Статті

Кіпр, Іспанія та Ізраїль. Три історії українців на карантині

Пригадаємо, з чого починалася пандемія COVID-19, та розповімо про те, як коронавірус змінив життя українців на Кіпрі, в Іспанії та Ізраїлі.

Революція від Джонсона: як британська економіка має одужати від коронакризи

Пандемія завдала потужного удару по економіці Британії. Втім, в уряді Її величності впевнені: прагнення стати "чемпіоном вільної торгівлі" має повернути країні її економічну велич.

Від чого залежить наша самоідентифікація, і чому це важливо розуміти кожному

То хто ж ми, ким себе вважаємо та як змінюємося? Спробуємо розібратися.

"Мотор Січ" як каталізатор: коли Україна буде контролювати іноземні інвестиції

Кейс з покупкою запорізького підприємства показав слабкі місця України в законодавстві. Що необхідно зробити для дієвого контролю іноземних інвестицій, захисту національних інтересів та уникнення тиску на бізнес та інвесторів – з іншої сторони.
інтерв'ю

Ігор Палиця: Коломойський не женеться за грошима так, як Порошенко

В інтерв'ю УП читайте про становлення Ігоря Палиці в ролі бізнесмена, умови його партнерства з Ігорем Коломойським, перехід в політику, та плани увійти в історію.

Помста угорцям та українцям: від безладу на кордоні до нового конфлікту з Будапештом

Останні події лише підтверджують імідж України як держави, що не цінує людей і підтасовує аргументи на міжнародній арені...

Історичні рішення, вироки та атаки. Чим запам'ятався перший рік Антикорупційного суду

Ми спробували проаналізувати перші рішення Антикорсуду і процес його роботи загалом. 

Найважче мені було емоційно зрозуміти, що я хвора на коронавірус: історія івано-франківчанки, яка перехворіла на COVID-19

Про чотиригодинні черги біля поліклініки, відсутність ліжко-місць у лікарні та емоційні переживання.

Курс на протекціонізм: чи може локалізація врятувати українських виробників

Ухвалений у першому читанні Верховною Радою законопроєкт про локалізацію в держзакупівлях здійняв хвилю дискусій щодо доцільності підтримки національної промисловості. Чи насправді подібні кроки можуть бути корисними для економіки країни?

На користь Ізраїлю та на шкоду Кремлю: що записав Трамп у "мирну угоду" Сербії та Косова

Чи виявиться вдалою спроба Дональда Трампа примирити Сербію та Косово? Чому зустріч у Вашингтоні двох балканських лідерів так занепокоїла РФ? І чому від неї виграв в першу чергу Ізраїль?

Чому багатьом дітям не подобається математика та як це виправити

"Українська правда. Життя" розпитала трьох вчителів, як зацікавити дітей математикою.

Найдовше перемир'я на Донбасі. Чи воно існує насправді

З 27 липня на Донбасі діє режим припинення вогню. Офіс президента звітує: на фронті від початку перемир'я немає пострілів на ураження та бойових втрат. Військові переконують: тихо було лише шість днів. Місцеві жителі у перемир'я не вірять, у страху жити втомились.

Синдром неспокійних ніг, хронічної втоми та ще 5, про які варто дізнатися

Є дуже серйозні синдроми, які можуть загрожувати життю та потребують дуже серйозного лікування. А є такі, які дозволяють жити звичайним життям. Ми відібрали сім, про які вам точно варто дізнатися.

Що не так з національною елітою України. Дискутують Юлія Мостова, Олександр Ройтбурд та Андрій Баумейстер

У липні 2020 року "Українська правда" у партнерстві з CEO Club заснувала Editor's club – інтелектуально-дискусійний клуб, мета якого – формування культури діалогу та підтримка незалежної журналістики. УП публікує конспект із закритої зустрічі.
подкаст

COVID-19 спрацював як аудит: Якою буде медицина після карантину?

Серіали вересня-2020: "Монстр з Мартфу", "Партизан", "Я ненавиджу Сюзі" та ще 4 новинки

Ці серіали варто подивитися у вересні 2020 року. Нагадуємо, що така добірка виходить кожну першу суботу місяця.

Живє Бєларусь!

Протести в Білорусі – несподіванка. Саме так сприйняли події після президентських виборів більшість українців. Це такий собі Фенікс, який з'явився з попелу і мав би зникнути в нікуди. 

Андрій "Дизель" Яценко: Продюсер премії "Еммі" зв'язався з нами і запропонував номінувати наш вертикальний концерт

Як народилася концепція вертикальних концертів та чому нею зацікавилися продюсери головної телевізійної премії США "Еммі".

Отрута для Путіна: що змінює замах на Навального у відносинах Росії та Заходу

Досі з Берліна та Парижа лунали доволі стримані заяви про "діалог із Путіним". Однак за останні дві доби відбувся тектонічний зсув...

Ця історія — висновок для моєї еміграції з СРСР — Андрій Кричак про побиття Медведчуком у 1973

Андрію Кричаку 62 роки і він мешкає в найменшому американському штаті Род-Айленд з 1990 року. За його словами, 48 років тому його побив чинний нардеп фракції ОПЗЖ Віктор Медведчук

Нацбанк не змінив облікову ставку попри відсутність прогресу з МВФ: як це вплине на економіку

НБУ зберіг облікову ставку на рівні 6% річних. Чи не є рішення регулятора занадто оптимістичним, і як це може вплинути на фінансову стійкість країни.

Ірен Роздобудько, Любов Якимчук та ще 5 відомих донеччан та луганчан про те, за чим вони сумують і куди хотіли б повернутися

"Українська правда. Життя" розпитала акторку головної ролі "Забутих" Марину Кошкіну, письменницю Ірен Роздобудько та інших відомих донеччан та луганчан про те, за якими місцями вони сумують найбільше і куди хотіли б повернутися.
Фоторепортаж

НЛО, ядерні ракети і космічне сміття. За чим стежить засекречена база РЛС поблизу Мукачева

Чому без спирту не змогли засікти ворожу боєголовку? Яка потужність у суперкомп'ютерів 40-річної давності? Що розповідають військові про НЛО? Як шукали зниклий супутник Січ-2 та передбачили бомбардування Югославії? Репортаж з Закарпаття

Позбутися Саакашвілі: чим важливі для України вибори у Грузії

"Грузинська мрія" керує країною вже 8 років – і багато виборців просто від неї втомилися. Це дає шанси Саакашвілі на повернення у грузинську політику.

Роман Ясіновський: Життя — воно таке: сьогодні ти зірка, а завтра — дірка

Актор під час карантину не впав у відчай, а почав працювати водієм у поштовій службі — вночі сидів за кермом, а вдень обмірковував сценарій свого короткометражного фільму.

Опанувати Tik Tok, проводити опитування в Instagram, вести блог: три вчительки про те, як навчатись навчаючи

Історії Алли Євтушенко, Ольги Букрєєвої та Ірини Сосніної – дуже переконливий приклад того, що тяга до постійного розвитку та самовдосконалення – це те, що відрізняє справжнього педагога від інструктора чи лектора.

Припинити незаконне будівництво: як діджиталізація може змінити українські міста

Публічність для забудовника стане беззаперечною умовою, а чиновники не зможуть з якогось "темного кутка" за гроші надавати дозвіл або вводити в експлуатацію об’єкт.

В кінотеатрах у вересні: "Таємничий сад", "Кендімен", "Історія Девіда Копперфілда" і ще три фільми

Шанувальникам кіно пропонують деякі з найбільш очікуваних вітчизняних прем'єр і екранізації британської класики. (рос.)
інтерв'ю

Руслан Марцінків: Я не змінив своєї думки – гей не може бути патріотом

Впродовж 30-ти хвилинної розмови Руслан Марцінків розповідає про те, як працює з виборцями, роздумує чи церква і держава мають бути роз'єднаними, та переконує, що геї не можуть бути патріотами. 

Фітнес-тренерка: До карантину вважалося, що головне — це фігура. Тепер люди розуміють, що найважливіше — це імунітет

Анжеліці 47, вона вже сімнадцять років поспіль займається спортом по три години на день, створює власне онлайн-шоу "Перевтілення" та тренує групи в офлайні.

Школа, осінь та COVID-19: як зміцнити імунітет дитини. 8 порад медичних експертів

"Українська правда. Життя" запитала у медичних експертів платформи "Науковий метод" від INSCIENCE, як укріпити імунітет дитини, що справді є дієвим згідно з науковими дослідженнями, а яких міфів про зміцнення здоров’я варто вже позбуватися.

Проти НАТО та санкцій: чи загрожує Чорногорії розворот до Росії

Переможцями чорногорських виборів стали сили, які обіцяли скасувати членство країни у НАТО, відмовитися від санкцій проти РФ та зберегти домінуюче положення Сербської церкви.
Реклама: