Масові протести, зупинити які не може навіть жорстокість силовиків, публічне засудження з боку значної частини посадовців – події у Грузії вже можна назвати революцією.
Судова система Сполучених Штатів може розділити одну з найбільш технологічних компаній світу, яка монополізувала ринок "пошуковиків". Завадити цьому може лише політика.
США в понеділок запустять третій за три роки масштабний пакет обмежень проти напівпровідникової індустрії Китаю, обмеживши експорт для 140 компаній, зокрема виробника обладнання для мікросхем Naura Technology Group.
Держсекретар США Ентоні Блінкен провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Туреччини Хаканом Фіданом, під час якої йшлося, зокрема, про нове загострення ситуації в Сирії, де поновились бої між повстанцями і силами режиму Башара Асада.
Ціни на нафту зросли в понеділок, 2 грудня, завдяки активності заводів у Китаї, а також хиткому перемирʼю між Ізраїль та Ліваном попри угоду про припинення вогню.
Міністр внутрішніх справ Грузії Вахтанг Гомелаурі потрапив під санкції Латвії, Литви та Естонії, які були анонсовані як відповідь на насильство щодо мирних протестувальників в країні.
Три країни Балтії домовилися ввести національні санкції проти тих, хто придушував протести в Грузії, які розгорілися на тлі рішення "Грузинської мрії" щодо призупинення процесу вступу країни до Європейського Союзу.