|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() 27.03.08 20:31
___Кобыжча
Ну смехота, члены КААлиции промеж собой уже не могут разобраться кто просрал договор до 2011 года. ДА ОБА - И ЖУЛЬКА И ПРЫЩАВЫЙ. КАКАЯ РАЗНИЦА главное что доходит до них что они натворили , теперь наперегонки кто -первый спрыгнет с темы и обгадит другого. ЖУЛЬЕ И ВОРЬЕ под личиной защитников народа от бандитов. СВОЛОТА.
27.03.08 11:55
___Rena
Фактор2 "Климакс. Одно слово"
Свої сексистські зауваження лишіть при собі. Або - говоримо всі зараз про простатит. Лукаш +100 27.03.08 11:27
___Oleg_Kharkiv
Юля вперед!!! Дави всех этих гнид.
27.03.08 11:18
___Lviv2009
27.03.08 09:06 ___Put-nik
Згоден, балаболка, власне і довела до такого "стану" газові справи 27.03.08 11:12
___Oleg_Kharkiv
__Put-nik
Ваши реплики типа анекдота времен веьетнамской войны. В партизанском отряде командир- бойцу: "Товарищ Нгу-ен. Вот вам кирпич. Нет, вот вам пол кирпича и без авианосца не возвращайтесь". Так вы как это командир, ума мало, а крика на всю деревню. Изменить цену за транзит задача не из легких. Нужны время и средства. Никто не обещал, что мгновенно все изменится. Это невозможно. Вот вы никто и то визг подняли. А сколько серьезного невидимого сопротивления, которое нужно преодолевать. 27.03.08 11:09
___бабек_хурамит
юля очень цинична
27.03.08 11:04
___nyv
Безплатний сир - у мишоловці. Треба перейти на європейські ціни і не морочити собі голову з Росією. Цей наш сусід ніяк не вгамується, все хотів би кимось покерувати, особливо маючи тут таких маріонеток як Симоненко, чи пан проффессор.
27.03.08 11:03
___lucy66
Федот как раз ТОТ, правильно 100% все написал єто у вас всех климаксы
27.03.08 10:50
___Put-nik
Федот да не тот. В 2005 г. все начиналось с желания поднять цену на транзит газа. И кто кричал о том, что это надо сделать? А кто сейчас снова начал об этом кричать, как пришел к власти? Правда цены за транзит как всегда остались на месте.
27.03.08 10:14
___Fedot
У 2005р.Ющенко до газових питань ЮВТ не допускав взагалі.Тут усе вирішували Івченко(не без консультації з Ющенком) і Плачков.У січні 2006р. прем"єром був уже Єхануров,який без команди Ющенка ніде не сунувся і був підписаний цей договір по 90 дол. за 1000 куб.і Ющенко похвалив цей договір,а ЮВТ казала, що це ганьба для України.Ну а Янукович з Бойком підняли ціну до 130 ,а потім до 179,5,яку ЮВТ зараз знизити досить трудно було б тому ,що Ющенко попередньо вже з тим погодився на зустрічі з Путіни
27.03.08 10:04
___OlegV1
Бл*дь зовсім охреніла. Це ж її урядом і за її ініціативою в 2005 році був напрвлений до Росії лист про перегляд діючого порядку купівлі газу по 50 баксів (по бартеру за транзит). По старій памяті думала на газові підзаробити і облажалась, а зараз так як завжди хтось винуватий тільки не вона. Сцуко.
27.03.08 09:50
___gerf
Газ по эвропейским ценам нада покупать и не будет спекуляций,На дешовом газе по большому счету выигрывают только олигархи,
27.03.08 09:42
___13м
Уже не удивляет заявление ЮВТ о том, что кто-то, в чем- то виноват, это уже начинает раздражать. Думаю, что к сентябрю а возможно и раньше (если ЮВТ останется руководить) ее рейтинг не позволит стать ЮВТ Президентом Украины.
27.03.08 09:06
___Put-nik
У Тимошенко манія величі. Вона думає, що тільки вона має розум, а всі інші дурні.
Хіба в 2005 р. не починалося все з розмов про те, що треба брати гроші за транзит газу, і брати більше? А зараз хто почав розмови про необхідність перегляду і в першу чергу тарифів за транзит? Де нові ціни на транзит газу? Замість професіонализму керівника уряду - балаболка. 27.03.08 08:45
___Лукаш
To Forester.
Це Ви, шановний, забули ситуацію в 2005 році. Тоді Ющенко взагалі не підпускав Тимошенко до газу, чи у Вас склероз. А робив все Івченко з Третьяковим. А тепер дурня валяєте і все, що пов язане з 2005 роком валите на Тимошенко. Ви ще повторіть бензинову кризу 2005 року і Тимошенко. Зараз те саме. І Антимонопольний комітет вже сьогодні реагує, хоч якось, на нафтотрейдерів, а тоді ні. Так що не думайте, що хтось цього не бачить. 27.03.08 08:31
___DimaSYD
На Ивченко намек ?.
27.03.08 07:14
___Фактор2
Климакс. Одно слово. И раздвоение личности, одна раздвоенная половина критикует другую. Климакс и кокос - вся украинская политика.
27.03.08 01:13
___Forester
Тимошенко "забыла", что именно она разорвала договор, по кот. газ для Украины стоил 50$
26.03.08 22:58
___SIM
Так это прелюдия к покупке РУЭ Коломойским? Вы рискуете, ЮВТ.
26.03.08 22:49
____Противник
Kiev_Igor
Знов за рибу гроші! Ти що, читати не вмієш. Твоя лідерка сказала, що винні чиновники. До чого тут Бойко? Як у 2005 поламали узгоджені контракти, так і зараз. Це не дерибан України? У 2007 Газпром не мав своєї частки. Так хто продав? Це ваші чисті руки? 26.03.08 22:41
___ABYRVLAG
У ЮТ шо в памяти провалы? Она забыла как Россия зимой перекрывала Украине газ чтобы та согласилась на персмотр тех загадочных соглашений, которые почему то не предусматривали за это никакох санкций. Зачем Украине премьер с таким жесточайшим склерозом?
26.03.08 22:04
___АГАСФЕР
Заместители Ивченко в ту злополучную ночь января 2006г. в Москве за подписание договора с РУЭ получили по 60 лимонов на нос. Это легко проверить если посмотреть на их расходы и новые активы-капиталы за последние два года.
26.03.08 21:17
___Kiev_Igor
Бойко нужно посадить пожизненно с полной конфискацией всего имущества его семьи и всех его зарубежных банковских счетов.
|
![]() ![]()
Перше золото. Просто чотири Героїні України. ВІДЕО
Україна – наступна?
Ольга Богомолець:
Шахові бої без правил: Казус Тимошенко
Процес чи результат? Або трохи про відповідальність політиків |
|
Наші партнери: Blox.ua
|
![]() |