Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

12.05.08 06:02 ___Vol
Три киевских богатыря - Жовтяк, Кличко и Турчинов обладают такой мощью порядочности, силы и разума, что вместе они сметут любое чудище, ставшее поперёк народа, в том числе и СПушное.

Юрий Вологжанинов
11.05.08 20:57 ___славомир
Досить того, як вона з НУНС у ВР дружить. Люди створили з нею коаліцію, зробили її премєром, віддали всі ключові фінансово-економічні міністерства, митницю, податкову і т.д. І ця любителька дружити у відповідь розтоптала коаліційну угоду і заходилася з янучараи міняти конституцію, щоб усю владу віддати в ВР. Я уявляю, як вона в Києві буде "дружити". З Кличком вона вже на виборах "дружить" на повну силу.
11.05.08 10:43 ___samurai
Послідовність - вона й в Африці цінується....
10.05.08 22:59 ___postskrip
БЮТ молодці - вони дружать за всіма - з ПР, НУ-НС, блоком Кличка... допоки від цих друзів мають якусь користь. І те, що Тимошенко заявляє, що вони з Президентом все ще в одній команді знаходяться, не дивлячись на її антиправні дії, підтверджує двулічність Тимошенко і її блоку та цинічність відносно друзів.
10.05.08 20:48 ___krabat
10.05.08 16:57 ___sssss
"Прибежала мышка-мать..."

Прибежала мышка: "...мать... а мышонка не видать1"
10.05.08 19:24 ___cthutq
Кличку прийдется заняться непривычным делом. Мадам привселюдно угрожает с ним дружить. Про нунс говорить просто неприлично - их уже отдружили.
10.05.08 18:31 ___Україноцентрист
Та вже від їхньої "дружби" всю країну трусить.
10.05.08 16:57 ___sssss
Обещала кошка не съесть глупого мышонка. Прибежала мышка-мать, а мышонка не видать.


Краще за тиждень
Інтерв