Статті

Талібан та Крим: що стоїть за підтримкою російської анексії урядом талібів

Згадки про Крим були потрібні уряду талібів для погроз на адресу сусіднього Пакистану, війна з яким поступово стає неминучою.

Підтримка та санкції: як Джо Байден планує просувати демократію у світі

Саміт задля розвитку демократій є частиною передвиборчих обіцянок Джо Байдена, а після подій 6 січня він став необхідністю також для США.

"Якщо продавати напряму – будуть розлітатися, як гарячі пиріжки". Як український автогаджет Carsifi зібрав понад пів мільйона доларів ще до запуску

Компанія українського програміста зібрала на Kickstarter та Indiegogo більше мільйона доларів. Проте це дцже непростий шлях. Як це вдалось зробити Carsifi, що у них за продукт, та чим їхній досвід корисний для початківців-підприємців.

"Тисяча Зеленського": як отримати гроші за COVID-вакцинацію та де їх використати. Інструкція

Президент Володимир Зеленський анонсував, що українці, які отримали дві дози щеплення проти COVID-19, зможуть отримати по тисячі гривень. На такі виплати держава вже виділила 8 млрд гривень – відповідні зміни були внесені у бюджет 2021 року.
репортаж

Без п'янчуг і з рецептами 1982 року. Як працює найстаріша у Харкові "Пельменна"

"Українська Правда" побувала в культовому закладі та дізналася про секрет його довголіття. (рос.)

Ердоган під тиском проблем: чому турецька влада стрімко втрачає популярність

Обвал національної валюти, інфляція, яка може сягати 58%, протести та падіння рейтингів влади. Все це – про виклики, які постали перед Туреччиною.

Німеччина після Меркель: як працюватиме уряд Шольца та чого чекати Україні

Якою буде політика нового уряду Німеччини? На яку допомогу Берліна може розраховувати Київ і як уряд Шольца готовий діяти у разі нової агресії з боку РФ?

Трофеї антикорупційного фронту. Чого досягли і які уроки вивчили антикорупційні органи

Ми уявили антикорупційні інституції лицарями, зібрали кількісні та якісні "трофеї" кожного органу та поєднали їх із результатами власного дослідження спроможності, управління та взаємодії цих органів, щоб виявити, наскільки лицарі антикорупційного фронту готові до подальшої боротьби.

"Не можу отримати оргазм": чому в жінок виникає аноргазмія і як її подолати?

"Українська правда. Життя" вирішила розібратися, чому у жінок виникає аноргазмія і як її подолати.

Схеми на 140 мільярдів: як бізнес ухиляється від податків із зарплат

Зарплати в конвертах, виплата винагороди через дивіденди та працевлаштування ФОПів. Які схеми використовує бізнес для зменшення податкового навантаження?
Відео

Святкування, якого "не було". Яких гостей ювілею Єрмака приховав президент? 

З цього матеріалу ви зможете зробити висновки, наскільки слова перших осіб держави відповідають дійсності, у чому саме неправдивими виявилися пояснення, які Офіс президента надав одразу після виходу першого розслідування.

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Грудневе дежавю: грошей на всі видатки в бюджеті може не вистачити

Як і чому депутати значно ускладнили життя Міністерству фінансів наприкінці року та як це позначиться на державному бюджеті.

30 сходинок на вершину слави: як Олексій Сундієв з інвалідністю став найкращим "мушкетером" світу

Олексій Сундієв мав отримати диплом Луцького політехнічного інституту й стати інженером-електриком.

Мільярд дерев, президентський університет і "Активні парки". Як виконують проєкти Зеленського

З цього тексту ви дізнаєтесь, чому мізерний відсоток висадки "зеленого мільярду" не є зрадою, хто надихнув президента на повсюдне будівництво спортивних парків і що може знадобитись для вступу в президентський університет.

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.

Канцлерка ЄС: як Ангела Меркель зробила Німеччину лідером Європи

Ангела Меркель стала втіленням німецького лідерства у Європі. Лідерства, яке залежало від особи канцлерки не менше, аніж від економічної могутності Німеччини.

Покоління Зе: народжені при президентові Зеленському отримають по 20 тисяч євро. Як це буде?

Президент Володимир Зеленський ініціював створення Фонду майбутніх поколінь. Хто, коли та скільки отримає від держави і чи вистачить грошей для реалізації ініціатив влади?

COVID-19 у домашніх улюбленців: небезпека, симптоми та чи можна заразитися

"Українська правда. Життя" разом з українськими ветеринарами Олександром Сергієнко і Аліною Коваленко та західними експертами шукала відповіді на запитання про те, як саме коти та собаки хворіють на COVID-19.

Два агенти, генерал-майор і чеченський доброволець. Що приховує справа "крота" СБУ Валерія Шайтанова

Минуло більше ніж півтора року, і про одне з найгучніших викриттів більше не згадують. Досліджуючи матеріали слідства, "Українська правда" побачила в них дещо іншу історію. 

"Очищення" Австрії: як корупційний скандал змінив уряд та партію влади

Наймолодший канцлер в історії Австрії остаточно йде з політики. Слідом за ним посад позбулися й близькі до нього міністри.

Польща сперечається за родинні цінності: чому створення Інституту сім'ї розкололо суспільство

Польська влада хоче створити інститут, що опікуватиметься питаннями родини. Чому цей крок ще більше посилює розкол у суспільстві?

Чи відмовиться Україна нарешті від небезпечного азбесту?

Чому Україна ніяк не може відмовитись від використання у будівництві шкідливого мінералу, який уже давно заборонили в ЄС і ще 70-ти країнах, та як цей процес гальмує казахське лобі.

Що там у кіно: "Вестсайдська історія" Спілберга, "Із зав'язаними очима" Дроня, "Хід короля" Шольца і ще 3 фільми грудня

Грудневий репертуар надає глядачам можливість побачити нові кінематографічні прочитання класичних творів та одне із найпримітніших екранних відображень вітчизняної сучасності.

Ліцензія на харківські фальсифікації. Як Терехов переміг на виборах мера

Історія, про яку йтиметься у цьому матеріалі, почалася з минулорічних виборів у Харкові. Після них переможець де-факто так і не почав виконувати своїх повноважень, а Ігор Терехов, по суті, очолив місто та отримав фору для своєї виборчої кампанії.

"Боялася бути покараною". Дві історії про домашнє насильство та як від нього врятуватися

У цьому матеріалі розповімо про досвід Марини та Насті, які потерпали від насильства у стосунках. Також проконсультувалися із психологами Оленою Кальною-Данилюк та Андрієм Фоменком щодо того, як розпізнати насильство та правильно діяти в такій ситуації.
подкаст

Співвласник бару "Хвильовий" про напад на заклад: Це конфлікт з бандитами, які подають його як ідеологічний

Держплани на гроші від дивідендів та приватизації, Президент про розділення "Укрнафти": підсумки тижня для ДП

Щотижня команда аналітиків-консультантів з питань корпоративного управління готує для ЕП дайджест про головні події в житті держпідприємств. Що важливого сталося 27 листопада - 3 грудня?

Чи знаєте ви ці дивовижні факти про екзотичних тварин? Пройдіть ТЕСТ

Перевірте, які дивовижні факти про екзотичних ссавців, комах, птахів та риб ви знаєте!

Вчителька, яка одного разу вирішила переписати математику. Історія Ольги Гісь зі Львова

Історія Ольги Гісь та її особливої школи не лише про дітей і математику. Вона й про те (а може навіть більше про те), що іноді в житті треба йти за відчуттями. Кидати престижну роботу і починати з нуля, коли тобі 34 роки.

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...
Реклама: