Народний депутат та заступник Глави Комітету ВРУ з питань фінансів і банківської діяльності Олександр Єльяшкевич за незрозумілих причин так і не потрапив на зустріч з доповідачами ПАСЄ. Зі слів самого Єльяшкевича, події, які перешкодили йому дістатися до Києва більш ніж дивні.
Плакав у неділю Гончарик чи ні - невідомо. Проте плакали двадцятирічні, які зібралися на майдані перед білоруським Центрвиборчкомом, і плакало небо. Вони втратили ще п'ять років життя.
Політолог Володимир Полохало вважає, що підтримка "режимом Кучми" Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі, значні порушення прав людини і свободи слова в Україні,свідчать про те, що зустріч в Ялті не стане історичним кроком до Європи.
Вибори Президента у1999 р Кучма виграв, а тому загрози для нього особисто журналіст Г. ГОНГАДЗЕ не представляв, щоб замовляти його вбивство… /Дуже красномовне зізнання КУЧМИ Л.Д. – була б загроза викриття фальсифікації виборів - були б підстави для вбивства!/
Мабуть, це перший і єдиний прецедент в Україні, коли народний депутат, зіткнувшись з повним небажанням влади провести розслідування за фактом його побиття, за яким, на думку депутата, стоїть політичне замовлення, звернувся до Парламентської Асамблеї Ради Європи (текст публікується нижче).
За Лукашенка проголосувало у п'ять разів більше білорусів, ніж за лідера опозиції Гончарика. Вранці в понеділок глава ЦВК Лідія Єрмошина оприлюднила попередні підсумки голосування.