Статті

Фамотидин — черговий препарат, що не лікує коронавірус?

Попередні висновки учених вказали на ймовірність того, що пацієнти, які приймали "Фамотідін" під час лікування COVID-19, виживуть, — в два рази вища, ніж у інших.

Країна Йти та інші шедеври перекладу: як дії МОЗ створюють проблеми для України у світі

МОЗ за керівництва Степанова мимохідь визнав "країнами" ті території, які не мають такого статусу в жодній іншій європейській столиці.

Як український фільм "Анна" буде змагатися за "Оскар". Інтерв'ю з продюсером Ольгою Бесхмельниціною

"Українська правда. Життя" поговорила з продюсеркою фільму Ольгою Бесхмельниціною про шанси кінокартини у гонитві за престижну нагороду, роль зв'язків і поліпшення міжнародного іміджу України.

"Дійні корови" для олігархів та популістів: зміни в державних компаніях під загрозою

Держава досі володіє понад 3,5 тисяч підприємств та близько 10 млн га землі. Чимало було зроблено за останні роки для ефективного управління цим майном, але тривало це недовго. Що свідчить про "відкат" реформ?

Шанс для Москви: чому антикорупційні протести у Болгарії несуть загрозу для України

20-й день поспіль у Болгарії не вщухають масштабні антивладні протести. І передумов для їхнього завершення поки немає. Ситуацію не заспокоїла навіть відставка чотирьох міністрів.
інтерв'ю

Глава виборчого штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко: У нас немає політтехнологів. Ми собі самі технологи

Про те, як найбільша українська партія готується до місцевих виборів, ми поговорили з головою "Слуги народу" і керівником центрального виборчого штабу Олександром Корнієнком. 
подкаст

Подкаст "До попкорну з Анною Паленчук": Говоримо з Надією Парфан про першу в Україні стрімінгову платформу Takflix

Чому кадри з Олімпіади-2012 не доводять запланованість коронавірусу?

Крім того, пандемія не могла бути запланована, бо десятки незалежних один від одного дослідницьких інститутів довели, що вірус COVID-19 виник внаслідок природної мутації.

Перші залізниці і перші залізничні катастрофи в Україні

Перші залізниці на сучасній території України з’явилися протягом 1860-х років – це була залізниця із Відня через Краків до Львова і Чернівців. На Наддніпрянщині перші колії поєднали Курськ із Харковом, Києвом і Одесою. В кінці 1860-х років сталися і перші залізничні катастрофи, про які я Вам і розповім.

Польське переформатування: чого очікувати Україні від оновлення уряду у Варшаві

Відразу після виграних президентських виборів польська влада анонсувала масштабне оновлення уряду. Що зміниться і що це означає для України?

Фінальна шістка: хто може очолити "Укрзалізницю"

На посаду головного залізничника претендують чотири українці і два іноземці. Хто потрапив до списку кандидатів та який у них управлінський досвід?

Любов на війні: три історії про стосунки на все життя

Свої історії кохання "Укранській правді. Життя" розповіли старший бойовий медик роти Ірина Стогній, медсестра Анна Корницька та снайпер Юлія Матвієнко.

Андрій Римарук про перемир'я: у тих, хто пише про зраду в Facebook, немає повного розуміння, що відбувається насправді

Щоб прояснити ситуацію на Донбасі та дізнатися про настрої на фронті щодо чергового "режиму тиші" та баталій у Фейсбуці, "Українська правда" поговорила з менеджером благодійного фонду допомоги армії "Повернись живим", колишнім військовим Андрієм Римаруком.

Чому Біл Гейтс не міг запланувати другу хвилю коронавірусу?

Друга хвиля пандемії є вірогідною, зокрема в Україні, але наразі немає жодних підстав припускати, що за кількістю інфікованих вона буде більшою, ніж перша.

Світові бренди масово відмовляються від реклами у Facebook: як бойкот вдарить по імперії Цукерберга

Майже місяць у світі триває рекламний бойкот соцмереж Facebook та Instagram. Учасники протесту вимагають Stop Hate for Profit. Що це значить, чому почалося, чи продовжиться та як вплине на компанію?

Обрізання Варшави: як у Польщі хочуть послабити опозиційно налаштовану столицю

Що робити партії влади, якщо вона не в змозі перемогти у столиці? Така проблема є актуальною і для польської влади – і там уже знайшли рецепт її вирішення.

Богдан Гудь: Волинь перед Волинню

Де шукати причини Волині-1943, у чому різниця між українсько-польським конфліктом у Галичині та на Волині та чи тільки УПА була "організатором" Волинської трагедії – "Локальній історії" розповів Богдан Гудь.

Від розсольника в яслах до переповнених груп і майданчиків "часів СРСР": проблеми дитсадків очима матерів

Матері, діти яких відвідують українські садочки, переважно незадоволені якістю харчування, станом приміщень та майданчиків, забезпеченням навчальними матеріалами та всім тим, що потребує регулярних фінансових вливань.

"Діра" в бюджеті – 300 мільярдів. Чи зможе уряд профінансувати такий дефіцит

Дефіцит бюджету сягнув рекордного значення за останні п'ять років. Що зараз відбувається з його фінансуванням, які ризики є для країни та що заважає Мінфіну проводити зважену боргову політику.

Нові райони України: 15 відповідей на поширені запитання

"Українська правда" вирішила розібратися з найпоширенішими запитаннями щодо нового районування та дати на них відповіді.
подкаст

Подкаст "Кляті питання": Яким буде ринок азартних ігор в Україні?

ПОДКАСТ: Чи ефективна фітотерапія та в яких випадках вона може зашкодити? Пояснює науковець

Чи дійсно деякі трави мають лікувальні здібності? Які рослини стали давно відомими нам ліками? У новому епізоді подкасту "Температура нормальна" про трави та фітотерапію розмовляємо з ботаніком та кандидатом біологічних наук Олексієм Коваленком.

Епідемія в соцмережах. Як "кліпове мислення" і постправда впливають на розвиток пандемії

Чому коронавірус похитнув віру у всесилля технологій і які особливості людського сприйняття відповідають за наші помилки і забобони? (рос.)

300 кілометрів велосипедом вздовж річки, яку відучили впадати в море. Мандрівка на вихідні

Давно я хотів побачити виток Ірпіня, а тут син саме склав ЗНО, тож, не довго роздумуючи, ми нав'ючили велосипеди сумками з провіантом, наметом, спальниками, газовим балоном з пальником і гайнули – у такий спосіб відмітити його завершення школи.

За якими правилами відбуватимуться місцеві вибори. Пояснюємо

Рух ЧЕСНО підготував огляд найсуттєвіших змін, аби пояснити виборцям і місцевим політикам, за якими правилами відбудуться вибори восени 2020 року.

Власниця шлюбної агенції: Люди побоюються вступати в стосунки, бо не знають, чи зможуть себе завтра забезпечувати

Як нова онлайн-реальність у часи економічної кризи відбила бажання людей починати нові стосунки, Наталя Коваль розповіла в інтерв’ю Українській правді SOS.

Кого атакує РФ: що показав "російський" звіт британської розвідки

Як російські спецслужби діють у західних країнах, і як їм протистояти? Відповіді на ці питання отримала Британія, опублікувавши спеціальний звіт парламентського Комітету з питань нацбезпеки.

Бій за "Дніпро": як "кіберспортсмени" обіграли бізнесменів із списків Forbes

Серед претендентів на столичний готель були Тігіпко, Столар, Новинський, Dragon Capital, молодший Черновецький та інші відомі бізнесмени. Утім ніхто з них не зміг перебити ставку інвесторів із сфери кіберспорту. Як це сталось?

Реформи ціною 600 млн євро: що пообіцяв у Брюсселі прем'єр Денис Шмигаль

ЄвроПравда з'ясувала умови, за яких ми отримаємо гроші ЄС, а також переконалася, що Брюссель не закриє очі на порушення Угоди про асоціацію…

Альтернатива морю в Україні: озера, ріки, водоспади та каньйони на яких варто відпочити

Своїми улюбленими місцями з "Українською правдою. Життя" поділилися Валерія Микульська, Марія Себова та Дмитро Слинько.
репортаж

Стрітфуд по-пирятинськи та "Королева бензоколонки". Чим живе столиця біляшів

Як це – жити біля траси на Полтавщині та за 60 років жодного разу не потрапити в рідне село на Тернопільщині? Чим знамениті пирятинські біляші? І звідки тут кращі тульські пряники? Репортаж з культового базару на трасі M-03. (рос.)

Не дійшов десять метрів до ліжка, знепритомнів. І це вже на очах у дружини — чоловік з Київщини, який хворіє на COVID-19

"Українська правда SOS" поспілкувалась з Ігорем, який переносить хворобу найважче і вже більше місяця госпіталізований у лікарні.
Реклама: