|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Коментарі:
Шахові бої без правил: Казус Тимошенко IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:53
___Neerest
Рохзвели тут хохлосрач на рівнім місці
IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:23
___Neerest
>> спланированного плана выхода из сложившейся жопы.
вах. И никто из них не подозревал, что жопа-то как раз впереди.. Ыыы IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:23
___Neerest
>> спланированного плана выхода из сложившейся жопы.
вах. И никто из них не подозревал, что жопа-то как раз впереди.. Ыыы IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:23
___Neerest
>> спланированного плана выхода из сложившейся жопы.
вах. И никто из них не подозревал, что жопа-то как раз впереди.. Ыыы IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:23
___Neerest
>> спланированного плана выхода из сложившейся жопы.
вах. И никто из них не подозревал, что жопа-то как раз впереди.. Ыыы IP: 81.23.24.--- 21.08.08 14:20
___Neerest
>> спланированного плана выхода из сложившейся жопы.
вах. И никто из них не подозревал, что жопа-то как раз впереди.. Ыыы IP: 78.159.40.--- 11.08.08 16:20
___жк
Юля є і буде надією України на краще життя .
IP: 78.159.40.--- 11.08.08 16:18
___ТРАХТНБЕРГ
СТОП ПРОПЛАЧЕНИМ ПРИХВОСТНЯМ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ БАЛОГИ.
IP: 77.121.5.--- 10.08.08 22:32
___slooo
Президент не игрок, который готовится к выборам. Он всерьез порядочен и патриотичен и пиариться не умеет. На Балогу одна надежда.
IP: 81.23.24.--- 05.08.08 17:41
___ТРАХТЕНБЕРГ
КОМЕНТАТОРИ ПОСТІВ ВІДВЕРТО БРЕУТЬ ЛЮДЯМ І ЗАРАЗ ПИШУТЬ НЕПРАВДУ! ЗА ПАРТІЙНІ КОШТИ ВОНИ НАМАГАЮТЬСЯ ПЕРЕКОНАТИ ПОТЕНЦІЙНИХ ВИБОРЦІВ У СВОЇЙ ТОЧЦІ ЗОРУ ОБЛИВАЮЧИ БРУДОМ ОПОНЕНТІВ. СТОП БРЕХНІ ! СТОП ПРОПЛАЧЕНИМ ПРИХВОСТНЯМ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ.
IP: 193.84.90.--- 28.07.08 00:08
___мислпатр
Явно замовна стаття.Логіки-нуль.Найточніша назва статті:"Казус "Української правди".Соромно за ваше видання.А Юлю не чіпайте,бо на неї остання надія!
IP: 77.123.127.--- 21.07.08 15:53
___kurator
"І як противага – сама Тимошенко. Вся в білому. Від Луї Віттон. Без ідіосинкразії стосовно Росії. Без негативу до Заходу – навпаки, з бажанням переробити Захід, зробити його більш близьким і зручним."
а що у цьому поганого? позиція країни має такою й бути. IP: 77.120.194.--- 21.07.08 08:45
___zazan
думаю. смета таки есть. слишком уж много последнее время в УП явно негативных и не очень рамотных материалав относительно БЮТ
IP: 77.120.194.--- 21.07.08 08:43
___mashyne4ka
и вообще, странная какая-то негативная окраска вроде бы аналитической статьи. такое чувство, что в конце должна быть смета
IP: 77.120.194.--- 21.07.08 08:42
___semo4ka
мур! :) она и правда хорошо одевается. Нефиг издеваться.
IP: 77.120.194.--- 21.07.08 08:40
___sabaka
mamzik , совершенно с тобой согласен. И вообще, страннообвинять юлю одновременно в ставленичестве россии, америки и европы. Попахивает шизофренией.
IP: 77.120.194.--- 21.07.08 08:34
___mamzik
___Duzer , ты не прав. Юля - не игрушка в руках москвы ии вообще , глупо утверждать это. Даже обрати внимание, сколько раз на нее выливали грязь из московии. Разве так поступали бы со своим ставленником?
IP: 77.121.97.--- 19.07.08 10:11
___ulysys
glupo i primitivno kak vse v gurnalistike nashey bednoy rodiny
IP: 78.111.182.--- 15.07.08 18:50
___Duzer
Юля - игрушка в руках Москвы, про это уже многие знают или догадываются. Ей тяжело понять и сообразить, что нельзя продавать госпредприятия, продать самое ценное - энергетическую отрасль газпрому, это очень непрвильный поступок, Юля не ведает, что творит. Пусть еще и НАК "Нафтогаз Украины" продаст русским, тогда будет совсем хорошо.
IP: 193.200.175.--- 14.07.08 14:13
___paparaciy
УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УРА ТИМОШЕНКО! ---- НЕ СНЯЛИ ----- НЕ УДАЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 193.200.175.--- 14.07.08 14:12
___paparaciy
Тимошенко зробить ЗАХИД ближчим, а Росию более спокойной в отношении нашей державы. в это можна не только верить - это становится планом минимум паралельно наведению порядка в стране.
IP: 193.200.175.--- 14.07.08 14:09
___paparaciy
Губернаторська вертикаль, а також голови райадміністрацій знаходиться під контролем президента – прем'єр-міністр не має важелів впливу на регіони.
КАБМИНУ СТАВЯТ ПАЛКИ В КОЛЕСА И МШАЮТ РАБОТАТЬ! КТО В ОТВЕТЕ ЗА ЭТО? IP: 82.144.202.--- 12.07.08 01:10
___gotohell
Разумков-это тот,кто стоял вместе с Гриценко в очереди,чтобы поздравить Кучму на д.р.Может ждал,что получит дулю, чи пивдули...Теперь поскакали в Тим., так как она продолжает практику Кучмы-расплачивается с лояльными, как с Губским нашей землей, с Буряком-откатами, Васадзе-тамож. пошлинами и т.д.Вижу,тут много совейского народа собралось, понимают только кнут-а веревочку согласны с собой принести. Интересно, под каким ником пишет г-жа Турч?Наверно, там где прямо захлебываются от пресмыкательства
IP: 77.120.37.--- 11.07.08 22:57
___moka
Хто такий Горшенін? Хто такий Разумков пам'ятаю, а Горшенін - ні? Але напевно знаю, що очолює цей нібито інститут аморальна та продажна людина Кость Бондаренко, який служить Росії не за гроші, а з таємного обов'язку. І в цій статті, нібито об'єктивній, аналітичні, російський слід присутній виразно. Може вистачить нам пудрити мізки московські простититки.
IP: 85.90.202.--- 11.07.08 22:46
___Игрек-минус
Наталка Приходько:
«...Тимошенко – класично хвора політичною клаустрофобією: вона боїться кабінетних ігор і розборок...» «...Тимошенко ж – господарка свого слова: слово дала – слово забрала...» «...на зовнішньополітичній арені вона продукує справжніх големів з пилу і бруду...» «...Півроку назад вона відверто влізла не у свої справи, зажадавши зміни газових схем. Перший раз їй пояснили: "Мадам! Газ – це бізнес президентів...» «...в деяких діях табору Тимошенко простежується антиамериканська позиція. Наприклад, скандал навколо "Венко"...Або ж роздутий до неймовірних розмірів скандал навколо примусової вакцинації молоді...» «...схильність до популізму, що межує з фашизмом, прагнення встановити якусь "економічну хунту" у країні...» Госпожа Приходько, почём совесть в «институте» Горшенина? IP: 81.31.42.--- 11.07.08 22:06
___Chubaka
ндя, пані Наталко, раджу вам обрати заспокійливє з більш довготривалою дією, бо під кінець вас явно поперло.
IP: 77.122.4.--- 11.07.08 20:00
___командор
Автор статьи учится продаваться за деньги,но оказывается это не очень просто.
IP: 193.41.62.--- 11.07.08 17:43
___klirens
Тимошенко політик високого класу. Іншх таких в Україні немає. Хвалити її особливо не потрібно, щоб не розслаблялася, але цінувати варто.
IP: 193.41.62.--- 11.07.08 17:36
___klimb
Ти не Бот, ти Бут, який продався ПР. А тобі до ЮВ рости і рости.
IP: 194.106.216.--- 11.07.08 17:01
___Бот
То що Юля-дура -- и так ясно. А стаття занадто епатажна...
IP: 77.121.113.--- 11.07.08 14:55
___bahar
tvs - тебе, вибач, за патли та на шкільну лаву - історію вчити. Ич, чого захотів, до Росії. Тобі не шкода ще кількох мільйонів душ? Ти бач, і українською писати вміє... дивно :)
IP: 194.44.127.--- 11.07.08 13:34
___Володимир_бер
І де вони знаходять таких письменників, їм детективи писати треба або пройти курси у психотерапевта. Для чого заливати Юлію Тимошенко брудом, а з призидента робити короля (він як був валянком так ним і залишиться, і що в нас так і в росії або будь де валянок є валянком) а королева молодець Вона все зробить щоб нам було в Нашій Країні краще жити.
Шах і Мат!)))) IP: 195.138.171.--- 11.07.08 13:23
___Наля
А таке поняття, як дипломатична етика та толерантна людина вам знайомі? Чи пан Огризко особисто вам повинен відчитатися за досягнуті ойго відомством результаті в області зовнішньої політики?
Ну матушка, це вже занадто. IP: 195.138.171.--- 11.07.08 13:19
___Наля
Пані Наталко! Сядьте та поплачте над своєю писаниною, бо вона більше нічого не варта.
"Особливо якщо врахувати, що зовнішньою політикою в Ющенка займається слабкий і безініціативний Огризко, а в прем'єра – діяльний та енергійний (щоправда, не значно конструктивніший) Немиря. Ви хоть самі зрозуміли, що написали? Як це можна розуміти що в державі чиновники самі по собі, відокремлено, займаються зовнішньою політикою? А за слова, що "слабкий і безініціативний Огризко" я б дала б вам в ніс. IP: 195.135.197.--- 11.07.08 12:37
___Просто
http://obkom.net.ua/articles/2008-07/10.1437.shtml....Египетские пирамиды в Украине. Создатель - Ющенко.
IP: 80.93.122.--- 11.07.08 12:25
___tvs
Ау, панове коментатори! Ну, що ви все про авторку. Ну, нехай собі "мила дівчина" з "психологічною хворобою" і "любов’ю до проффесора"... А все-таки, чи хтось напише свої міркування стосовно того, як краще майбутньому президентові Україні вести зовнішню політику? Чи не доцільно показати Заходу "фак" і почати дружити з Росією? Чи хоча б зробити вигляд. Це ж дипломатія. Тіпа, гра. Тіпа, в покер. А?
IP: 81.30.165.--- 11.07.08 11:29
___val_lav
У мене склалося враження, що у авторки психологічна хвороба загострилася ще в середині літа. Мабуть їй пора відпочити. Особливо мене розвеселила теза про "педантичність і дотримання слова" ПР. Мабуть авторка не байдужа до проФФесора. Чи лаври "чорноротої" Богословської, Герман їй не дають спокою, чи звичайна жіноча заздрість. А може, надмірне спілкування "в кулуарах". Набір прикметників, без усякого обгрунтування. І це вже не перший подібний набір. Ірраціонально
А на вигляд така мила дівчина. IP: 213.227.210.--- 11.07.08 11:23
___Lfor
Peresich 10:56
Це ж вони взяли за аналогію політичне життя в Україні (або в Росії?) Недарма першим чемпіоном став росіянин Микола... Треба домагатись платити нам за авторські права! :-) IP: 212.90.169.--- 11.07.08 10:56
___Peresich
Оказывается, уже лет пять как придумали "шахматный бокс" - шахматную партию, на которую отведено 24 минуты. Пять раз (каждые 4 минуты) соперники прерывают интеллектуальную игру, надевают перчатки и в течение двух минут мутузят друг друга на боксерском ринге. потом возвращаются за доску. Победителем объявляется тот, кто успел съесть больше чужих фигур на шахматной доске или одолел соперника на ринге по очкам. Нокаут приравнивается к мату. Теперь автор может сочинить ещё одну интересную статью.
IP: 195.135.197.--- 11.07.08 10:38
___Просто
11.07.08 08:34___discomfort
Дружить с соседями всегда надо. Но именно как с соседями, даже если это братья родные. Дружить семьями не означает, что соседи будут у вас в кастрюле на кухне заглядывать и в холодильнике по вечерам шарить. IP: 213.160.138.--- 11.07.08 10:10
___вещество
А відносно того, що підібрав зі смітників, то це вірно. ---
ви не праві відносто Юща і і цих депутатів...більшість їхв там уже мали за плечима відповідний бізнес чи політичний рівень, коли ця шістка Гетьмана ще олівці точила.Ніколи його не забуду по роботі в банку Україна. тупий і самозакоханий баран. Те, що багато дипутатів зараз політичні нікчеми, так Ющ від них не далеко втік. Як не дивно, але Призиденство - не його заслуга, а скоріш гра фортуни, комплекс обставин та щасливий випадок. IP: 212.90.169.--- 11.07.08 09:28
___Peresich
11.07.08 08:04 ___discomfort Була ( можна вже сказати про це стовідсотково) більш-менш одна порядна людина при владі, та й ту з"їли.
О ком это Вы? IP: 80.93.122.--- 11.07.08 09:09
___tvs
to_discomfort: Хмельницький теж хотів дружити з Росією. Грушевський теж хотів дружити. Чим закінчилось? Ех, ви, раби..
Цілком погоджуюсь з вашими історичними алюзіями. Але хотілося б почути й пропозиції (крім оцінок). Як краще повестися Україні в наш час і наших умовах, щоб зберегти країну? Звісно, хотілося б в Європу. Але там не хочуть нас, а хочуть російський газ. А на іншому фланзі Росія розкрила рота, щоб проковтнути нас. Ваші варіанти? IP: 212.115.225.--- 11.07.08 08:48
___Наталья
11.07.08 03:28 ___милчеловек
Огромное спасибо за ссылку,потому что начинаем задыхаться в этом непробивном молчании некрилей ,неплющей и некирилено с небалогами.Но почему на задворках.почему не во всеуслышание? ИМЕННО НА ГОЛОС СТЭЦЬКИВА,ГРИЦЕНКО Я ЕЩЁ НАДЕЮСЬ IP: 77.123.225.--- 11.07.08 08:34
___discomfort
для ___tvs. Хмельницький теж хотів дружити з Росією. Грушевський теж хотів дружити. Чим закінчилось? Ех, ви, раби..
IP: 80.93.122.--- 11.07.08 08:28
___tvs
Якщо авторша хоч трохи права щодо планів ЮВТ на російському напрямку, то я, мабуть, підтримаю в цьому Юлю. Якщо відкинути емоції, то, на жаль, краще дружити з Росією проти США, ніж навпаки. Принаймні, не відкидати цей варіант апіорі. Здагайте недавні дослідження західних соціологів, які засвідчили, що ні США, ні Європа не вступляться за Україну в разі, якщо Росія почне конфлікт щодо Криму. Вони підтримають розчленування України, аби не дратувати Росію. Суки вони. Мюнхена-38 їм мало, виявляється
IP: 77.123.225.--- 11.07.08 08:04
___discomfort
Продовження. Були ми сірою зоною, нею і залишимось. Була ( можна вже сказати про це стовідсотково) більш-менш одна порядна людина при владі, та й ту з"їли. Це я ні в якому разі не про Тимошенко чи Янека.
IP: 77.123.225.--- 11.07.08 08:00
___discomfort
Продовження.Та й те тріпло ( маю на увазі Луценка) давно треба гнати з МВС. Те ж саме зробити і з ЮВТ. Ця пані заради влади нас всіх москаликам здасть. І скаже, що так і треба було. І біомаса їй повірить. На жаль. Це Україна. Ющ явно зривається, бо в нього нічого не виходить. А не виходить, бо немає однодумців-добрих управлінців. І починає незаслужено ображати навіть свої союзників. Орієнтири у Юща правильні. І він не виляє, як Тимошенко. А от виконанням проблеми. Його не розуміють.
IP: 77.123.225.--- 11.07.08 07:51
___discomfort
Прочитав статтю у " Високому замку". Ющенко, звичайно, мудак зі своїм бюджетом. Зрозуміло, що і на другий термін він не піде, щоб не позоритись. А відносно того, що підібрав зі смітників, то це вірно. Але ж ніхто його не заставляв їх підбирати. Сам підбирав.Та й не зобов"язані вони йому на все життя. Але, по-перше, Стецьків явно не все сказав, що там було. Якщо Ющ говорив півтори години, то, мабуть, не тільки те, що сказав Стецьків. І друге: чи не здається стецьківу, що він і сам переродився?
IP: 81.31.42.--- 11.07.08 07:12
___Воланд
Куда конь копытом туда рак клешней.... Мадам, займитесь чем-нибудь другим, Вы явно сели не в свои сани.
|
![]() ![]()
Кортеж Тимошенко потрапив у аварію
Кредит на квартиру: тепер ще далі за межами реального
Правила політичної реклами
Гривня йде до 9?
King Makers for Tymoshenko ![]() |
![]() |