Українська правда
ФорумАрхівРекламаУкраїнськоюПо-русски
ГоловнаНовиниПолітикаЕкономікаЖиттяСпортБлогиКиїв
Ваш коментар
Ім'я

Пароль
Для додавання коментарів необхідно авторизуватися.

Якщо ви вже зареєстровані - введіть ваше ім'я та пароль. Якщо ні, будь ласка, зареєструйтеся.


Ваш коментар



Залишилося символів

15.01.08 09:04 ___Jessica7x7
Сергій Жадан - це українське чудо і геніальний пісьменик сучасної європейської літератури. Напевно, він жартує, коли скаржиться на цільову аудіторію (таксисти etc). Моя молодша донька, яка закінчує французьке відділення факультету іноземних мов у Помазана ( ректор Астахова В.А.) від його творів і публічних виступів у зхахваті. Під її впливом, знайшов час почитати його твори і я, вузівський викладач. ВИСНОВОК: ЦЕ ЧУДОВО! НАЙТАЛАНОВИТІША ЛЮДИНА із харківською ментальністю, яка пише українською!
14.01.08 15:50 ___Инж
13.01.08 14:58 ___уграїнець
За бл*дей не кажу, хоча з легалізацією їх тяжкої праці згоден. Най буде!

Сэр, Вы все перепутали :-)

Бл*дство - это давно легализованное хобби, и судя по количеству бл*дей - не такое уж и тяжкое.

А вот проституция - да, это работа...
13.01.08 14:58 ___уграїнець
Жадан рулить, але лукавить. В те, що мєнти чи таксісти читають Жадана, повірити настільки ж складно, як в те, наприклад, що ВАЮ встає о сьомій ранку, робить зарядку, обливається холодною водою, снідає і приступає до державних справ, а роботу закінчує годині так о восьмій вечора.
Гасла черговій революції - "ТАК коноплям! "
За бл*дей не кажу, хоча з легалізацією їх тяжкої праці згоден. Най буде!
12.01.08 20:39 ___Amer
Дякую УП за культурну віддушину з Жаданом!
12.01.08 15:20 ___Влад70
11.01.08 14:29 ___Безработный2,3,4,5
Что это за черт?

Сам ты чёрт!!Про себя же и сказал

Потому что Жадан кто угодно ,но не чёрт
11.01.08 22:37 ___Ukrsuchlit
Дякую авторці за нагоду, надану письменникові за можливість з'явитись саме тут :)
11.01.08 19:31 ___Папай
Якщо людина в Україні не знає творчість чи не чула принаймні про Сергія Жадана - це немолодий некультурний неукраїнець.
11.01.08 17:46 ____S_
http://www.prevedgame.ru/in.php?id=763069
11.01.08 17:07 ___Elia
Ваші тексти орієнтовані не стільки на читання, скільки на публічне виконання.

Приєднуюсь до одного з коментаторів: інтерв’ю дійсно хороше - і запитання й відповіді.
До Ірини пропозиція: замість поширеного (калькованого, до речі, з російської) виразу " не стільки на (читання), скільки на (виконання)" вживати "не так на..., як на.." . Текст стає більш "українським": " Ваші тексти орієнтовані не так на читання, як на публічне виконання". І слів менше.
11.01.08 16:48 ___Антісовєтчик
Серьога жжот. Маладец! Стільки букаф і жодної всерьоз.
11.01.08 16:20 ___KorvinUA
Жадан красавчєг!

to Безработный5:
читай сучасну українську літературу. Не пошкодуєш. Жир.
11.01.08 14:44 ___13м
Выносим на референдум легализацию проституции и "траву". Все равно эти "вещи" присутствуют на рынке и все об этом знают, зато можно освободить "розыск" от лишней и мелкой работы, пополнить казну гос-ву, качественней проводить профилактиу вен. болезней и наркомании и т.д.
11.01.08 14:36 ___putin_sabaka
хароше інтервйу
11.01.08 14:29 ___Безработный5
Что это за черт?
11.01.08 14:21 ___вермутЪ
хряківського мера в великий серлук