За останні роки особливого розмаху набули нападки на український синьо-жовтий прапор з різними вигадками та фантазіями щодо його історії та змісту, де основний акцент робився на ніби "невідповідному" порядку кольорів.
2 вересня 2020, 12:33 — Історична правда — Андрій Гречило
COVID-19 та навчання в умовах карантину – не єдина проблема для багатьох українських сімей. Значна кількість родин живуть за межею бідності. Грошей часто не вистачає навіть на найнеобхідніше, не те, щоб зібрати дитину до школи.
2 вересня 2020, 10:26 — Життя — Наталія Рудніченко
Чи готова IT-галузь до зміни правил оподаткування, чому депутати взялися за це питання саме зараз, як Україна конкурує за таланти з країнами-сусідами та чи варто чекати на колони з автобусами спеціалістів з Білорусі?
2 вересня 2020, 10:10 — Економічна правда — Всеволод Некрасов
"Українська правда" попросила чотирьох дружин кримських політв'язнів розповісти про дитинство на півострові. Про життя дітей після того дня, коли ранковий "візит" правоохоронців забрав з дому чоловіка і батька.
2 вересня 2020, 06:30 — Політика — Ольга Кириленко
Як змінився ринок нерухомості одного з найпопулярніших туристичних напрямків України, чому іноземці прагнуть мати квартиру у Львові і як онлайн-оглядини дозволяють ріелтору працювати в ізоляції.
1 вересня 2020, 16:30 — Українська правда SOS — Тетяна Мерцалова
Більшість українських школярів розпочинають навчальний рік у школах за партами, а не дистанційно. І все ж навчальний процес дуже відрізнятиметься від звичного – через пандемію COVID-19 діятимуть карантинні обмеження.
1 вересня 2020, 13:17 — Життя — Українська Правда. Життя
Після коронавірусної хвороби може випадати волосся? З цим питанням в рамках спецпроекту "Запитай Життя" ми звернулись до трихолога та дерматолога Кузьми Хобзея.
1 вересня 2020, 11:00 — Життя — Наталія Бушковська
У ході нашого інтерв'ю Мустафін аналізує нинішній стан інформаційного простору в Україні, пояснює, чому телеканали, які наближені до Медведчука і Порошенка "перетворюються на гетто", роздумує, чому Тимошенко не потрапила в другий тур виборів президента та безапеляційно критикує комунікацію Офісу президента.
Постанова Кабінету міністрів, яка запровадила чотири рівні епідеміологічної небезпеки в країні, насправді не передбачає встановлення кордонів усередині країни.
31 серпня 2020, 18:00 — Українська правда SOS — Валерія Іванова
Польська політична система очікує на переформатування. Про створення власних політичних сил оголосили політики, що зайняли друге і третє місця на останніх виборах – Рафал Тшасковський та Шимон Головня.
31 серпня 2020, 16:38 — Європейська правда — Юрій Панченко, Станіслав Желіховський
У коридорах Національної опери України панує тиша. Театр не працює з березня: в червні тут спробували відновити балетні класи і репетиції, але через два тижні знову відправили трупу у відпустку. (рос.)
Два члени НАТО балансують на межі відкритого військового протистояння. Причиною конфлікту стали спроби видобутку газу в акваторії Егейського моря, яку і Греція, і Туреччина вважають своєю.
31 серпня 2020, 10:19 — Європейська правда — Ілія Куса
УП вдруге після звільнення зустрілася з колишнім полоненим, аби запитати, чим живе на свободі та спробувати подивитися на події останніх місяців очима людини, яка п’ять років була відірвана від українських реалій, дізнатися, як змінилась Україна за час полону та на які ключові події він звертає увагу зараз.
31 серпня 2020, 06:30 — Політика — Тетяна Катриченко
Попри "лінивість" останнього місяця літа українські музиканти не збавили активність. Репери доводили, що живі і сповнені сил, а рокери ставали на захист білоруських протестувальників. Напередодні Дня незалежності нарешті нагадав про себе і "головний гурт країни".
До початку зйомок Антоніна займалася дубляжем, знімалася в епізодичних ролях, раніше – працювала у Київському театрі ляльок, але мрія про кіно завжди була у пріоритеті.
Добігає кінця перше – і, цілком ймовірно, не останнє – пандемічне літо. Літо, проведене Україною і світом в умовах нової норми і яке дозволяє зробити відповідні спостереження і висновки. (рос.)
29 серпня 2020, 06:30 — Політика — Михайло Дубинянський
Ви помічали коли-небудь на вулицях свого міста дивні металеві шапочки? Це могли бути залізничні костилі. Наш читач поцікавився, яку функцію вони виконують та чому видніються на дорогах.
Алан Ліхтман розповів "Українській правді", що спільного у землетрусів і президентських виборів, чому його ненавидять політичні аналітики, в якому випадку його прогноз щодо перемоги Джо Байдена над Дональдом Трампом може виявитися помилковим. А також порадив українцям знайти свого історика, який підбере "ключі" до кабінету президента на Банковій.
Раніше ми розповідали про важливість партнерських стосунків між учнями та вчителями. Нині поговоримо про те, як закласти фундамент для їх встановлення.
Центр контролю та профілактики захворювань Сполучених Штатів (CDC), країни, де, за словами Кравчука, винайшли прилад, не має у своїх протоколах лікування та рекомендаціях для запобігання від COVID-19 ніяких озонових приладів. Також його немає у рекомендаціях ані МОЗ України, ані Всесвітньої організації охорони здоров'я.
27 серпня 2020, 17:35 — Українська правда SOS — Валерія Іванова
Парламентські вибори у Чорногорії можуть стати початком реваншу сил, що підтримуються Росією. А вся виборча кампанія пройшла на тлі протестів проти закону про свободу віросповідання.
27 серпня 2020, 16:44 — Європейська правда — Наталя Іщенко
У 1924 році ЦК РКП(б) приймає рішення звільнити з ув'язнення архієпископа Яна Цепляка, який на той час залишився єдиним римо-католицьким ієрархом в Радянському Союзі, та вислати його до Латвії.
27 серпня 2020, 16:32 — Історична правда — Микита Сорокін