Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

11.05.08 08:54 ___Плевако
САМОЛЮБОВАНИЕМ!!!!
11.05.08 08:54 ___Плевако
Киеврады.
Возьми ты, бывший председательСБУ, и как киевлянин обратись в суд и отмени незаконные решения, а не используй риторику для прохождения своей кандидатуры в меры.
ЕЙ БОГУ СТЫДНО ЗА ВАС ВСЕХ, БОЛЬШИЕ ДЯДИ, А ПОВЕДЕНИЕ КАК У ДЕТЕЙ В ДЕТСКОМ САДУ!!! Кляузничаете друг на друга народу.
Скоро всех уберет сам народ.
Верхи не могут, низы не хотят! Уже скоро будет такая ситуация.
Хватит красоваться по телевизорам и смотреть на себя со словами "Вот ЭТО Я ДАЛ сегодня!!! ЗАЙМИТЕСЬ ДЕЛОМ, А НЕ
11.05.08 08:46 ___Плевако
мне странно что все даже не хотят оценить данные высказывания с точки зрения закона.
Ведь если следовать букве закона,то решение Киеврады отменить так просто не может сама Киеврада. По закону ЭТО ДОЛЖЕН ДЕЛАТЬ СУД.
А демократы плевали на закон и Конституцию, им бы к власти прийти и все обосрать по своему с еще более непредсказуемыми последствиями.
Скоро своим решением, прикрываясь доверием народа, а не законом, они начнут в тюрьмы отправлять неугодных, по решению какойнибудь сильрады или Киев
10.05.08 22:49 ___postskrip
"Чиновники-коррпціонери повинні відповісти за свої злочини". Нехай почнуть зі своєї "професійної команди" очищуватися. Про що Турчинов мовляє? Хіба Черновецький, який прийде на новий строк, скасує свої ж рішення? Зрозуміло, що Турчинов натякає на те, що він буде новим мером Київа, але це неможливо, бо він має занадто нізький рівень довіри серед киян, і набере невелику кількість голосів.
10.05.08 20:37 ___rodina
Вот это правильно всех черных воров в тюрьму!!!
10.05.08 20:14 ___Pike
Коли він очолював СБУ, корупціонери ще не були корупціонерами? Чи він про них не знав?
10.05.08 16:55 ___sssss
Скока можна грозить, пастор?
10.05.08 15:03 ___chutach
Чи притягнуть їх до відповідальності, чи ні, ДОЛЯ з ними поквитається сповна. І хай молять БОГА щоб не через дітей, а напевне досить боляче. коли накрали на декілька поколінь вперед, носолоджуються життям, і тут РАЗ, і приходить ДОЛЯ запитати, що пора б і відповідь тримати за обкрадання народу. Чорний пастор тут навряд чи допоможе.


Краще за тиждень