Музична оглядачка УП. Життя Наталка Писанка розповідає про фестиваль класичної музики, харківську прем'єру Реквієму "Місто Марії" і диригента з Іспанії, який забезпечив заходу статус міжнародного.
Сьогодні ми пропонуємо вам пройти тест на знання історії УП, яка нерозривно пов’язана з сучасною історією нашої країни. А якщо ви хочете підтримати роботу редакції – долучайтеся до Клубу УП!
Влада намагається забезпечити військо новими людьми. У хід ідуть не лише "батіг" – закон про мобілізацію, а й "пряник" – суттєві доплати за участь у боях. Скільки коштів піде на ініціативу парламенту та уряду і звідки брати гроші?
16.04.2024 — Економічна правда — Ярослав Вінокуров
РДУГ має широкий спектр проявів. Деякі з них можуть бути перевагою, інші ж – неабияк впливають на добробут людини й потребують спеціальних підходів. Як це, жити з РДУГ у час війни? Ми розпитали людей із дуже різними досвідами й ділимось з вами їхніми історіями.
Австрійський Raiffeisen Bank International нещодавно розмістив понад тисячу оголошень про вакансії в Росії, вказуючи на амбітні плани зростання в цій країні, що явно суперечить його офіційній обіцянці вийти з ринку.
Ціни на нафту зросли, оскільки економіка Китаю почала зростати швидше, ніж очікувалося. Також, ціни на чорне золото підігріло посилення напруженості на Близькому Сході на тлі заяв Ізраїлю, що відповість на ракетну атаку Ірану.
Держдеп США заявив, що, як і раніше, висловлює стурбованість з приводу того, що партія влади "Грузинська мрія" повторно намагається ухвалити закон "про іноагентів".
Колишня прем’єрка Британії Ліз Трасс, яка перебувала на посту найкоротший термін в історії країни, відкрито виступила з підтримкою Дональда Трампа на майбутніх виборах у США.
Грузинська влада повідомила про 14 затриманих за підсумками вечірнього протесту під парламентом Грузії проти скандального закону "про прозорість іноземного впливу".
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск і прем’єрка Данії Метте Фредеріксен обговорили ідею "залізного купола" для захисту європейських міст від повітряних атак на випадок війни.
На саміті ЄС у березні канцлери Німеччини та Австрії розкритикували Жозепа Борреля в приватному порядку за його політику щодо Гази, утім, публічно погодившись закликати до припинення вогню на Близькому Сході.
Обранець глави Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн на прибуткову посаду представника малих і середніх підприємств вирішив відмовитись від роботи за кілька годин до першого робочого дня через звинувачення у фаворитизмі.