Статті

Чому скандальний наступник Меркель підтримав перспективу членства України у ЄС?

У відносинах України та Німеччини може розпочатися нова ера. Принаймні, якщо вірити заявам Арміна Лашета...

Українка ромського походження Зола Кондур: Не розумію, у чому моя "інакшість"

Публікуємо розмову з Золою Кондур. Ми поговорили про дискримінацію за етнічною ознакою, міфи та стереотипи, якими "обросли" роми, та роботу над руйнуванням бар'єрів.

Рятувальні "трійки". Як Зеленський бере Раду під зовнішнє управління

Про те, як олігархи руйнують фракцію президента, як він каратиме відступників, для чого спілкується із Юлією Тимошенко, до чого призведе протистояння спікера Разумкова і його заступника Стефанчука та що за владні "трійки" будуть втілювати програму Зеленського, читайте у статті УП. 

Не лише острівна Британія: як Brexit вплинув на кордони в Європі

На які поступки Євросоюзу пішла Британія, щоби зберегти контроль над Гібралтаром? І що це означає для України?

Стокгольмська поразка Коломойського: як Україна відбила позов у $6 млрд

Виграшне для України рішення було ухвалене арбітрами одноголосно. Його підтримав навіть арбітр, призначений Коломойським та Боголюбовим.

Змова трейдерів чи нафтові рекорди: Чому зростають ціни на пальне

Вартість нафти оновила річний максимум. Як це позначиться на цінах на пальне для українських водіїв?

Я намагалась вилікувати рак альтернативними методами. Історія онкоодужавшої

Юлії Балан – 31 рік. Вона психолог за освітою, працює в музичній компанії керівником відділу реклами. Юлія перемогла рак кишківника на 4 стадії.

Виклики близького майбутнього: як ЄС хоче регулювати штучний інтелект

ЄС готується регулювати сферу штучного інтелекту. Очікується, що технології штучного інтелекту (ШІ) спричинять значне зростання продуктивності та допоможуть розв'язати багато соціальних викликів, від діагностування хвороб до мінімізації негативного впливу на довкілля.

Джон Коен: Ще за життя побачимо атаку нових вірусів, і це станеться швидше, ніж ми думаємо

Джон Коен розповів "Українській правді" про ковідний світ, який буде відчинятися, зачинятися і знову відчинятися залежно від поведінки вірусу, ефективність вакцин проти COVID-19, політизовану російську вакцину "Sputnik-V", а також про те, чому не варто боятися мутацій коронавірусу. 

Спецслужба без меж і контролю: що не так із законопроєктом про СБУ

Схоже, що Служба отримала карт-бланш на будь-які дії заради захисту цілісності та суверенітету України...

Минуло три роки: як змінилась зарядна інфраструктура для електромобілів

Чи встигає електрозарядна інфраструктура в Україні за темпами росту ринку електрокарів і світовими трендами, та як самому встановити зарядну станцію вдома.

Вірю – не вірю: 10 стереотипів про мусульман

Зібравши найбільш поширені стереотипи про мусульман, ми попросили прокоментувати їх голову правозахисної організації "Разом із законом" Вікторію Нестеренко та документальну фотографку й фотожурналістку Аліну Смутко.
інтерв'ю

Гаррі Каспаров: Росія Путіна – динозавр з величезним тілом і маленьким мозком

В інтерв'ю "Українській правді" Гаррі Каспаров розповів про радикалізацію в США, про те, як діє російська політична агентура по всьому світу, про ідейне розходження з Навальним, і про те, коли переосмислення того, чий Крим, повернеться в російський порядок денний. (рос.)

Що заробили держбанки та як Коломойський програв у Стокгольмському арбітражі: підсумки тижня для ДП

Щотижня команда аналітиків-консультантів з питань корпоративного управління готують для ЕП дайджест про головні події в житті державних підприємств. Що важливого сталося 1-5 лютого?
подкаст

Санкції – це теж цивілізований шлях: Чому Зеленський ввів санкції проти каналів Медведчука?

Лижі: як підготувати дитину до відпустки та чемпіонства

"Українська Правда. Життя" розбирає тему навчання дітей лижному спорту з інструктором Михайлом Бойчуком, лікарем-фізіотерапевтом Артемом Згурським і професійним біатлоністом Сергієм Седнєвим.

Наш острів Елліс

"У мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?" – ця репліка Зеленського, яка прозвучала в розмові з журналістом HBO і для чогось адресована новому американському лідерові, запам'ятається надовго. (рос.)

Сім книжок для стимулювання емоційного інтелекту і повернення драйву

Успішний бізнес приносить не тільки гроші, а й емоційне задоволення та драйв – власнику, співробітникам і бізнес-партнерам. Разом з книжковою платформою Yakaboo ЕП підготувала добірку книжок, які розкривають питання емоційного інтелекту в роботі та бізнесі і дають дієві поради.

Серіали лютого-2021: "Вбивства в Пембрукширі", "Люпен", "Постоялець з космосу" та ще 4 новинки

Цього місяця більшість з поданих серіалів мають комедійний аспект – певно, гумор рятує в післясвятковий і післякарантинний час.

Геннадій Грозний: правителі, яких ми заслужили

Чому смерть регіонального політика викликала такий спалах інтересу в інтернеті, і що цей інтерес означає для сьогоднішньої і майбутньої України – розберемося в даному матеріалі. (рос.)

Приниження замість примирення: як візит Борреля до Росії став історією ганьби ЄС

Пресконференція Борреля і Лаврова була схожа на театр абсурду, де навіть двічі прозвучала фраза "а у вас негрів лінчують".

"Америка повернулася!": Джо Байден окреслив напрямки своєї зовнішньої політики

"Ми відновимо наші альянси і знову будемо взаємодіяти зі світом. Не для того, щоб подолати вчорашні кризи, ні – а щоб побороти сьогоднішні та завтрашні".

Жовто-синім по білому: 25 років антарктичній станції "Академік Вернадський" у світлинах і спогадах

6 лютого 1996 року о 18.45 над колишньою британською станцією "Фарадей", а відтак українською "Академік Верандський", був урочисто піднятий жовто-блакитний прапор.

Як зміниться курс долара-гривні, мінімальна зарплата і тарифи. Прогноз уряду до 2024 року

Потоку труба? Як Україна працює у Німеччині для зупинки Nord Stream-2

репортаж

Україна в мініатюрі. Як створюють один з найбільших макетів у Європі

Навіщо витрачати час і мільйони на бутафорний світ в країні, де падає ВВП і йде війна? Чому суспільству варто повчитися у моделістів? І де поліцейські допомагають п'яним? Репортаж УП з майстерні мініатюр

Між Обамою та Трампом: що формуватиме зовнішню політику США та ставлення до України

Промова Байдена у Держдепі може дати відповідь, чим на практиці стане анонсована новим президентом концепція "дипломатії для середнього класу".

Чим, крім грошей, можна допомогти онкохворим дітям. 6 ініціатив

"Українська правда. Життя" розпитала у благодійних фондів, які опікуються дітками, хворими на рак, як, окрім грошей, ще можна допомогти. Тут шість ініціатив до яких ви можете долучитись і навіть врятувати чиєсь маленьке життя.

В країні енергетична криза, вугілля не вистачає, регулятор попереджає про аварію. Що відбувається?

Якою є ситуація з вугіллям наразі, хто допустив виникнення енергетичної кризи та чи варто населенню готуватися до віялових відключень.

Супермаріо у прем'єри: чи зможе "рятівник євро" вивести Італію з політичної кризи

Кандидатура Маріо Драгі на посаду прем'єра Італії стає останньою спробою уникнути вкрай небезпечних за доби пандемії дострокових виборів.

Будівельний трикутник: як Кличко, громада Києва та Stolitsa Group вирішують проблему "Аркади"

Після банкрутства "Аркади" тисячі громадян, які інвестували у зведення житла підконтрольними банку фірмами, залишилися ні з чим. Чи знайде влада вихід?

Третє "Скажене весілля", байопіки про Девіда Боуї та Марі Склодовську-Кюрі + ще три фільми лютого

Фільми лютневого репертуару присвячені переосмисленню класичних історій і мотивів. Тут є все: від нової екранізації знаменитого роману до чергової спроби визначити ступінь відповідальності вченого за наслідки його досліджень.
Реклама: