|
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() 28.09.06 12:59
___СтепанСтепан
/майже не нападали на військові частини/
Влад_из_Луганска Якщо Ви не вірите в те , що ОУН воювали в часи війни проти регулярних військ Німеччини та СРСР, то з ким вони воювали тоді до середини 60-х років? СРСР вів фактично війно проти ОУН-УПА до тих же 60-х.починаючи з залучення фронтових частин , закінчуючи внутрішніми військами та танками і артилерією. Невже Ви думаєте , що це "вчительки та бібліотекарі" примусили УПА відмовитись від військових дій та розпуститись в 60-х роках??? 28.09.06 12:20
___Влад_из_Луганска
Саша777.Пов"язаны кров"ю вояки УПА(принаймні вони себе так називали), які бігали по лісах на відміну від рад.партизанів майже не нападали на військові частини.Вони вбивали бібліотекарок,вчітелів.тих хто втомився від войни і не допомогав їм.Повірьте,я спілкувався з людьми які мешкали у той час на Зах.Україні.Не можна все узагальнювати.Але решта УПА яка побігла з-під Бродів,це просто зневірені та обдурені німцями люди,які розуміли марність протистояння Рад.Армії і свої перспективи при полоненні.
28.09.06 11:21
___Мирослав
Владу з Луганська
Спасибі за переклад! Іосиф син жида! Тоді продовження червоного терору 1917-1922 в добу Сталіна цілком логічне! А то грузин, грузин:)) --Не всі вояки "Галичини"пов"язали себе кров"ю-- Тобто, Ви погоджуєтесь що не можна всіх вояків СС"Галичина" вважати злочинцями! І це ще в більшій мірі стосується воїнів УПА! І ЧОМУ МИ СУДИМО ЧИ ВИПРАВДОВУЄМО ЛИШЕ ОДНУ СТОРОНУ! ПРО ІНШУ (НКВД, ЗАГРАДОТРЯДИ) ЛИШ СКРОМНО ЗГАДУЄМО І ДОДАЄМО "АЛЕ...." І ЗНОВУ СТАРА ПІСНЯ? ЇХ СУДИТИ НЕ БУДЕМО??? 28.09.06 09:59
___Заграва
Пітеру
Ви не відповели. Де ви побачили підтвердження вашої правоти? Процитуйте будь ласка. Щодо Європи яка садить ревізіоністів за грати,то це ніяким чином її не прикрашає, а навпаки. Вдавана свобода слова. А якщо ніякого холокосту не було, то що тепер з цим робити? Треба наводити факти а не бути пустобрехами на кшталт вас. 28.09.06 09:56
___Саша_777
2 Влад_из_Луганска "праведне з грішним змішує Саша777"
нічого я не змішую. просто хотів сказати: 1. що чесне ведення війни - це вигадка. війна ведеться на знищення, ніякої іншої чесності тут бути не може. читайте наведені мною приклади (можу додати ще). 2. методи партизанської війни сов. партизан і УПА мало відрізнялись. 3. колишні солдати-противники готові миритись, щоб не відчувати причетності до того бруду, який їхніми руками творили вожді. і справа зовсім не в чесності війни 28.09.06 09:16
___Влад_из_Луганска
Стосовно Бабиного Яру.Серед верхівки більшовиків,які створили братовбивчу війну,голодомор не тільки в Україні,репресії,НКВД було тільки 3 неєврея:Луначарскій,Петерс та Чічєрін(але одружені на єврейках).Швіло-син грузинською,а що є Джуга спитайте грузинів.Про походження Гітлєра відомо.Але хто був головний фахівець 3 Рейху з "остаточного вирішення єврейського питання" Адольф Ейхман.Ви не помилились вельмішановний...Такі да.Євреї зварили кашу якої самі вдосить наїлись
28.09.06 08:47
___Влад_из_Луганска
Окрім того німцям не вистачало солдат для контролю теріторії,бо їх потребував фронт.Не всі вояки "Галичини"пов"язали себе кров"ю.Саме воні потрапили до Канади ітд.Але ті хто приймав участь у злочинах розбіглися по лісах,бо виходу іншого не мали.Саме тому ми маємо зрозуміти просту річ.Обдурені можуть бути реабілітовані,бо бажання власної країне це не злочин з точки зору нормальної людини.А чи гідні того оті у кого руки в крові і під час війни і після (я назвав їх сволотою)?Це Вам причина-наслідок
28.09.06 08:31
___Влад_из_Луганска
Степане,праведне з грішним змішує Саша777.Щодо правди,вона мені уявляється такою.Більшовизм був безперечним лихом і для росіян і для українців,для усіх.Росіяни переходили на бік німців бо ті воювали з диктатурою Сталіна(РОНА,РОА і тд)Українцям німці обіцяли створення омріяної власої країни.Гаслом для Українських селян до вступу у військові утворення було будування майбутньої укр.армії.Але німці їх обдурили,бо вних була брудна робота яку вони бажали виконувати чужими руками.
27.09.06 18:13
___СтепанСтепан
/а ось „наці” як свідчать деякі тексти й підтексти жевріє/
Piter Задачка. 1. Дайте ВЛАСНЕ тлумачення "патріот України" 2. Дайте власне тлумачення "українець-прихвостень США" 3. в пункті 2 замініть "США" на "Росія". 4. Порівняйте відповіді в п.1 та п.3 Що отримали?:-))) 27.09.06 18:00
___СтепанСтепан
Так само і ми....
ОУН-УПА-це наша історія також.як і Голодомори (не лише 1932-33), і колективізації і інше. Але ми ЦЕ повинні знати і пам"ятати. і про ПРИЧИНИ- в першу чергу. і хороше і погане- ВСЕ повинні знати. Щоб не повторювати минулих помилок у майбутньому. І щоб минулі ПОДВИГИ надихали на майбутні:-))) 27.09.06 17:55
___СтепанСтепан
І українці повинні знати РЕАЛЬНУ свою історію.А не вигадану..із Залісся.
Росія он собі історію 154 рази переписала..яка вона була:-))..і така..і така...:-)) І що?..Росіяни як жили убогими -такими і живуть..Лише тепер "возрождают білое ВЕЛИЧИЕ" :-))..раніше його будували :-)))А коли це "ВЕЛИЧИЕ" було?І самі не знають.. А все історичне ВЕЛИЧИЕ Росії - в її території. Іншими "ВЕЛИЧИЯМИ" Росія ніколи не володіла. Не погоджуєтесь?Наведіть приклади "ВЕЛМЧИЯ". І що Росія зараз "возрождает"?? 27.09.06 17:52
___Piter
Шановний Мирославе,за жарт дякую,хоч він й не дуже веселий,”с душком”.Що до ознаки,то мене цілком влаштує „старість”.Сподіваюсь,це вас не дуже засмутить. Подвійна мораль-річ,звісно,ганебна,але перебуває у широкому вжитку.Саме тому не витримав та зненацька й відгукнувся на маячню у коментарях.Про що в черговий раз жалкую.Що до комунізму,то це зовсім інша пісня.Теж болісна,але інша.Хиба один злочин виправдовує інші?До того ж,вона,наче,конає,а ось „наці” як свідчать деякі тексти й підтексти жевріє
27.09.06 17:50
___СтепанСтепан
Piter..А Ви не погрожуйте.
Хоча цу таких як ви-погрози та образи- це кінцевий "аргумент" коли опонент не дозволяє вішати собі "лапшу на вуха". Поменше дивіться ТВ на ніч..особливо російські канали:-)..майже по Преображенському:-)) 27.09.06 17:47
___СтепанСтепан
Ввела-це м"яко сказано.Орди Муравйова вирізали 5тис киян, коли взяли Київ. А що творилось в інших містах України?
Про це - ні слова. А от коли в Західній Україні про це знали, та побачили і Голодомори в радянській Україні і НКВД та відчули все це з 1939р. на собі, то тепер які ОУНівці погані-захищали себе від окупантів.обох..і в тих і тих були червоні прапори, правда в одних чотирикутна свастика, а в інших-п"ятикутна зірка. Сам я родом з Чернігівщини, проживаю в Києві. 27.09.06 17:42
___СтепанСтепан
До речі. З точки зору історії україни-ситуація 2004-2006 року зараз дуже схожа з ситуацією в Україні 1917-1918 років. ДУЖЕ.Майже до поведінки особистостей :-)
І чому нинішній "Грушевський" з "Петлюрою" так поспішаютьв НАТО? Тому-що в 1918 р. Росія надала Україні ДУЖЕ "цінний" урок в 1918 р., коли Україна тоді залишилась без НОРМАЛЬНИХ союзників в колі ворогів (Польща, Німеччина,Росія, Денікін). І як, користуючись цим Росія ввела свої війська в визнану нею ж (і 46 країн світу) НЕЗАЛЕЖНУ Україну 27.09.06 17:40
___Piter
Заграве и т.п.
"...від... не варто чогось сподіватись." Вот это чистая правда.Только изложена как-то коряво.И еще,так,для справки,- за "констатацію фактів",утверждающих,что холокост- выдумка евреев и НКВД, в Европе сажают за решетку. Так что, мотайте на ус(или что там у вас),из-за таких как вы евроинтеграция может и не состояться. Это же в полной мере относится к Степану в квадрате(любителю словничков,блискавок и ко(а)злов),несостоявшемуся арийцу и прочим жидоедам,стыдливым и не очень. 27.09.06 17:34
___СтепанСтепан
а саме ІСНУВАННЯ ОУН-УПА, різних НЕнімецьких частин СС- це НАСЛІДКИ , а не причини цих наслідків.
Причини в іншому. Так само як і антисимітизм-це НАСЛІДОК, а не причина. Ви ж маєте уяву про такий логічний зв"язок як "причина-наслідок"? Буде людина кричати в горах- її уб"є лавина. Можете потім клясти цю лавину як хочете, але лавина-це наслідок, а ПРИЧИНА лавини і смерті людини - є її крик. Спробуйте пояснити ЦІ причини. Якщо вам заважає упередженність, то уявіть себе істориком-іспанцем. 27.09.06 17:27
___СтепанСтепан
І історія повинна бути правдива.В іншому випадку-будете наступати на ті ж граблі , на які наступали предки, не маючи уяви про досвід предків.
ВИ так кричите про ОУН, які погані. А не думали ЧОМУ 150 тис селян Західної України пішло воювати в ОУН?А це значна частка населення тих країв.. Які причини цього? Що спонукало землеробів до цього? Чому так багато "радянських людей" воювало навіть в німецькій армії проти СРСР? Не думали і не думаєте. а даремно. В цих питаннях дуже багато відповідей. 27.09.06 17:21
___СтепанСтепан
Ні в якому разі не "обіляю" діяльність СС взагалі.
Просто є факт, що дивізія СС "Галичина" не приймала участі в діях, які розцінювалися б іншими країнами як "військові злочини" Це факт так само як і факт , що на Нюрнберзькому процесі діяльність ОУН-УПА взагалі не НЕ засуджувалась, хоча цього дуже хотіло СРСР. І нічого перекручувати історію. Історія повинна бути такою як вона була. Тому-що історія-це досвід народу.А поганого досвіду не буває..він або є, або його немає, або є але надуманий. 27.09.06 17:14
___СтепанСтепан
Влад_из_Луганска
Як з якою метою формувалася "Галичина"? Звісно з метою використання її у військових діях.Але ми говоримо про "Галичину",а не про СС взагалі. /Різниця між партзанами і Українськими СС полягає в тому.що партизани протистояли окупантам/ А "Галичину" з партизанами ніхто не порівнює. Це Ви плутаєте праведне з грішним. Як радянські партизани воювали "із-за кутка" проти окупантів , так і ОУН-УПА вело партизанську війну проти окупантів. 27.09.06 17:01
___Влад_из_Луганска
Шановний Саша777.Різниця між партзанами і Українськими СС полягає в тому.що партизани протистояли окупантам, а ті співпрацювали з ними і одержували гроші від них .ДубльСтепан,на жаль, не відповів на моє питання щодо мети формування німцями СС Галичина та іншіх. За його словами хлопці нічого не робили бо були в стадії формування.Але формуючись набирались досвіду знищуючи людей.Почитайте наведені мною слова Роммера.
27.09.06 15:58
___СтепанСтепан
/Что касаемо "словничків",то они людьми издаются,"а люди могут обмануться"./
Шановний Piter..Є термінологія ,яку використовують люди для адекватного розуміння явищ, про які йде мова. Блиск-це одне..блискавка-це інше...якщо ви одне слово використовуєте в значенні іншого-то це ваші проблеми. Ви можете і слово "козли" використовувати як дружній вираз:-))))...але лише по відношенню до самих себе 27.09.06 15:55
___Арій
пітеру
Вам не подобаються арії? На генетичному рівні? 27.09.06 15:38
___Заграва
А де ви там побачили підтвердження вашої правоти?
Процитуйте будь ласка. Хоча від людини яка констатацію фактів обзиває "опусом" не варто чогось сподіватись. 27.09.06 15:24
___Piter
Заграве и пр.ариям
"Нацистська ідеологія нічого спільного з ОУН не має". "Звідси витікає що націоналіст- це звичайний патріот." Советуя в поисках правды обратиться к сайту некоего Хидрука вы убедительно подтверждаете правоту моих, а не ваших утверждений. В этом легко убедится любой, кто не побрезгует чтением рекомендуемого вами опуса. Странно, что на сайте,финансируемом из США, т.ч.Соросом,так много патриотов вашего окраса. 27.09.06 15:12
___Мирослав
Piter'y
Підкажіть, будьте такі добрі, яка країна сповідувала ідею "всемирной революции"? Це не той самий "новий порядок"? Подвійна мораль виявляється у вас шановний!? І комунізм і фашизм сповідували масове знищення людей, тільки один по класовій ознаці, другий - по національній! Ви по якій ознаці хотіли б піти:)))? Це жарт! 27.09.06 15:02
___Заграва
Пітер
Нацистська ідеологія нічого спільного з ОУН не має. Гаслом визвольних змагань було:"Волю народам!" Націоналізм не виступає за погноблення інших націй лише за достойне місце України серед інших народів. Звідси витікає що націоналіст- це звичайний патріот. 27.09.06 14:45
___KREST
статья просто отстой, неприкрытое еврейское фигеле-мигеле про ужасы холокоста. У меня вопрос, когда в Бабьем яру, Дробицком яру (Харьков), и т.д. будут стоять памятники погибшим славянам, а не исключительно евреям, как альтернатива- просто памятники жертвам, без нац. подтекста. А так, получается одни евреи вечно безвинно убиенные. Зачем потом удивлятся о погромах на еврейских кладбищах? Один придурок написал на евр. могилке- думаете фюрер мертв? а мы думаем-нет. Евреи сами провоцируют отторжение
27.09.06 13:44
___Арій
Заграва
Дякую дуже за лінк - я саме його шукав. 2 Батир Почитайте будь-ласка. Скільки ж у нас ще українофобської нечисті в Україні залишилося... 27.09.06 13:12
___Piter
ДваждыСтепану
То,что СССР с августа1939 по июнь1941 сотрудничал с Германией общеизвестно.До 01.09.1939 то же делали Англия с Францией.Увы,большая политика грязна и цинична.Но для этих стран нацистская идеология была неприемлема.А для ОУН она своя.Об этом говорили вслух и даже предлагали себя Гитлеру в союзники по установлению "нового порядка" в мире.Так что,радикальный национализм и есть нацизм.Что касаемо "словничків",то они людьми издаются,"а люди могут обмануться".Особенно заинтересованные. 27.09.06 12:43
___Заграва
Шановні відвідувачі!
Кому цікаво дізнатися правду стосовно Бабиного Яру, звертайтеся за цією адресою- http://hedrook.narod.ru/library/nikiforuk.htm Дуже цікаві факти. 27.09.06 12:40
___Atling
Спотворили нашу історію, встановили свою владу на Україні і ще обзивають нас нацистами! Їдь додому у свій Ізраїль і там керуй!
27.09.06 11:43
___bolex
судя по всему, число нацистов на форуме ФУП больше, чем полицаев, участвоваших в расстрелах в Бабином Яру по мнению автора статьи.
После этого господин Грабовский должен подумать, стоит ли ему продолжать любой ценой выгораживать тех, кто ему же самому советует "не дуть носатым под хвост". 27.09.06 11:37
___Quin
ДУЖЕ ЦІКАВЕ ЗАПИТАННЯ!.Який національний склад НКВД-1933... А з приводу участі УПА в звільненні рідної землі від загарбників,як комуністів так і фашистів не варто сперечатися з неукраїнцями,вони не зрозуміють нас.Це всерівно що бісер метать перед ..........
27.09.06 11:19
___Мирослав
Саша_777
-в Нюрнбергу навіть не розглядали військові злочини союзників. судили тільки переможених.- Оце правда! І заправляли на тому процесі люди з свіжоотриманими паспортами США:))) Для багатьох... Щоб бути об'єктивними, прочитайте когось із ревізіоністів. Бо кричати безапеляційно про злочини які були встановлені в Нюрберзі може тільки Вітренчиха і їй подібні! В цьому процесі вперше була порушена європейська традиція судочинства! Що казати - судили переможених! "Горе переможеному" - класик. 27.09.06 10:49
___Саша_777
2 Влад_из_Луганска
приводів до непримирення можна знайти багато. а справжніх причин декілька: 1) існує дуже активний спротив антиукраїнських сил примиренню українського суспільства; 2) відсутня легальна рівність в правах, статусі і пільгах між учасниками різних військових формувань (ситий голодному не товариш); 3) офіційно не засуджена діяльність деяких організацій (НКВД, КПСС і т.д.) - це мабуть найголовніше, бо представники цих орг-цій і зараз заправляють серед совєтских ветеранів. 27.09.06 10:41
___Саша_777
2 Влад_из_Луганска "колишні советські та німецькі вояки примирилися,тому що вони чесно протистояли один одному у війні.А сволота стріляла з-за кута"
дуже сумнівний підхід. чи можна назвати сволотою совєтских партизан, які теж воювали не на фронті? як ставитись до взаємних авіанальотів, під час яких масово знищувалось мирне населення? я вже не кажу про ставлення до полонених. в Нюрнбергу навіть не розглядали військові злочини союзників. судили тільки переможених. 27.09.06 10:11
___Joseph
Скажіть мені, а чи вшановують в Ізраелі день пам"яті жертв голодомору? Чи знаєте ви національний склад НКВД-1933?... товаріщ Грабовський, досить вже носатим під хвоста дути!
27.09.06 09:57
___Стен1
Примириться не могут, т.к. продолжается гражд. война, пусть холодная. Русские шовинисты защищают даже не Россию, а большевизм. Пора указать им, что Сталин сам был долго союзником Гитлера и не им об этом говорить. Фашизм - упрощённая версия большевизма, а гестаповцы - НКВД. Теперь Путин - наследник и НКВД и КГБ. Лёва хочет всех нас под грязную и кровавую руку путинской охранки, как и русские-крымчане. Но Россия сама в кризе. Внутреннем. Смертельном.
www.svetiteni.org.ua 27.09.06 09:06
___Влад_из_Луганска
Шановний ВАРНАК, колишні советські та німецькі вояки примирилися,тому що вони чесно протистояли один одному у війні.А сволота стріляла з-за кута.Почувствуйте разницу.Впевнений, що навіть колишні німецькі солдати не дадуть їм руки, бо не поважали їх і сприймали їх як зрадників.
27.09.06 01:17
___savl_2006
Універсалу.
Історія не "краткий курс" про хороших і поганих, а хронологія. Може твої родичі і воювали по штабах в ВВВ(або обслуговували ГУЛАГи), а от мої на передовій. Зате такі як ти роблять з українців іуд та юдофобів. Ти з 5-тої колони? Ізувіри українці під час окупації? Почитай мемуари Манштейна, а краще Бідермана militera.lib.ru/memo/german/bidermann_gh/index.html, які гуманісти радянські війська. Євреї молодці і держава є і пам"ять. У нас є держава і вибіркова пам"ять, і такі як ти. 26.09.06 21:28
___Универсал
Удивляет не сколько автор опуса,у которого уверен нет в семье воинов-освободителей от фашизма,сколько публика на этом сайте:такое впечатление что здесь собрались одни потомки бандеровцев и причастных к убийствам своего народа фашистским холуям.Это ж надо так ненавидеть народ Украины-а это,напомню украинцы а еще и русские,поляки евреи,венгры и др,Жаль мне Вас,убогих и сирых шакалов.
26.09.06 21:13
___crockOdile
В українській історії ( так як і в інших також) юдофобія завжди була наслідком ( а не навпаки) злочинної, безпринципної та зловісної українофобії аморальної частини жидівства. Звичайно ж будь – які випадки злочинних дій з кожної сторони не можуть бути виправдані, але уроки мають отримати адекватно всі. І уроки ці мають просуватися вулицею чеснот з двостороннім рухом. І коли одна сторона не визнає голодомору чи інші доконані факти, то і інша має відповідати належним цьому чином . Тільки так!
26.09.06 20:06
___Инквизитор
Есть подозрение, что украинцам пытаются сильно навязать комплекс "антисемитов". Будто-бы любой украинец с рождения антисемит.
Поэтому всякие там Червоненки требуют покаяния за дела Богдана Хмельницкого и т.д. Шкуратюк там чего-то ляпнул, или не ляпнул - весь интернет и еврейские сайты забиты его фразой. Арабы кстати, семитский народ. Надо полагать, у Израиля государственная политика - антисемитизм? Или шлепнуть пару-тройку арабов каждый день - национальный вид спорта? 26.09.06 19:05
___Варнак
СтепанСтепан...
Величезний респект Вам... Продовжуйте в тому ж дусі... Нашому народу давно слід зняти рожеві окуляри ідеалізму і прийняти війну такою, якою вона була та нарешті заспокоїтися... Хай земля буде пухом загиблим як на фронтах, так і в окупації, як зі сторони Червоної Армії, так і зі сторони УПА. Зрештою, якщо німецькі вояки і російські змогли помиритися, то чому і ми не можемо зробити це? 26.09.06 18:53
___Мирослав
Усім
Не потрібно робити з євреїв "священну корову" або беззахисних овечок! Завжди вони ставали на бік гнобителів пригнобленого народу. І за це їм у відповідні моменти мстили. 26.09.06 18:41
___DIS2006
и правильно, что в Куреневской трагедии виноваты комуняки6 это они хотели спрятать концы в воду...
Браво автору, молодец"! 26.09.06 18:39
___DIS2006
и дальше:
Сегодня националисты призывают Россию покаяться во всех смертных грехах. Начали бі с себя и принесли извинения за тех изуверов, которые от имени украинского народа, уничтожали сотни тысяч своих сограждан. Сразу же после обретения независимости прозвучало ставшее знаменитым высказывание депутата Ровенского горсовета Шкуратюка: «Я горжусь тем фактом, что среди 1500 карателей в Бабьем Яру было 1200 полицаев из ОУН и только 300 немцев». Аудитория встретила эти слова аплодисментами... 26.09.06 18:35
___DIS2006
Надо ж такое неудобное писать, так портить хорошее настороение:
широко известен факт, что в экзекуции принимали участие два полицейских украинских батальона, а также Буковинский куринь Войновского, уже успевший к тому времени отличиться расстрелами в Каменец-Подольском, Жмеринке, Проскурове, Виннице, Житомире и других украинских городах. Свидетели утверждали, что на месте, где проводилась казнь, висели транспаранты с надписями на украинском языке: «Исполняем волю украинского народа». 26.09.06 18:07
___Батир
залякування цивільного населення! Впевнений, що цій так званій армії УПА шивденько бі прийшов гаплик, як тільки но німці побачили що партизан нема, і хтось там бореться як ви кажете за самостійну Україну. Приходить каральний загін в село - 20 чоловік розстріляли за вбивство німецького офіцера, і все, вояки порозбігались і сидять тишком по хатам. Така була схема тієї боротьби з фашистами, почитайте архівні матеріали, про звірства, про співпрацю з німцями.
|
![]() ![]()
Мега-проект президента Ющенка
Свидетеля по делу отравления Ющенко избили прямо в Генпрокуратуре?
Відлік пішов: 30, 29, 28, 27… 0
Кучма – політ нормальний. Чи політнормальний? ![]() |
|
Наші партнери: Blox.ua
|
![]() |