Чи може РФ у агресії проти України покластися на своїх "традиційних" союзників? І хоча про пряму військову допомогу не йдеться, є речі, на які Київ має реагувати.
2 червня 2022, 17:17 — Європейська правда — Юрій Пойта
Дискусії про українське кандидатство в ЄС йдуть дуже небезпечним шляхом. Європейські політики сприймають процеси в Україні надто спрощено та помилково.
2 червня 2022, 13:33 — Європейська правда — "Європейська правда"
"Ми не бачимо жодних ознак того, що Росія має намір завдати ядерного удару... Якщо Путін очікує похитнути або зруйнувати єдність Заходу, він помиляється..."
Під час війни деякі діти опиняються без батьків – у когось вони загинули, у когось служать в ЗСУ, а у когось не змогли виїхати з "червоних зон" та окупованих територій.
Європейські політики наголошують, що ембарго буде болючим, але чи здатне воно знищити економіку країни-агресора та зупинити російську машину війни? Навряд чи.
31 травня 2022, 18:44 — Економічна правда — "Економічна правда"
Війна не тільки руйнує міста й ламає долі, а й іноді вона стимулює найкращі почуття – кохання. Про це свідчить історія двох військовослужбовців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади – Олександра і Олени.