Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиївКонференції
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

Вкажiть цифри    

IP: 94.27.0.---
16.09.08 12:23 ___compositor
12.09.08 22:42 ___Baselio
Найкращою для України, має була б Президентська форма правління.

Пруссия должна быть королевством. Козьма Прутков.
IP: 194.60.69.---
16.09.08 00:55 ___Makabuka
Жах! Невже чемність стала для деяких з вас "напряжною". Здається на цьому форумі я не образив жодної людини. Що я читаю: відносно себе:
__Aaliyah: "Мешают твари продажные вроде тебя. "
__zieg: "Жидокацапська наволоч! "
Мені дуже шкода, що наш діспут звівся до чехівського "Сам дурак!". Далебі не хотів.
IP: 93.74.251.---
15.09.08 20:00 ___Baselio
На даний момент, Тягнибок, і його "Свобода" - це саме те, що треба нашій країні. За Януковича я не голосуватиму з ідеологічних мотивів, у Юлі будь-яка ідеологія крім популізму, відсутня впринципі. Ющ недієздатний. (Хоч говорить красиво, не сперечаюсь)
Тягнибок із усієї цієї компанії виглядає найбільш адекватним.
IP: 193.138.184.---
15.09.08 19:23 ___Козарлюга
Згоден з автором
IP: 193.22.140.---
15.09.08 15:06 ___Aaliyah
Автору зачет.

13.09.08 23:05 ___Makabuka
Після комунізму минуло 17!!! років. Добре, Кравчук заважав, Кучма заважав. Хто зараз заважає? Невже знову комуністи?

Мешают твари продажные вроде тебя. "Я знаю своє геніологічне дерево аж до 15 ст." -- Писать научись грамотно, тетеря!
IP: 62.64.123.---
15.09.08 09:55 ___efendy
tanunax .
Як на мене сильна держава це законослухняні громадяни а також чітке визначення того ХТО, ЩО, ЧОМУ, КОЛИ і ЯК:
1. приймає рішення
2. виконує це рішення
3. здійснює зворотній зв'язок, тобто примушує приймаючого рішення коригувати їх.
Законослухняність громадян я трактую як усвідомлення ними необхідності дотримуватись їх з причини невідворотності покарання за їх порушення.
Стосовно наведення прикладів сильних країн – я не берусь цього робити через неоднозначність будь-якого
IP: 77.120.201.---
14.09.08 20:50 ___Советик
___Makabuka, не нада паясничать,,,пархатый...а нада идти в синагогу...и молиться...паяц...
IP: 92.49.242.---
14.09.08 17:27 ___zieg
01:33 ___Makabuka
Головними злочинцями на ЗахідніУкраїні були не Сталін та Булганін, а Бандера та Шухевич! Де ця лярва була, коли німці нищили українців зі сходу? І чому вони "намалювалися", коли НАШІ почали гнати падлюку з УкраЇни?

Жидокацапська наволоч! Якщо для тебе Московський iмперiялiзм "НАШI", то геть з України нащадок окупантiв!
IP: 91.201.245.---
14.09.08 16:17 ___INIK
Друзья! Моя фотография сейчас учавствует в конкурсе. Поэтому, обращаюсь ко-всем участникам форума с просьбой о поддержке Вашими голосами моего фото. Нужно выделить 5 звездочек внизу фото и щелкнуть мышкой. Вот и сама ссылочка - http://www.gofresh.com.ua/refresh/0/24/ Заранее большое спасибо. P.S. Если не сложно, разошлите эту ссылку своим друзьям и знакомым.
IP: 77.120.194.---
14.09.08 02:21 ___mihalich
Буде хана менша, ніж якщо Тимошенко або Янукович здадуть державу старшому брату. Звірства націоналістів бачили тільки коли вони захищалися, а старшого брата, в основному, коли йому ніщо не загрожує. Нещодавно нагадав про себе в Грузії. У Львові не мочать чужих. А от у Москві - скільки хочеш. Навіть в Києві. Не переживайте, Тягнибок президентом не стане. Так, як Грач, або Вітренко. А от сила, яка не стоїть на службі в інших держав, в парламенті повинна бути.
IP: 194.60.69.---
14.09.08 02:01 ___Makabuka
Міхалич, Ви так мені і не відповіли, від якої партії ваш обласний голова, що розмовляє російською?
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:56 ___Makabuka
Міхалич, у Вас є Інтернет, пробийте спіч Тягнибока на Говерлі (між їншим там був присутнім старший брат Ющенка). Якщо Тягнибок стане президентом, то нам хана!
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:52 ___Makabuka
mihalich пише таке: "Не винен солдат, вчитель, лікар, що влада його направила служити в чужі краї." -

Макабука: "Згоден, якщо б не одне АЛЕ. Моя бабця була директором школи в невеличкому містечку Івано-франківській області під час банднрівщини. Її двічи вішали бандерівці, але вона сприймала, те що відбувається, як належне, бо була патріоткою України, не в тому розумінні, як сприймають патриотизм галичани :( Патріотизи останніх зводиться до ненависті до Росії і любові до США).
IP: 77.120.194.---
14.09.08 01:42 ___mihalich
Не чув. Якщо це так, то шкода. «Свобода» - єдиний реальний супротивник режиму Леніна – Сталіна – Симоненко – Ющенко – Януковича – Тимошенко. Така сила має бути в парламенті. Саме відсутність такої сили дає панові Литвину з комуністами найкозирніші карти. Найкращим варіантом розподілу найвищих посад в Україні в найближчому майбутньому бачу Гриценка президентом, а жида Червоненка прем'єром. Здається, Їх поважають і помаранчеві і блакитні. Не за слова, за результат.
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:33 ___Makabuka
"Звинувачення на адресу ОУН-УПА звучать для виправдання злочинів провідників комуністичного режиму."
Головними злочинцями на ЗахідніУкраїні були не Сталін та Булганін, а Бандера та Шухевич! Де ця лярва була, коли німці нищили українців зі сходу? І чому вони "намалювалися", коли НАШІ почали гнати падлюку з УкраЇни?
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:23 ___Makabuka
"Крайнощів не визнаю. "- Повністю підтримую!
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:20 ___Makabuka
"Я повідомляв, що в Тягнибока є пункти, з якими я не згодний."

Міхалич, якщо Ви є нацистом (фашистом по радянському визначенню), так і скажіть. Але, мені здається, що Ви розумієте, що пан Тягнибок -це покидьок, на кшталт Гітлера. Мені дуже прикро, що нормальна льдина (якою я Вас вважаю) можем підтримувати "відорозка" Тягнибока, який на Говерлі заявив, що треба винищити всіх жидів і москалів. Невже не чули це?
IP: 77.120.194.---
14.09.08 01:10 ___mihalich
Крайнощів не визнаю.
Звинувачення на адресу ОУН-УПА звучать для виправдання злочинів провідників комуністичного режиму. Їх нащадким керують Україною.Питання про захист невинних жертв визвольного руху в західній Україні противники ОУН-УПА не піднімають. Не винен солдат, вчитель, лікар, що влада його направила служити в чужі краї. Але для місцевого населення вони були окупантами. Окупантами не за власним бажанням. Чому цього Ющенко не пояснює, захищаючи ОУН-УПА?
IP: 194.60.69.---
14.09.08 01:03 ___Makabuka
Давайте, пане Міхалич, повбиваємо всіх жидів та москалів. Нормально?
IP: 77.120.194.---
14.09.08 00:46 ___mihalich
Антиукраїнські спічі комуністів, ПР, часом помаранчевих та білосердечкових, нічим не кращі. Озвучуються постійно і безкарно.
Я повідомляв, що в Тягнибока є пункти, з якими я не згодний. Це стосується національного питання. Але його відношення до теперішньої влади відповідає моїм поглядам. Крім того, Тягнибок, здається, не лукавить. Крім того, за п'ятаки не розмінюється.
Цікаво, що б було, якби ця пройшла в парламент цього скликання замість блоку Литвина, чи то комуністів.
IP: 194.60.69.---
14.09.08 00:29 ___Makabuka
Міхалич, Ви пам'ятаєте спіч пана Тягнибока на Говерлі?
IP: 194.60.69.---
14.09.08 00:21 ___Makabuka
Пане zieg, якою Ви мовою пишите? Визначтіься! Я волів, щоб Ви писали українською. Дякую! Хоча англійська, італійска, німецька і російська теж підходять.
IP: 77.120.194.---
14.09.08 00:21 ___mihalich
Лідер "Свободи" - Тягнибок. Бандерівці воювали самі за свої сім'ї, за свою домівку. Як з радянськими окупантами, так і з німецькими. Правда на їх стороні. Вони не приходили до нас на сумщину, а захищали свою землю.
IP: 77.109.37.---
14.09.08 00:10 ___zieg
Makabuka
"В Хорватії були усташі, у нас - бандеровці (і одні і другі воювали за Німеччину (сказано тут дуже дипломатично)"

Так значит бандеровцы воевали за Нимеччину? Значит в 1929-1939 тоже за Нимеччену против Польши? А в 1944-1954 тоже за Нимеччину против СССР? Ну тогда с вами всё понятно.
IP: 194.60.69.---
14.09.08 00:10 ___Makabuka
Міхалич, вибачте ідіота, а що таке Свобода? Хто лідер?
IP: 194.60.69.---
14.09.08 00:07 ___Makabuka
Впевнений, що наші предки давали прізвища односельчанм не просто так. - Сидоренко був сином Сидора, а Петрів - сином Петра. Хто був предком Палія? - Палій! Мені дуже шкода, але цей пан, крім як палити, і руйнувати не вміє нічого. Жодної ідеї щодо українского єднання я від цього ПОЛІТОЛУХА не почув.
IP: 77.120.194.---
13.09.08 23:52 ___mihalich
На мою думку на посаду президента з відомих найбільше підходить Гриценко. На жаль, мабуть непрохідний, та ще й з тієї самої епохи. Молоді ще не виросли. Яценюк із блатних, уже встиг показати, хто він є. Доведеться чекати.
На останніх виборах голосував за "Свободу". Але там не все гаразд з програмою, є пункти і в лідера.
IP: 77.120.194.---
13.09.08 23:46 ___mihalich
Сумський голова був обраний від «нічного дозору». Під час помаранчевої революції це була молодіжна організація, яка, можна вважати, розпочала масові протести Потім вона розмилася, молодь затерли старі інтригани. Мінаєв до партій, здається, не примкнув. Динаміка сумського голови приблизно така, як і президента. Тільки Мінаєв ніколи не був при владі, до 2004 р. його неіхто не знав. Голосували за молодь, а отримали те, що ви бачили, та ще й разом із щербанівським бомондом. Звичайне кидалово.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 23:36 ___Makabuka
Вибач, Міхалич!
IP: 194.60.69.---
13.09.08 23:36 ___Makabuka
Палич, кого ставитемо?
IP: 194.60.69.---
13.09.08 23:32 ___Makabuka
Чи може, як завжди, заважають деякі особливості поганому танцюристу? Що ще треба цьому звіринцю, щоб зрозуміти наступне:
1. Україна - не є гомогенною державою.
2. Нова (новітня) Україна (після 1939 рок) - це подоба Сербо-Хорватії, де була спільна мова, АЛЕ були різні релігії (православна - у себів і католична, - у хорватів). В Хорватії були усташі, у нас - бандеровці (і одні і другі воювали за Німеччину (сказано тут дуже дипломатично).) У нас є православні і греко-католики (в Галичині).
IP: 77.120.194.---
13.09.08 23:24 ___mihalich
Ющенко, Тимошенко, Янукович - комуністи від народження їх кар'єри. Те, що вони склали партквитки, їх суті не змінило - світогляд той же, методи також. Вони мають рабську свідомість. Тих хто слабіший - топтати, перед сильнішим - плазувати. Заробляти не вміють - тільки красти. Той, хто зробив кар'єру при комуністах, іншим вже не буде. Пізно.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 23:05 ___Makabuka
Стоп, Міхалич! Давайте розбиратися. Комуністи зараз ледь проходять 3% бар"єр. Вони в минулому! Після комунізму минуло 17!!! років. Добре, Кравчук заважав, Кучма заважав. Хто зараз заважає? Невже знову комуністи?
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:57 ___Makabuka
Розмовляв російською.
IP: 77.120.194.---
13.09.08 22:57 ___mihalich
Чомусь люди обирають тих, хто красивіше набреше. Моє покоління звикло зневажати владу. Але багато таких, хто забув, як сміялися з Брєжнєва, і як тоді жили. Так і голосують за найвідчайдушніших брехунів – комуністів. Колективна безвідповідальність принесена з епохи застою. Кравчук хизувався тим, що зберіг старі кадри. Саме вони занесли цю заразу в українську політику. А не останній комуніст Мороз її узаконив.
А щодо ніку, яка різниця?
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:56 ___Makabuka
Пане Міхалич, вчора по 5-му каналу спозирав вашого сумського Голову. Таке враження, що він повний ідіот, Швейк відпочиває! З якої він партії?
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:51 ___Makabuka
І ще таке. Якщо Вас по-батькові Михайлович (Михалыч, скорочено, російською), то англійською Ваш нік треба писати так: MikHalych :-) Пам'ятаєте Махал Махалыча з свіжесенького російського (одеського) серіалу? Хоча, як по мене, білейське ім'я Михайло у мене асоціюєтья з єврейським Моня, ново-українським (ново-російським) МіХУЇЛ і т.д. і т.п. :-)
IP: 77.120.194.---
13.09.08 22:39 ___mihalich
Майже ровесники, скоро 50.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:31 ___Makabuka
А скільки Вам років, Міхалич? Мені 51 :-(
IP: 77.120.194.---
13.09.08 22:29 ___mihalich
Мої знайомі добре знають Президента ще змолоду. Відгуки, як про людину, найкращі. Я розумію, що кожен щабель до влади, це значна втрата моральних якостей. Але навіть перед президентськими виборами Ющенко був іншою людиною. Шкода, що зразу після виборів він не склав повноважень в зв'язку із станом здоров'я.
Для Макабуки. Я із Сум, майже земляк Президента.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:24 ___Makabuka
З діючим президентом і його хворобою суцільна маячня. Якщо вірити інформації, щодо його отруєння, то він вже небіжчик. АЛЕ, жодного тесту (аналізу) йому в Україні не зробили, за виключенням аналізу сечі. Одначе, у відповідності до нашого законодавства у суді прийммаються лише висновки НАШИХ (українських) лабораторій. Виходить так, що з юридичної точки зору всі теревені про отруєння Ющенка не мають під собою будь-якого юридичного підгрунтя. До речі, у сечі президента залишків діоксину не виявл
IP: 77.120.194.---
13.09.08 22:11 ___mihalich
Лазаренко сидить в США, у нас би не сидів. Я чомусь вважав, що імпічмент, це недовіра. Якщо не так, то перепрошую. Не юрист. Чомусь ніхто не піднімає питання імпічменту нашого хворого президента. Тому що він дієспроможний? А як з адекватністю?
До речі, я не панночка.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:08 ___Makabuka
Між іншим, Міхалич, Ви звідкіля?
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:05 ___Makabuka
Оорs, вибачте Михалич, останне речення Вашлго поста, щодо Вашої статі, я не прчитав :-(
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:03 ___Makabuka
Пане (панночка) mihalich, Ви забули про Павла Лазаренка, який сидить і гарно сидит ь:-)
IP: 194.60.69.---
13.09.08 22:01 ___Makabuka
Продовження: має передбачати імпічментування президента тільки новообраною ВР? Наведу гіпотетичний приклад. - У президента стався інсульт і він став недієспроможним, він не може вимовити жодного слова. Хто (який державний орган) має прийняти рішення про переобрання президентьа країни? По Вашій лозіці це може зробити лише новообраний парламент. Тобто ВР має в данному випадку саморозпуститися. Чому? Де логіка?
IP: 77.120.194.---
13.09.08 22:00 ___mihalich
Не сяде прем'єр, Макабуко. І Президент також. Тільки одного знаю, хто сів в Україні - сумський мер Омельченко. А більше не знаю. Відповідатимуть ті, хто виконуватиме злочинну постанову. У нас не буває постанов, які суперечать чинному законодавству. Всі знають, що рішення нашої влади завжди відповідають чинному законодавству. Чинне законодавство у нас таке.
Президента, який наробе дурниць, більше не оберуть. А такого прем'єра парламент призначить. Аби був слухняний.
До речі, я не пані.
IP: 194.60.69.---
13.09.08 21:49 ___Makabuka
Знову цитую mihalich'a: Принципи народовладдя (демократію) для України:
Україна - президентсько-парламентська держава;
парламент має обиратися тільки на мажоритарній основі;
спрощена процедура відкликання парламентарів та імпічменту президента;
право імпічменту президента тільки для новообраного парламенту.

Макабука: В Україні за 17 років незалежності не відкликали ЖОДНОГО депутата ВР. До недавніх постанов ВР, імпічмент Президента був взагалі неможливим. Але, чому Ви вважаєте, що народовладдя
IP: 194.60.69.---
13.09.08 21:39 ___Makabuka
Тепер цитую Захисника: "Пробачте, але Makabuka Ви є Makabuka, а не українець! "

Вельмишановний пане Захисник, до Вашого відома я з гетьманскего роду Тетерь . Я знаю своє геніологічне дерево аж до 15 ст. Так хто з нас дійсний українець, ще треба розібратись :-)

IP: 194.60.69.---
13.09.08 21:29 ___Makabuka
Цитую пана (панночку) mihalich: "Кабінет міністрів є колегіальним органом. Рішення приймаються колегіально. За прийняття колегіальних рішень ніякий суд до персональної відповідальності нікого ніколи не притягне".

Макабука: "Якщо Ви прочитаєте будь-яку постанову уряду, то побачите, що підписана вона однією особою, - прем’єр-міністром України. І тільки прем’єр несе юридичну відповідальність за конкретну постанову. Тобто якжо прем’єр-міністр підпише злочинну постанову, то він (вона), сидітиме.
Сторінки:  
1 2 3 »


Краще за тиждень
Інтерв