Статті

Закриття Британії: як Лондон мінятиме свою імміграційну політику

Мешканці ЄС та поза ним будуть відтепер зрівняні в правах, а пріоритетними групами іммігрантів у Британію названо науковців та інженерів.

Хабаровськ – дух свободи Нової України

Хабаровськ у 1917-1922 роках був ключовим центром "Нової України" – співмірної за площею до європейської України. Тут діяли потужна українська громада, школи, кооперація. А у 1930-х роках Хабаровськ став центром українізації Далекого Сходу.

Видалити TikTok: чому США хочуть заблокувати популярну китайську соцмережу

Китайська соцмережа TikTok лише за два роки впритул наблизилась до Facebook і Instagram, і тепер США прагне її заблокувати. В чому її феномен і які загрози вона несе.

Чи можна їсти плаценту?

Питання, яке змусить здригнутись багатьох, насправді, дійсно хвилює деяких молодих мам. А популярні блогерки навіть радять таку дивну процедуру.

Заручники страху. Найгучніші терористичні акти в історії України

"Українська правда" зібрала найбільш гучні українські події, які можна охарактеризувати як терористичні акти в цивільних обставинах. 

Сандармох та Розстріляне відродження. Чому Україні варто підтримати ув'язненого в Росії історика Дмитрієва

"Українська правда" попросила українських правозахисників розповісти про Юрія Дмитрієва, його роботу, переслідування і те, чому Україна має підтримати російського історика.

Михайло Глубокий: Культурні події втрачають актуальність та гостроту, коли відбуваються онлайн

Як взагалі може функціонувати культурна інституція у контексті економічної кризи, ми запитали у Михайла Глубокого, директора з розвитку фонду "Ізоляція" та креативної спільноти IZONE.

Гонка за емоціями: що не так із висвітленням у ЗМІ протестів у США

Що приверне більше уваги – велика група людей, що мирно протестує, чи всього лише кілька радикалів, які провокують поліцію та перетворюють мирну демонстрацію на хаос?

Чи заборонять авто із США? Спойлер – ні, але з'явиться чимало проблем

Відомство Арсена Авакова може сильно ускладнити життя імпортерам "битих" авто з США. Хто у цьому зацікавлений та до чого готуватись водіям?

"Зелений тариф" урізали. Що саме змінила Рада і кого це стосується

Верховна Рада урізала тарифи для виробників альтернативної енергетики, тепер вони зароблятимуть менше. Наскільки саме, і який це вплив матиме на галузь.

До школи з 1 вересня: який досвід роботи закладів освіти Україна вже може перейняти у інших країн

"Українська правда. Життя" вважає, що місяць до початку навчального року – вдалий момент, щоби проаналізувати закордонні моделі відкриття шкіл.

Свято європейської єдності: як ЄС узгодив план порятунку своєї економіки

"Ми це зробили! Європа сильна! Європа об’єднана!", – заявив президент Європейської ради Шарль Мішель. Після 4 днів та 4 ночей перемовин європейські лідери погодили план порятунку економіки ЄС.

Терорист в Луцьку. Хто взяв у заручники пасажирів маршрутки і як їх звільняли

Команда журналістів волинської мережі видання Район.in.ua зібрала і систематизувала для УП інформацію, яка відома про захоплення заручників у Луцьку. 

Автогонщиця: Коли була потреба в спілкуванні, я включала "Убер-Блек" і розвозила людей на своєму "Мазераті"

Чи завдала шкоди пандемія коронавірусу національному автоспорту, як проводили свій час на карантині гонщики з різних країн і де проходять тренувальні заїзди української команди перед гонками Дакар — про усе це і навіть більше Українська правда SOS розпитала у Інеси Тушканової.

Сировинного експорту – більше, нових технологій і малого бізнесу – менше. Що Україні треба міняти?

Чому Україні потрібна нова експортна стратегія, та з якими країнами Україні вигідніше налагоджувати торговельні стосунки на наступні 5 років.

Чому Україні потрібна Стамбульська конвенція, та що вона змінить

Немає в Украні даних щодо сексуального чи домашнього насильства вчиненого по відношенню до чоловіків чи дітей. Змінити ситуацію може Стамбульська конвенція. І тоді жертви домашнього насилля не будуть мовчати і терпіти, а навпаки, звертатимуться за допомогою.

"Сімейні" справи. Чи покарані та як живуть соратники Януковича

Історія покарання регіоналів почалася з перших березневих санкцій 2014-го, а згодом продовжилася небезуспішною боротьбою за їхнє скасування. Історія кожного з них все ще триває. "Українська правда" розповідає про кримінальні провадження колишньої верхівки країни.

Прем'єр-плагіатор: що загрожує кар'єрі "словацького Зеленського"

Чи може на чолі уряду або парламенту знаходитися людина, яка була помічена у плагіаті? Це питання, досить актуальне і для України, раптом постало й у сусідній Словаччині.

"Велике будівництво" Новака. Чому в Польщі затримали екскерівника "Укравтодору"

Новака підозрюють у корупції, яка нібито мала місце саме в Україні і саме в "Укравтодорі". Крім того, обшуки тривають і в Україні, де теж знайшли фігурантів справи. "Українська правда" розповідає те, що наразі відомо про справу.

Світлана Жаб'юк: Світ зараз найбільше потребує відповідальних лідерів, зокрема й у журналістиці

Як університет переживає карантин, як готується до нового навчального року та навіщо оновлює програми — ми розпитали у Світлани Жаб’юк, керівниці магістерської програми Школи журналістики та комунікацій УКУ.

Відпочинок по-албанськи: чого чекати від курорту, що пускає українців на море у пандемію

Цей текст точно допоможе комусь зробити вибір чи то на користь, чи то проти подорожі до країни гір та двох морів...

Півнячі бої – незаконне явище, яке популярне й в Україні

Про півнячі бої в Україні говорять мало. Офіційно вони заборонені. Штраф за жорстоке поводження з тваринами може сягати до 8500 грн. Можливий арешт до 15 діб.

Два із трьох: що дасть Україні прийняття частини законів з пакету НАТО

Чим важливо приведення до стандартів НАТО сфери оборонних закупівель, а також розвідки? В першу чергу – збільшенням рівня довіри до України та подальше зміцнення партнерства з Альянсом.

Сервіси для "розумного" будинку: що пропонують українські виробники

Над якими рішеннями для smart home зараз працюють українські компанії та чим намагаються здивувати світ. Огляд основних розробок. (рос.)

Вбивство Шеремета. Що відбувається зі справою, відкриті питання та відповіді

"Українська правда" підсумовує, що відбувається у розслідуванні станом на зараз та які питання залишаються до обох сторін. Публікуємо також інтерв'ю однієї з підозрюваних, Юлії Кузьменко, яка відповіла на наші запитання.

7 літніх страв з ягодами від Даші Малахової

У цій збірці мої улюблені рецепти з ягодами. Перевірені та смачнезні.

"Ти сумнівався у нашій політичній проституції?" Як нові плівки Вовка показали суддівську імперію влади

"Українська правда" прослухала "плівки Вовка". Якщо вони правдиві, стає очевидно, що скандальність ОАСКу – не доля і не збіг обставин, а справа рук його працівників.
подкаст

Подкаст "До попкорну з Анною Паленчук": Як створити першу в Україні базу сценарних ідей під час карантину?

Як написати бізнес-план: приклад структури

ЕП продовжує записувати найцікавіше з вебінарів для малого та середнього бізнесу від "Дія.Бізнес", Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge.

СРСР, який вони втратили

33,5% українців, опитаних КМІС в 2020 році, шкодують про розпад Радянського Союзу. 34% не схвалюють заборону комуністичної символіки. І ці солідні цифри турбують нашу громадськість нітрохи не менше, ніж кремлівські меседжі. (рос.)

Яке кіно зараз знімають в Украні: шість стрічок, які мають потрапити на екрани кінотеатрів

Як і в усьому світі, в Україні кіно поступово встає з летаргійного сну. Наразі в процесі виробництва – 22 проекти, що знімаються за кошт Державного агентства України з питань кіно.

Зе!кандидатка проти Кличка. Хто така Ірина Верещук

Про те, хто така Ірина Верещук та який політичний бекграунд заохочує її брати участь у мерських перегонах у столиці, розповідає "Українська правда". 
Реклама: