"Зелена" енергія завойовує світ. Різке зростання цін на викопне паливо і російські танки на кордонах змушують політиків робити вибір, який колись вважався неможливим.
9 листопада 2022, 20:44 — Економічна правда — Олег Савицький
Сергій Винниченко, театральний критик, цієї осені об'їздив сцени Миколаєва, Одеси, Львова, Києва, Харкова у пошуках найсвіжіших прем'єр і поділився своїми рекомендаціями з УП.Життя.
У що вкласти гроші аби вберегти від інфляції та які інструменти сьогодні переважно обирають українці. ЕП порівнює найбільш доступні для усіх способи збереження коштів.
9 листопада 2022, 09:58 — Економічна правда — Ярослав Вінокуров, Ілля Колдомасов
"Українська правда. Життя" детальніше розібралась, що відбувається з дітьми, які втратили батьків під час війни, кому дозволяють усиновлення, як взяти дитину під опіку чи на тимчасове утримання.
Оригінал матеріалу було опубліковано в американському часописі The Vanity Fair. "Українська правда. Життя" друкує переклад українською з дозволу проєкту.
Столичний музей Богдана і Варвари Ханенків, попри вибиті вибухом вікна та перебої з електрикою, продовжує жити мистецьким життям. І вбачає у цьому свій внесок у перемогу.
Влада обіцяла побудувати для переселенців тисячі квартир за пів року. Скільки людей отримало дах над головою, і чому початковий план "великої відбудови" не вдався.
7 листопада 2022, 10:01 — Економічна правда — Олександр Колесніченко
З початку повномасштабного вторгнення РФ були не поодинокими випадки, коли діти з України виїжджали за кордон без батьків – у супроводі далеких родичів чи чужих людей, або й взагалі самі. Тоді це було можливістю врятуватися від війни для дитини.
Раніше "Українська правда. Життя" розповідала, як живе й рятує українців з східних регіонів медичний потяг. Тепер ми публікуємо історії кількох із тисяч пацієнтів, що були змушені евакуюватися на захід країни.
У листопаді в український прокат виходять головні фільми російсько-української війни. Тож кіноглядачі матимуть змогу познайомитися, зокрема, і з фільмом вбитого росіянами литовського режисера Мантаса Кведаравічюса.
23-річний маріуполець Микита Леуцький спершу прихистив містян від російських ракет в укритті своєї кав’ярні. А потім, втративши свій заклад та переїхавши до Дніпра, отримав там подарунок долі.