Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

13.05.08 23:42 ___stan65
Звісно Луценко подарував на виборах свій рейтинг Ющенкові-без варіантів.А то б його самостійна фракція була б чоловік під 50,не менше,взяла б усі голоси Мороза зокрема,а так вони Юлі дісталися.
13.05.08 21:50 ___НЛО

Коли модератор почне дивитися за тим, щоб бандерлоги з балогану не користувалися чужими ніками?
Приклад 13.05.08 20:07 ___HЛО
Чи вони користуються допомогою УП?
Втім, по любому задрипанці.
Очки заплакані, ніжки закакані, та ше не довго на Банковій спати...
13.05.08 20:19 ___mani
13.05.08 18:46 ______БЮТ
___НЛО
Де якість?Ми за що тобі платимо ?

Ющефанам та їх соратникам весь час болить, як Литвину, тема платні!
13.05.08 20:07 ___HЛО
__БЮТ
Яка кількість, я ще й якісно пишу. От, наприклад: "Юля краща, Юля молодець, ми за Юлей, за її гроші підемо...."
13.05.08 18:46 ______БЮТ
___НЛО
Де якість?Ми за що тобі платимо ?
13.05.08 18:37 ______Rrr
Було таке зачухане той Луценко, а тепер вилазить ще й щось там говорить. Кого він із себе возомнив? Великого політика? Юлька його швидко посадить на місце. Запре кудись в райцентр і будуть собі болотись з колупцією і знімати всіх підряд. не політика, а зборище баранів породи Тимошенко
13.05.08 18:35 ___discomfort
Цікаво, а що МВС під керуванням Луценка, який також є фактичним главою НС таке вже беззубе, щоб поставити людей балоги на місце, в тому числі і через кримінальні переслідування? Не треба ля-ля, пане Москаль. Я пам"ятаю, як ЮВТ призначила ворогом Порошенка. Зрозуміло, що тепер ворогом призначений Балога. П. Москаль, у вас кількасот тисяч правоохоронців у розпорядженні. І не розказуйте казки, що заважає секретаріат президента. Ми знаємо, що так говорити зараз дуже модно. Нещасна країна...
13.05.08 18:25 ___НЛО
13.05.08 18:19 ___Зоя_Ж після приходу балоги в СП, дії Ющенка стали конкретними

Оце звізданула! Що, до балогану працювала в Закарпатському злочинному угрупуванні? Конкретно.
13.05.08 18:22 ___val_lav
__Т150
Луценко і його "самооборона" - продажні сволочі, прийшли в ВР за підтримки Ющенка,

Це за якої підтримки Ющенка вони пройшли. Та вони втратили від його підтримки. Результат НУ-НС на виборах дуже слабенький. А далі буде ще гірше. ВАЮ втратить друзів, а вороги ворогами і залишаться. Хіба що накредене буде гріти душую
13.05.08 18:19 ___Зоя_Ж
Москаль-є москаль старий пердун, якому "бумеранги" бачаться! Балога навпаки Ющенку підтримка, адже після приходу балоги в СП, дії Ющенка стали конкретними.
13.05.08 17:30 ___ФАКС
Москаль молодчина Він бив Балоганів ще будучи генералом на Закарпатті ,шкода що не встиг добити і реально його на Закарпатті більше поважають ніж сімю Балогів
13.05.08 17:26 ___a-ha
bla-bla-bla
Цей клоун мабуть радився з Ратушняком ужгородським ))) який і уособлював усю громадськість Закарпаття. Теж мені тандемчик. Один стріляє по вулицях з вінчестера по людях і займається контрабандою горілки RATA, а інший прикриває кримінальні справи, іншими словами кришує (правда в минулому, коли очолював обласну міліцію). А тепер навіть радиться з ним. Ратушняк мабуть знайде вже десяту політичну стріху в Народній самообороні Москаля-Луцика (після Громади, ПР, НУ,..Зараз умру зі сміху
13.05.08 17:19 ___свастика
оце Балога з Юхою нагадують одне негарне, але природнє діло, коли одне місце випускає спочатку одназначний звук, а потім від наслідків звуку усі оточючі носами крутять. Ось так і Болога, щось звукає, навколо відповідна реакція оточуючих, а господар(Ющенко) і не помічає примхів своєї природи(Балоги), "А шо такоє?".
13.05.08 17:14 ___player
__Т150, дурні не БЮТ і НС, а те кто пишет заказные комменты. Не "самооборона" прошла в ВР за счет поддержки Юща, а наоборот, Ющ получил хоть какие-то проценты благодаря поддержке "самообороны". Поэтому Луценко имеет полное моральное право делать подобные заявления. А Ющ просто болван. Его туалетный работник ведет его к пропасти, а он напоминает слепого и глухого одновременно.
13.05.08 17:07 ___Т150
Луценко і його "самооборона" - продажні сволочі, прийшли в ВР за підтримки Ющенка, а тепер продалися БЮТу і дозволяють собі такі заяви. Вони що думають, що масовістю візьмут, чи що ? народ вже знає, що Юля тікає від відповідальності і тому загострює відносини з СП! Дурні БЮТ і НС!
13.05.08 16:58 ___Sergio_S
Так и представляю себе делегацию ЛЮДЕЙ из Закарпатья у Москаля. Ну прямо как ходоки к Ленину:)))
Базарная баба.
13.05.08 16:57 ___Sergio_S
Редакторы УП!
Исправьте, кому принадлежит последняя фраза.


Краще за тиждень