|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() IP: 212.40.37.--- 19.03.07 20:11
___morozovenko
Помилка президента в тому, що дозволив злодюгам типу Морозова красти державне майно від імені помаранчевих. І все відстояне нами на майдані - ці Морозови спотворили и тепер через 2ю5 роки мені зовсім не шкода, що клюєви щось там зохоплюють. Може якраз вони і не крали, а Морозов - це "махровий харабрник". Запитайте у страховиків, яких він відправляв до свого брата на "бесіду"
IP: 194.29.184.--- 19.03.07 15:43
___Пендаль
Ну спасибо, отец родной, Йухушка, успокоил!
Правда не покинешь? Т.е. ты тот самый банный лист, что любит к чужим жо.ам прилипать? И, при этом, о народах мысли высказывать! Правильно! Прилип, подтер и высказался тут же! Это ничего, что без знаков препинания, не важно! Зато умища каков! IP: 195.128.252.--- 19.03.07 15:20
___Зух
19.03.07 14:07___Пендаль
Страх, как люблю тебе подобных, Да ты просто мессия! Что же будет, когда ты нас покинешь?! Стендаль - масон це всі знають Для чого змінюючи букву підтверджувати що і ти з тих же Ліпше відразу взяти імя Масон А ви всі боїтеся що народи стануть розумнішими Бо для вас це смерті подібно А тебе я при твоєму житті не покину IP: 194.29.184.--- 19.03.07 14:07
___Пендаль
Страх, как люблю тебе подобных, Йух (Зух)!
Да ты просто мессия! Что же будет, когда ты нас покинешь?! Хоть кто-то, пусть не в каждую, пусть через одну, но втыкается! И тебе приятно, и народу не скучно! Ну - ка, выдай еще одно снизошедшее на тебя откровение, открой Америку! IP: 195.128.252.--- 19.03.07 13:45
___Зух
19.03.07 12:38 ___Арій 19.03.07 10:55 ___Зух "на рахунок Цушка словянин що не може легко вивчити мову іншого словянського народу " Цушко - не слов"янин. Він - молдованин. А молдаван навіть в Румунії міністрами не ставлять бо треба знати румунську а не молдавську То чого ж його в нас поставили міністром Янек точно з привітом Сам навчився а інших примусити слабо? IP: 195.128.252.--- 19.03.07 13:41
___Зух
19.03.07 12:16 ___Пендаль Зух! Мне кажется, что твоё погоняло надо подкорректировать. Бо ти, вуйче, в кожну дірочку встромляешся! Яж не коректую твоє вибране імя А моє навпаки може не від хуз а від хунхуз а в китайців це щось на зразок гайдамаків А встромляюся я не в кожну А диравлю вам недалеким голову щоб і останні мізки через отвори витекли бо вони як бачу вам не потрібні і тоді ви станете справжніми ж... старших братів і язика не треба бо в ж... його немає IP: 77.122.115.--- 19.03.07 13:38
___ТАКІДА
Крім цього, президент звернув увагу на роботу прокуратури.
"Я вже не говорю про приватизовану прокуратуру, де закриваються кримінальні справи замість реагування", - сказав він. Ющенко також розкритикував діяльність судової гілки влади. "Легенди ходять про Печерський суд, про десятки судів. Тут би свою справу програв навіть Ісус Христос", - сказав він. IP: 213.227.210.--- 19.03.07 12:38
___Арій
19.03.07 10:55 ___Зух
"на рахунок Цушка словянин що не може легко вивчити мову іншого словянського народу " Цушко - не слов"янин. Він - молдованин. IP: 194.29.184.--- 19.03.07 12:16
___Пендаль
Зух!
Мне кажется, что твоё погоняло надо подкорректировать. Заменить первую букву (догадайся на какую) и читать наоборот! Было бы единство формы и содержания. Бо ти, вуйче, в кожну дірочку встромляешся! IP: 195.128.252.--- 19.03.07 10:59
___Зух
Поліційні функції не мають бути загальнодержавними
мають бути муніципальними максимум загальнообласними інформбаза - державна IP: 195.128.252.--- 19.03.07 10:57
___Зух
внутрішні і будь які війська(МО,МНС, прикордонні, гвардія) мають підпорядковуватися виключно Головнокомадувачу держави - Президенту
IP: 195.128.252.--- 19.03.07 10:55
___Зух
на рахунок Цушка
словянин що не може легко вивчити мову іншого словянського народу живучи серед цього нероду не є генетичним словянином IP: 195.128.252.--- 19.03.07 10:55
___Зух
на рахунок Цушка
словянин що не може легко вивчити мову іншого словянського народу живучи серед цього нероду не є генетичним словянином IP: 195.128.252.--- 19.03.07 10:47
___Зух
Винний тільки Президент що зробив Януковича Премєром
IP: 62.244.18.--- 19.03.07 09:56
___Lena21
Ну чисто напёрсточники, ума на большее не достаточно как тока кинуть.
Ситуация должна быть прокомментирована Президентом. IP: 77.122.241.--- 18.03.07 04:45
___Olexandr_Kyiv
Eugnat
Не сприймай lorry, як розумного. Може це - провокатор, може - дурень, а може й непогана людина, яка меле дурниці з прикрості за виборців з Донбасу. На Донбасі чудові люди, але є й, як всюди, негідники. На жаль, негідники там взяли гору. Взагалі, не можна всіх "під одну гребінку". Бо й у ПР є нормальні люди, і серед "помаранчевих" - негідники. Але я помаранчевий не тому, що не з Донбасу, а тому, що за Україну, за Європу, за цивілізовану, розумну, вилікувану від імперського синдрому Росію. IP: 77.122.157.--- 17.03.07 22:26
___Николай555
Если хазяин обнаружил, что в его доме за колбасу, которая лежала на столе, происходит яростная драка между шелудивыми уличными котами, проникшими в дом через неплотно прикрытую дверь, что должен он сделать ? .......... Правильно. Дрыном.
IP: 77.122.180.--- 17.03.07 21:26
___БРАТАН
Eugnat
Дело говоришь земляк!!! IP: 217.199.229.--- 17.03.07 19:44
___Eugnat
2 lorry. Я из Донбасса. Люди голосовали не столько за Януковича, а против помаранчевых. И не забудьте, что за полгода до выборов рейтинг ПР был на 15 процентах до Меморандума. А уже потом после всего этого скандала он полез вверх. Пока у них была альтернатива, они были готовы голосовать за кого угодно, но только не за ПР. А после всей этой кучи дерьмы все вернулось на круги своя. Так что сам Ющ Янука и вытащил.
IP: 194.246.105.--- 17.03.07 18:23
___Циферблат
А ще цікаво заговорив наш головний мент. $25, школярі, бойовики. Це мены нагадує 2004, коли покійний Кравченко готував розправу і для димзавіси розповідав нам те саме і про зброю, і про югославських бойовиків і.т.д. Ця ж паранойя вразила і Цушка (а може цей сценарій і тоді і зараз розроблявся однією людиною?) Треба в проФФесора запитати.
IP: 77.122.212.--- 17.03.07 15:00
___kiburga
Морозов і Рибачук не здавайте банк януковичам!!! Тримайтеся!
IP: 194.246.105.--- 17.03.07 13:38
___Циферблат
Пацани слів на вітер не кидають, як дехто. "Бандитам тюрми", "Прозорість влади", "Слава Україні" і.т.д. Пацани зачистять все, як казала Юля до ядра землі. Ющенко тікай. Скоро будуть майданам тюрми.
IP: 194.44.201.--- 17.03.07 12:24
___Voshka
Панове все "Ok"! Після кожного Універсалу, Договору, Угоди і т.ін. згідно з Правилами матінки Природи наступає Велика Руїна. Історію читати потрібно. Все це класика. А як діяти кожен вирішує самостійно.
IP: 193.41.62.--- 17.03.07 11:09
___Севас
В бега даваться от бандитов не стоит! Ведь это наша страна, народ Украины здесь смотрящий!!! К тому же мы иностранным бандитам тоже не нужны!!!
Просто срочно необходимо создовать "двойки" и "тройки" и решать пацюкив на месте вместе с гниющенко!!! IP: 77.123.183.--- 17.03.07 10:11
___lorry
достеменно відомо що брати Клюєви після школи не прочитали жодної книжки
і це куміри білоголубих виборців, мабуть теж неписьменних на кшалт Джарти Рудьковського Азарова Рибака Брати з краю териконів, що ви тягнити до влади сявок, або ви самі таки IP: 195.114.96.--- 17.03.07 09:43
___word
Янучари хочуть зробити з неньки України общак.
Ганьба! На мило янучар! IP: 195.248.186.--- 17.03.07 09:38
___Наталья
Позицию президента трудно назвать правильной или неправильной. Он не дал ни одного шанса убедиться, что она у него вообще есть. Интерпретация его слов и дел в исполнении Балоги, Тимошенко, Януковича и Мороза выглядела по-разному. Но он сам дал повод интерпретировать свои слова и действия, как кому заблагорассудится ЦЕЙ ПОСТ ТА ПОПЕРЕДНІЙ-ЦИТАТИ З ЗН-РАХМАНІНА УП,БУДЬ ЛАСКА,ПОДАЙТЕ ВСЮ СТАТТЮ . IP: 195.248.186.--- 17.03.07 09:36
___Наталья
Попытка диалога с Ющенко не была попыткой достичь единства в стране. Даже не попыткой добиться единства действий ветвей власти. Это была попытка придать цивилизованный вид рейдерской атаке на всю власть в стране
Однако оппозиция, в большинстве случаев, предпочитает брань критике, популизм прагматизму, разъяснительную работу — низкопробному пиру. Наблюдая за тем, что и как делает власть в этой стране, порою, чув¬ствуешь самый настоящий страх. Созерцания деяния оппозиции, испытываешь недоуме IP: 195.248.186.--- 17.03.07 09:07
___Наталья
А про пацюків-вони вічні.
IP: 195.248.186.--- 17.03.07 09:04
___Наталья
може то провидіння Господнє посилає на недолугу київську еліту ,в той ЕЛІТА-ЦЕНТР тих елітарних донів, їхні методи елітного розподілу всього і вся,щоб як в гуморі жорстка сатира сгущує всі фарби,ми врешті зрозуміли,хто розбудив нас,сплячих громадян України в 2004. Невже саме про ці часи писав Шевченко ті пророчі слова ? Дика та страшна іронія долі-навіть в катастрофічно-техногенних новинах-всій Україні загрожує екологічна катастрофа в зв"язку з проривом каналізаційної системи Канева IP: 77.122.82.--- 17.03.07 08:43
___cz