими.
12 травня 2020, 15:27 — Європейська правда — МІХАЛ ПОТОЦЬКИЙ
Відмивати кошти чи сплачувати відкати або хабарі буде уже не так просто. Як зміниться боротьба з фінансовими злочинами в Україні та кого це стосується в першу чергу.
12 травня 2020, 10:33 — Економічна правда — Марія Репко, Вадим Романюк
Від 11 травня Франція суттєво послаблює карантинні обмеження, проте залежно від регіону ці послаблення відрізнятимуться. Країна поділена на успішну "зелену" та проблемну "червону" частини.
12 травня 2020, 09:00 — Європейська правда — ОЛЬГА ГЕРАСИМЕНКО
"Українська правда. Життя" запитала у людей, які практикують різні типи медитацій, що саме допомагає їм сконцентруватися, які техніки та інструменти вони застосовують аби зупинити безконтрольний потік думок, та що їм це дає.
Нове призначення екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі викликало вкрай гостру реакцію офіційного Тбілісі. Чи міг Київ уникнути цього, і чи дійсно це є внутрішньою справою України?
10 травня 2020, 12:58 — Європейська правда — Юрій Панченко
Шокований наступом нацистів, Сталін був готовий запропонувати Гітлеру мир: Вячеслав Молотов під час зустрічі з болгарським послом звернувся до нього з проханням передати в Берлін пропозицію припинити бойові дії. Натомість Сталін був готовий віддати нацистам Україну і Білорусь.
9 травня 2020, 19:11 — Історична правда — Юрій Шаповал
Запропоновані стрічки – різні за жанрами і тематикою. Але всі вони сприяють розумінню кінематографа як мистецтва, розширенню світогляду і обговоренню важливих тем.
Численний пласт нашого суспільства визнає роль Кремля у розв'язанні Другої світової, але не збирається зводити українську Другу світову до конфлікту двох окупантів. (рос.)
9 травня 2020, 06:30 — Політика — Михайло Дубинянський
Чи буде курс "Основи сім'ї" в школах та за яких умов? Що змінять, а що залишать у курсі? Наскільки зміни суттєві та чи можна у такому вигляді викладати курс?
Відносно низький рівень смерті та захворюваності в Україні – викривлення статистики чи все ж таки наслідок своєчасних, хоч і хаотичних дій? Спробуємо розібратися.
Скандальна виборча кампанія у Польщі завершилася найнесподіванішим чином. Президентські вибори будуть проводитися "з нуля" та пройдуть в середині липня.
7 травня 2020, 18:23 — Європейська правда — Юрій Панченко, СТАНІСЛАВ ЖЕЛІХОВСЬКИЙ
"В січні ми з дітьми за програмою НУШ розпочали занурюватись в інформатику, що передбачає наявність інтернету й роботу з кюар-кодами. Тоді батьки остаточно зрозуміли, що гаджети у дітей мають бути, бо це потреба програми 2-го класу".